اخبار ارز دیجیتال

“تسلا دستان الماسین دارد” معنای توئیت جدید ایلان ماسک چیست؟

دستان الماسین تسلا چه معنایی دارد؟

نظرات متعدد و متفاوت ایلان ماسک (Elon Musk) درباره بازار رمزارزها و بیت کوین (Bitcoin) ادامه دارد، و در حال حاضر این کارآفرین فناوری با توئیت دستان الماسین خود، اعلام کرده است که تسلا (Tesla) قصد ندارد هیچ یک از بیت کوین‌های خود را بفروشد.

یک هفته پیش، ایلان ماسک بیانیه‌ای منتشر کرد مبنی بر اینکه تسلا دیگر رمزارز بیت کوین را برای خریدهای شرکت قبول نمی‌کند و تا زمانی که این رمزارز برتر از نظر مصرف انرژی بهبود پیدا نکند همین طور باقی خواهد ماند.

این اقدام سوالاتی را در مورد اینکه آیا تسلا دارایی‌های عظیم بیت کوین خود را می‌فروشد یا نه برانگیخت. ارزش دارایی‌های بیت کوین این شرکت ۱.۵ میلیارد دلار بود که با ورود این شرکت در ماه فوریه به بازار تزریق شد.

امروز، با سقوط بازار رمزارزها، ایلان ماسک با پیغامی در توئیتر، از مدیر مالی خود زک خیرخون (Zach Khirkhorn)، که او را “استاد سکه (Master of Coin)” لقب داده است، تشکر کرد.

در توئیتی دیگر ایلان ماسک می‌گوید تسلا “دستان الماسین” دارد، عبارتی که توسط سرمایه گذارانی که قصد فروش ندارند، استفاده می شود.

تاثیر توئیت بر قیمت بیت کوین

براساس داده‌های سایت آماری تریدینگ ویو (TradingView)، به نظر می‌رسد توئیت ایلان ماسک باعث تاثیر پذیری دوباره بازار و جهشی در قیمت بیت کوین شده است.

بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از سایت تجمع قیمت بازار کوین گیکو (CoinGecko)، قیمت این دارایی دیجیتال برتر در زمان انتشار خبر به محدوده ۴۰۰۰۰ دلار بازگشته است.

تاثیر احتمالی توئیت ایلان ماسک بر روند قیمتی بیت کوین (BTC)

تاثیر احتمالی توئیت ایلان ماسک بر بیت کوین

تسلا در گزارش درآمد سه ماهه اول خود گفت که در مارس ۲۷۰ میلیون دلار از بیت کوین‌های خود را فروخته است. ماسک گفت که این اقدام برای “اثبات نقدینگی بیت کوین” به عنوان جایگزینی برای نگه داشتن پول نقد در ترازنامه بوده است.

با وجود نوسانات قیمتی شدید بیت کوین بسیاری از تحلیلگران همچنان معتقدند که چرخه صعودی بازار تمام نشده است. سی زد (CZ)، مدیرعامل صرافی بایننس، در توئیتی اعلام کرد که به عقیده وی این اصلاح فقط برای خالی کردن دستان معامله‌گران ضعیف و پر کردن سبد سرمایه‌گذاران قوی است.

نوشته “تسلا دستان الماسین دارد” معنای توئیت جدید ایلان ماسک چیست؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا