اخبار ارز دیجیتال

تحلیل فراکتالی بیت کوین و نقره ؛ آماده حرکت انفجاری بیت کوین تا تراز ۲۰هزار دلار باشید

تحلیل فراکتالی بیت کوین و نقره از حرکت قریب الوقوع بیت کوین تا تراز ۲۰ هزار دلار حکایت دارد. تحلیل‌های بنیادین نیز حاکی از آن است که قیمت بیت کوین بازهم رشد خواهد داشت.

مشاهده آخرین تحلیل‌ها خرید و فروش بیت کوین

نظرات متفاوتی در رابطه با آینده بیت کوین وجود دارد. برخی می‌گویند که به زودی شاهد یک روند صعودی عظیم خواهیم بود. برخی دیگر بر این باورند که بیت کوین با یک اصلاح قیمت، به ۱۰۵۰۰ دلار باز خواهد گشت و حتی افت آن به سطوح پایین‌تر از این را نیز کاملاً امکان‌پذیر می‌دانند.

با این حال فراکتال عجیبی که تثبیت روند قیمتی بیت کوین را پیش‌بینی کرده بود نشان می‌داد که روند قیمت این ارز دیجیتال همچنان صعودی خواهد ماند. تحلیلگری که این فراکتال را به اشتراک گذاشته قبلاً نیز پیش‌بینی‌های دقیقی انجام داده است.

بیت کوین آماده حرکت انفجاری تا تراز ۲۰ هزار دلار -‌ تحلیل فراکتالی بیت کوین و نقره

بیت کوین در حال حاضر در کانال ۱۱۶۵۰ دلار معامله می‌شود و قیمت آن در محدوده‌ای بین ۱۱۵۰۰ و ۱۱۷۰۰ دلار قرار دارد. روند شکل گرفته طی ماه‌های اخیر نشان می‌دهد که همبستگی نزدیکی میان بیت کوین و طلا وجود دارد. اما بر اساس تحلیل فراکتالی بیت کوین و نقره که توسط یک معامله‌گر ارزهای دیجیتال به اشتراک گذاشته شده، احتمال همبستگی میان این دو نیز وجود دارد. مسئله این است که عملکرد قیمتی نقره جلوتر از بیت کوین است.

تحلیل فراکتالی بیت کوین و نقره ؛ آماده حرکت انفجاری بیت کوین تا تراز ۲۰هزار دلار باشید

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین با تغییرات قیمت نقره در سال گذشته

این معامله‌گر، یکشنبه این هفته نموداری را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد اگر بیت کوین از عملکرد قیمتی نقره تبعیت کند، به زودی به قیمت ۲۰ هزار دلار خواهد رسید. این فراکتال همچنین حاکی از آن است که بیت کوین پس از عبور از مرز ۲۰۰۰۰ دلار، به رقم تاریخی ۳۰۰۰۰ دلار نیز خواهد رسید.

تعداد کمی از تحلیلگران انتظار دارند که بیت کوین، در سال جاری و فقط طی چند ماه به تراز ۳۰ هزار دلار برسد. اما بسیاری از تحلیلگران و سرمایه گذاران مانند آرتور هیس (Arthur Hayes) و بنیاد دیجیتال گلکسی (Galaxy Digital) معتقدند که بیت کوین در سال ۲۰۲۰ رکورد ۲۰۰۰۰ دلار را خواهد شکست.

تحلیل‌های بنیادین نیز حکایت از رشد قریب الوقوع دارند

تحلیل‌های بنیادین (فاندامنتال‌ها) ‌نیز حاکی از آن است که جهش قیمت بیت کوین قریب الوقوع خواهد بود. فاندامنتال‌هایی مانند فراکتال نقره که به آن اشاره شد نشان می‌دهند که احتمالاً قیمت بیت کوین از جایی که هم اکنون قرار دارد نیز بالاتر خواهد رفت.

تحلیل فراکتالی بیت کوین و نقره ؛ آماده حرکت انفجاری بیت کوین تا تراز ۲۰هزار دلار باشید

نمودار تغییرات قیمت بیت کوین در طول ۱۰ سال گذشته همراه با آنالیز مایک مک گلوون – بلومبرگ

مایک مک گلوون (Mike McGlone)، تحلیلگر ارشد بلومبرگ، اخیراً اظهار داشته است که نوسانات قیمت بیت کوین حاکی از یک روند صعودی بی عیب و نقص است. وی در این باره گفته است:

“اگر تاریخچه نوسانات بتواند بیان کننده چیزی باشد، باقی ماندن نسبت قیمت بیت کوین به هر انس طلا بین ۳ تا ۹ برابر در چند سال گذشته، باعث شده تا این ارز دیجیتال همواره مقبولیت داشته باشد. نرخ متقاطع شش برابری در ۱۹ آگوست، مشابه سال ۲۰۱۷ است، اما نوسانات بیت کوین نسبت به طلا کاهش یافته است. “

مک گلوون ماه‌هاست که روند صعودی قیمت بیت کوین را رصد می‌کند. البته باید گفت که احساسات مثبت وی تحت تاثیر هجوم سرمایه گذاران نهادی همچون سی‌ام‌ایی (CME) و گری اسکیل (Grayscale) به فضای رمزنگاری است. وی در این باره می‌گوید:

“لازم است چیزی غیر منتظره برای بیت کوین اتفاق بیافتد تا آنچه که در بیشتر دهه گذشته رخ داده متوقف شود. معیارهای تقاضا و پذیرش در مقابل ویژگی منحصر به فرد این دارایی همچون عرضه ثابت، همچنان مطلوب باقی مانده‌اند.”

مک گلوون با استناد به شباهت‌های این چرخه بازار با آخرین چرخه، می‌گوید که بیت کوین احتمالاً در سال ۲۰۲۰ به ۲۰ هزار دلار خواهد رسید.

نوشته تحلیل فراکتالی بیت کوین و نقره ؛ آماده حرکت انفجاری بیت کوین تا تراز ۲۰هزار دلار باشید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا