اخبار ارز دیجیتال

تحلیل فراکتالی اتریوم ؛ روند صعودی تا ۵۰۰ دلار پیش از سقوط آزاد

تحلیل فراکتالی اتریوم

امروز اتریوم، رفتار قیمتی مشابهی با بیت کوین داشت. دلیل این رفتار مشابه این است که در حال حاضر دارندگان ارز دیجیتال اتریوم، در تلاشند تا قیمت آن را بالای سطح ۳۸۰ دلار نگه دارند. گفتنی است، این یک سطح بحرانی برای اتریوم است. تحلیلگران معتقدند که چگونگی عملکرد اتریوم در روزهای آتی می‌تواند بینش مناسبی در خصوص چشم انداز کوتاه مدت آن ارائه دهد.

تحلیلگران با توجه به یکی از الگوهای فراکتالی پیش‌بینی می‌کنند که اتریوم همچنان به روند صعودی خود ادامه خواهد داد و طی روزهای آینده از مرز ۵۰۰ دلار نیز خواهد گذشت. هرچند این روند صعودی ممکن است زودگذر باشد، چرا که این احتمال وجود دارد با گذر از مرز ۵۰۰ دلار ارزش اتریوم تا تراز ۲۰۰ دلار نیز سقوط کند.

تلاش اتریوم برای نگه داشتن تراز ۳۸۰ دلاری

در زمان نگارش این خبر، اتریوم با قیمتی ۱% بیشتر از قیمت فعلی خود یعنی ۳۷۹ دلار، در حال معامله است. این ارز دیجیتال طی چند ساعت گذشته، در محدوده پایین ۳۸۰ دلار و محدوده بالای ۳۷۰ دلار در نوسان بوده است.

نمودار شمعی قیمت اتریوم - آگوست ۲۰۲۰

نمودار شمعی قیمت اتریوم

باقی ماندن کوتاه مدت اتریوم در این تراز حیاتی، می‌تواند بینش خوبی از چشم‌انداز کوتاه مدت آن به ما ارائه دهد. یک تحلیلگر معتقد است که توانایی اتریوم برای باقی ماندن در تراز ۳۸۰ دلار، یک سیگنال مثبت است و در چنین شرایطی روند صعودی آن قریب الوقوع خواهد بود. او ضمن اشاره به نمودار بالا توضیح داد:

“جفت ارز ETH/USD: یک چنین قیمت کفی را قبلاً نیز زیر تراز ۳۸۰ دلار مشاهده کرده بودیم … برای سومین بار فریب چنین وضعیتی را نخواهیم خورد، آقایان ما از این تراز صعود خواهیم کرد.”

تحلیل فراکتالی اتریوم روند صعودی را پیشنهاد می‌کند

نمودار فراکتال اتریوم - آگوست ۲۰۲۰

نمودار فراکتال اتریوم

به گفته یک تحلیلگر، اگر قیمت اتریوم در کوتاه مدت ثابت باقی بماند، با توجه به این فراکتال قابل توجه احتمالاً قیمت این ارز دیجیتال به زودی وارد محدوده ۵۰۰ دلار خواهد شد. وی ضمن اشاره به نمودار بالا توضیح داد:

“ETH – قبل و بعد. بعد از آخرین کاهش قیمت منتظر بالا رفتن کل بازار باشید. البته اگر که فراکتال همچنان ادامه پیدا کند.”

اگر این الگو همچنان ادامه پیدا کند، احتمالاً اتریوم روزهای پرفراز و نشیبی را پیش روی خود خواهد داشت.

نوشته تحلیل فراکتالی اتریوم ؛ روند صعودی تا ۵۰۰ دلار پیش از سقوط آزاد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا