تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲ Saturday, 9 December , 2023
1

لورس :تحلیل تکنیکال دوج کوین DOGE (آپدیت امروز)

  • کد خبر : 2604429
  • ۲۶ آبان ۱۴۰۲ - ۶:۲۶
لورس :تحلیل تکنیکال دوج کوین DOGE (آپدیت امروز)
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

دوج کوین با نماد DOGE یا Ɖ یک ارز رمزنگاری شده در بازار کریپتو است. دوج کوین که یکی از رمز ارزهای بسیار محبوب دنیای ارزهای دیجیتال است، از جایگاه بالایی در میان سرمایه گذران ارز دیجیتال برخوردار است. این میم کوین، به دلیل پامپ‌های قدرتمند خود مورد علاقه معامله‌گران بوده و حجم معاملات روزانه بسیار بالایی دارد. در پول نو به‌روزترین تحلیل تکنیکال دوج کوین را دنبال کنید. برای خرید دوج کوین می‌توانید به سادگی در صرافی پول نو حساب کاربری خود را ایجاد کرده و خرید خود را بدون نیاز به احراز هویت انجام دهید.
این مقاله در تاریخ ۲۲ آبان ۱۴۰۲ آپدیت شد
تحلیل ویدیویی دوج کوین ۲۲ آبان ۱۴۰۲ دوج کوین با قدرت به سمت بالا حرکت کرده و اکنون کمی در حال اصلاح است. با این‌حال به نظر می‌رسد که احتمال رشد بیشتر این رمز ارز وجود داشته باشد. در تحلیل ویدیویی امروز دوج با بررسی چارت DOGE همراه ما باشید.
تحلیل دوج کوین (۲۱ آبان ۱۴۰۲) دوج کوین محدوده‌ای که در تحلیل قبل به آن اشاره کرده بودیم را با قدرت شکسته و انتظار داریم بتواند رشد جذابی را در هفته‌های پیش رو نیز تجربه کند. در تحلیل امروز با آپدیت چارت هفتگی دو..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

دوج کوین با نماد DOGE یا Ɖ یک ارز رمزنگاری شده در بازار کریپتو است. دوج کوین که یکی از رمز ارزهای بسیار محبوب دنیای ارزهای دیجیتال است، از جایگاه بالایی در میان سرمایه گذران ارز دیجیتال برخوردار است. این میم کوین، به دلیل پامپ‌های قدرتمند خود مورد علاقه معامله‌گران بوده و حجم معاملات روزانه بسیار بالایی دارد. در پول نو به‌روزترین تحلیل تکنیکال دوج کوین را دنبال کنید. برای خرید دوج کوین می‌توانید به سادگی در صرافی پول نو حساب کاربری خود را ایجاد کرده و خرید خود را بدون نیاز به احراز هویت انجام دهید.

بخوانید  صرافی رمزارزی بای‌بیت، بریتانیا را ترک خواهد کرد! مقصد بعدی کجاست؟

این مقاله در تاریخ ۲۲ آبان ۱۴۰۲ آپدیت شد

تحلیل ویدیویی دوج کوین ۲۲ آبان ۱۴۰۲

دوج کوین با قدرت به سمت بالا حرکت کرده و اکنون کمی در حال اصلاح است. با این‌حال به نظر می‌رسد که احتمال رشد بیشتر این رمز ارز وجود داشته باشد. در تحلیل ویدیویی امروز دوج با بررسی چارت DOGE همراه ما باشید.

تحلیل دوج کوین (۲۱ آبان ۱۴۰۲)

دوج کوین محدوده‌ای که در تحلیل قبل به آن اشاره کرده بودیم را با قدرت شکسته و انتظار داریم بتواند رشد جذابی را در هفته‌های پیش رو نیز تجربه کند. در تحلیل امروز با آپدیت چارت هفتگی دوج همراه ما باشید.

همانطور که در چارت مشخص است، بازار بیس سوپلای خود را حذف کرد و از آنجایی که کندل هفتگی نیز تا حدود ۱۷ ساعت دیگر بسته می‌شود، می‌توانیم بگوییم که خط روند نزولی هفتگی نیز شکسته شده است.

بنابراین می‌توانیم انتظار داشته باشیم که دوج کوین در بلند مدت بتواند خود را به محدوده ۰.۱ دلار برساند. نهایتا این ناحیه در صورتی که شکسته شود،‌ می‌توانیم انتظار پامپ‌ بسیار قدرتمند دوج را داشته باشیم.

بخوانید  افت ۴۲ درصدی: توکن CYBER پس از تغییر پیشنهاد CyberConnect سقوط کرد

هرچند نباید سناریو نزولی را فراموش کنیم و حتما برای پوزیشن‌های مان حد ضرر تعریف کنیم، اما به طور کلی فعلا سناریو صعودی همچنان محتمل‌تر به نظر می‌رسد، هرچند که ممکن است بازار برای یکی دو هفته اصلاح کند و به خط روند شکسته شده پول بک بزند.

تحلیل دوج کوین ۱۸ آبان ۱۴۰۲

دوج کوین بیس سوپلای روزانه خود را انگلف کرد و اکنون آماده رشد بیشتر است. اما هنوز یک محدوده در چارت آن باقی مانده که از اهیمت بسیار بالایی برخوردار است. در تحلیل امروز دوج با ما همراه باشید.

تحلیل تکنیکال دوج کوین DOGE (آپدیت امروز)

دوج کوین در تایم فریم هفتگی نیز یک بیس سوپلای تشکیل داده که بازار اکنون تا حد بسیار زیادی درون آن نفوذ کرده است، اما هنوز نتوانسته آن را انگلف کند. در نتیجه برای اینکه ورود مطمئن‌تری داشته باشیم، باید کمی صبر کنیم تا این ناحیه نیز حذف شود.

البته به دلیل ممنتوم بالای حرکت انتظاری که داریم، حذف این بیس سوپلای است، اما نکته اینجاست که نباید هرگز پیشاپیش به استقبال شکست یا حذف یک سطح برویم. چرا که ممکن است بازار در آخرین لحظه کامل برگشته و روند خود را تغییر دهد.

بخوانید  پشتیبانی متامسک از بیت کوین، Solana و شبکه Cosmos را با ویژگی جدید “Snaps”

تحلیل شما از وضعیت فعلی دوج چیست؟ بنظرتان این رمز ارز می‌تواند در روزهای پیش رو بار دیگر پامپ شود؟ منتظر خواندن نظرات شما هستیم.

تحلیل دوج کوین ۱۴ آبان ۱۴۰۲

دوج کوین در روزهای اخیر همچنان به روند رنج خود ادامه داده است و به نظر می‌رسد اکنون دیگر آماده یک حرکت پرقدرت باشد. اما سوال اینجاست که این حرکت صعودی خواهد بود یا نزولی؟ در این تحلیل سعی می‌کنیم به این پرسش پاسخ دهیم.

تحلیل تکنیکال دوج کوین DOGE (آپدیت امروز)

از آنجایی که بازار در تایم بالاتر در حال درجا زدن است، ناچاریم تحلیل‌مان را در تایم فریم ۴ ساعته پیش ببریم. همانطور که در نمودار ۴ ساعته دوج کوین قابل مشاهده است، این رمز ارز اکنون با یک ناحیه مقاومتی درگیر شده که در صورت شکست آن می‌تواند بعد از یک پول بک تا سقف قبلی حرکت خود را ادامه دهد.

در صورت شکست سقف بالاتر است که می‌توانیم به ادامه روند صعودی دوج امیدوار باشیم. در عین حال بازار یک خط روند صعودی نیز تشکیل داده که ممکن است در صورت جواب دادن مقاومت فعلی بازار تا این ناحیه ریزش کند.

بخوانید  گنجینه‌ی سرمایه‌گذاری: مقاله‌ای که هر سرمایه‌‌گذار باید بخواند – بخش اول

به طور کلی اکنون با اینکه جو کلی مارکت صعودی است، اما باید برای ورود به مارکت کمی بیشتر دقت کنیم. به این دلیل که عموما رمز ارزها در حال حاضر رشدهای خوبی را تجربه کرده‌اند و در صورت سیو سود معامله‌گران کوتاه مدت می‌توانند یک اصلاح قیمتی را شاهد باشند.

تحلیل دوج کوین ۱۱ آبان ۱۴۰۲

آیا دوج کوین بار دیگر رشد خواهد کرد؟ در تایم فریم روزانه شاهد تغییرات قیمتی چندانی در چارت دوج نبوده‌ایم و برای پاسخ به این پرسش باید سراغ تایم فریم‌های پایین‌تر برویم؛ با پول نو در تحلیل امروز دوج همراه شوید.

تحلیل تکنیکال دوج کوین DOGE (آپدیت امروز)

همانطور که در چارت ۴ ساعته دوج کوین قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال اکنون در حال شکست خط روند نزولی خود است و یک بیس بسیار مهم نیز در این تایم فریم ساخته که بازار به آن واکنش داده است.

در صورت شکست کامل این خط روند، می‌توانیم انتظار تغییر روند بازار از وضعیت رنج فعلی به سمت صعود را داشته باشیم. در نتیجه اگر این سناریو در کندل‌های بعد به وقوع بپیوندد می‌توانیم منتظر رسیدن قیمت دوج به تارگت‌های بالاتر باشیم.

بخوانید  مقصر اصلی دیپگ شدن تتر معلوم شد!

این در حالی است که اگر بازار ریزش کرده و بار دیگر به این بیس Demand برخورد کند، می‌توانیم در صورت بالا بودن ممنتوم حرکت، انتظار شکست بیس را داشته باشیم. در نهایت باید گفت که به طور کلی فعلا سناریو صعودی پررنگ‌تر است.

تحلیل دوج کوین ۷ آبان ۱۴۰۲

دوج کاملا مطابق تحلیل قبلی پیش رفت و تارگت مورد نظر ما را دید و اکنون در حال ریزش است. در تحلیل امروز DOGE قصد داریم بررسی کنیم که آیا ریزش اخیر ادامه دار خواهد شد یا باید منتظر رسیدن قیمت به سقف‌های بالاتر باشیم؟

تحلیل تکنیکال دوج کوین DOGE (آپدیت امروز)

همانطور که در چارت مشخص کرده بودیم، قیمت دوج بعد از برخورد به یک بیس سوپلای روزانه و بسیار مهم به وضوح ریجکت شد. بنابراین دلیل ریزش دوج در دو سه روز اخیر برای ما روشن است، اما آیا این کاهش قیمت همچنان ادامه خواهد داشت؟

به نظر می‌رسد هنوز برای پاسخ به این پرسش کمی زود باشد، اما به طور کلی ریزش فعلی را می‌توانیم یک اصلاح روند در نظر بگیریم. خریداران زیادی بعد از گرفتن سود اخیر از بازار خارج شده‌اند و در نتیجه اصلاح قیمت یک امر طبیعی است.

بخوانید  ادغام سوئیفت با چین لینک،همکاری جدید در صنعت ارزهای دیجیتال!

انتظاری که فعلا داریم، برگشت قیمت دوج تا حوالی سطح ۵۰ و سپس ۶۱ فیبوناچی است و از این نواحی می‌توانیم با استراتژی و تاییدیه ریسک ورود داشته باشیم. توجه داشته باشید که برای ورود حتما باید استاپ لاس مشخصی داشته باشید.

تحلیل دوج کوین ۴ آبان ۱۴۰۲

دوج کوین نیز همگام با سایر آلت کوین‌ها حرکت صعودی خوبی را در روزهای اخیر تجربه کرده و همچنان در حال ادامه این روند است. اما آیا احتمال رشد بیشتر دوج در روزهای پیش رو نیز وجود دارد یا باید منتظر اصلاح بازار باشیم؟

تحلیل تکنیکال دوج کوین DOGE (آپدیت امروز)

باید توجه داشته باشیم که به دلیل رشد خوب مارکت در روزهای اخیر، احتمال اصلاح کلی آن به دلیل سیو سود خریداران وجود دارد. اکثر کسانی که در یکی دو هفته اخیر دوج خریده‌اند، در سود هستند و بنابراین طبیعی است که بازار یک اصلاح داشته باشد.

اما نکته کلی اینجاست که هنوز قیمت به تارگتی که در تحلیل قبل اعلام کرده‌ بودیم یعنی بیس سوپلای روزانه نرسیده است. بنابراین اولین هدف قیمتی دوج همین ناحیه خواهد بود که البته به نظر می‌رسد امروز بتواند آن را تاچ کند.

بخوانید  گزارش جدید: کنگره هرگز اختیار تنظیم ارزهای دیجیتال را به SEC نداده است! پیروزی در انتظار صنعت رمزارزها؟

اما از این محدوده ما انتظار اصلاح بازار حداقل تا گره روزانه تشکیل شده در روند صعودی را داریم. بنابراین به خاطر داشته باشید که قیمت فعلی دیگر چندان مناسب برای خرید نیست، مگر اینکه به دنبال سودهای اسکلپی و کوتاه مدت باشیم

چرا باید تحلیل تکنیکال دوج کوین را دنبال کنیم؟

دوج کوین یک ارز دیجیتال بسیار پر طرفدار است که در سال ۲۰۱۳ ابتدا به عنوان یک شوخی با مفهوم بیت کوین و ارزهای دیجیتال، توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر توسعه داده شد. اما بعد از مدتی این رمز ارز جامعه‌ای از طرفداران را شکل داد و منجر به پدید آمدن مفهوم «میم کوین» شد.

چگونه دوج کوین را تحلیل کنیم؟

رمز ارز DOGE به عنوان یک دارایی بسیار پر نوسان در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود. تعداد کسانی که تنها با سرمایه گذاری در دوج درآمدهای کلان داشته‌اند، کم نیست. البته این افراد قطعا بدون تحلیل بازار نمی‌توانستند موفق شوند. اکنون که کمی درباره ضروریات دانستن تحلیل صحبت کردیم، باید به انواع تحلیل دوج کوین بپردازیم.

  • تحلیل تکنیکال دوج کوین
بخوانید  برخی از چهره های برجسته جامعه کریپتو دوباره ترس، عدم اطمینان و شک FUD را در مورد بایننس منتشر می کنند

دوج کوین یک رمز ارز تحلیل پذیر است به این معنی که با استفاده از ابزارهای تحلیل تکنیکال، می‌توانیم پیش بینی‌های قیمت دوج را با ضریب خطای پایین‌تر تجربه کنیم. این تحلیل‌ ها را می‌توان در تایم فریم روزانه دوج کوین نیز پیاده سازی کرد. مثلا تحلیل فیبوناچی دوج کوین یا استفاده از خط روند دوج کوین می‌تواند آنالیز‌های پیشرفته‌تری را به ما ارائه کند.

  • تحلیل فاندامنتال دوج کوین

همچنین دوج یک رمز ارز فوق العاده فاندامنتالی نیز محسوب می‌شود. شاید از پامپ‌های این ارز که تا به حال بارها توسط توییت‌های ایلان ماسک اتفاق افتاده با خبر باشید. بنابراین دنبال کردن خبرهای دوج کوین نیز می‌تواند بسیار در تصمیم گیری‌های جدید تاثیرگذار باشد.

چگونه از اندیکاتورها در دوج کوین استفاده کنیم؟

اندیکاتورها و اوسیلاتورها یکی از انواع ابزارهای تحلیل در بازار هستند که به ما در شناختن روند بازار کمک می‌کنند. البته برخی نیز معتقدند که اندیکاتورها، تاخیر دارند و به همین دلیل از آن‌ها استفاده نمی‌کنند. باید در نظر داشته باشیم که هرکس سبک معاملاتی خاص خود را دارد و همانقدر که پرایس اکشن در دوج کوین یا سایر دارایی‌ها کاربرد دارد، اندیکاتورها نیز بی‌فایده نیستند. در ادامه چند مورد از اندیکاتورهای پرکاربرد دوج را بررسی می‌کنیم.

بخوانید  پیش ‌بینی قیمت چین ‌لینک مهر 1402 | هدف بعدی LINK چه قیمتی است؟

اندیکاتور MACD دوج کوین

مکدی جدای از اینکه ممنتوم را به ما نشان می‌دهد، واگرایی‌های آن نیز کاربردهای زیادی برای ما دارند. به طور مثال تشکیل واگرایی در چارت دوج می‌تواند نشانه‌ای از تغییر روند در قیمت DOGE باشد.

اندیکاتور RSI دوج کوین

دوج یک میم کوین نوسانی است و به همین دلیل نواحی اشباع خرید و فروش RSI آن می‌تواند در برخی مواقع به کمک ما بیاید. البته RSI به تنهایی برای ترید مناسب نیست ولی ترکیب آن با استراتژی معاملاتی می‌تواند درصد برد ما را در بازار افزایش دهد.

اندیکاتور میانگین متحرک دوج کوین

میانگین متحرک نیز یکی دیگر از اندیکاتورهای کاربردی است که در شناخت روند دوج می‌تواند به ما کمک کند. اندیکاتور MA تنظیمات خاص خود را دارد و باید با بالا و پایین برد بازه‌های زمانی آن یک محدوده مناسب که در ترید جواب می‌دهد، پیدا کنیم.

نوشته تحلیل تکنیکال دوج کوین DOGE (آپدیت امروز) اولین بار در بلاگ پول نو. پدیدار شد.

بخوانید  برخی از چهره های برجسته جامعه کریپتو دوباره ترس، عدم اطمینان و شک FUD را در مورد بایننس منتشر می کنند
لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2604429

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها