اخبار ارز دیجیتال

تحلیل روز بایننس کوین – ۱۲ بهمن

تحلیل روز بایننس کوین – ۱۲ بهمن

هفته گذشته باز هم هفته‌ای صعودی برای بایننس کوین (Binance Coin یا BNB) بوده است. زیرا قیمت آن از تراز ۳۶ دلار در ۲۲ ژانویه به ۴۴ دلار در ۳۱ ژانویه رسیده است. با این وجود در نمودار بلندمدت این رمزارز، احتمال یک اصلاح بزرگ وجود خواهد داشت که در ادامه تحلیل روز بایننس کوین به آن خواهیم پرداخت.

در زمان نگارش این مطلب، ارزش کل بازار بایننس کوین حدود ۶.۹ میلیون دلار است و این کوین از لیست ۱۰ رمزارز برتر دنیا خارج شده است.

نمودار بایننس کوین

نمودار روزانه بایننس کوین (BNB)

BNB که هم اکنون در حال حرکت در یک کانال صعودی است و احتمالاً در آینده‌ای نزدیک روندی نزولی را تجربه خواهد کرد. BNB طی هفته گذشته مقاومت تراز ۴۷ دلار را آزمایش نکرده است، با این وجود ممکن است این رمزارز مجدداً پس از لمس تراز ۴۰.۵۰ دلار شانس خود برای عبور از این مقاومت یاد شده را دوباره امتحان کند.

با این حال، اگر قیمت BNB به زیر سطح حمایتی صعودی رفته و با کاهش به تراز ۳۷ دلار همراه شود، ممکن است یک الگوی سه قله را تکمیل نماید، که در نهایت می‌تواند به سقوط هیجانی و بیشتر این رمزارز منجر شود. نزولی بودن حجم معاملات از ۲۲ ژانویه تا کنون را نمی‌توان خبر خوبی برای خریداران قلمداد کرد. بنابراین در حال حاضر رویارویی با نوسانات آینده بازار همچنان اولویت اصلی معامله گران BNB محسوب می‌شود.

نمودار بایننس کوین (BNB)

شاخص‌های نمودار بایننس کوین (BNB)

اسیلیتور اسوم (Awesome Oscillator یا AO) نشان دهنده حرکت صعودی دوباره است و بالا رفتن کندل‌های سبز، حضور خریداران را به وضوح نشان می‌دهد.

وضعیت مشابهی در شاخص RSI قابل مشاهده است. شاخص مقاومت نسبی یا RSI تا حدودی در ناحیه اشباع خرید قرار گرفته است که نشان دهنده حرکتی بزرگتر است.

نتیجه گیری

در صحبت در خصوص روند و جهت بازار باید گفت که تردیدی وجود ندارد که در طولانی مدت BNB با اصلاح قیمت بزرگی روبرو خواهد شد. با این حال ممکن است حرکت صعودی آلتکوین‌ها به BNB کمک کند تا فشار صعودی خود را حفظ کند و معامله‌گران نوسان‌گیر نیز ممکن است با اقدامات ناپایدار کننده خود عملکرد قیمتی این رمزارز را تحت تأثیر قرار دهند.

نوشته تحلیل روز بایننس کوین – ۱۲ بهمن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا