اخبار ارز دیجیتال

تقاضا برای خدمات رمزارز پی پل فراتر از تمام پیش بینی ها بوده است!

خدمات رمزارز پی پل فراتر از انتظارات رفته است

دان شولمن (Dan Schulman)، مدیر عامل پی‌پل (PayPal)، اذعان می‌کند که تقاضا برای خدمات رمزارز پی پل ، این غول پرداخت آنلاین، به طور قابل توجهی از پیش بینی ها فراتر رفته است.

در مصاحبه‌ای با مجله تایم (Time)، شولمن نشان می‌دهد که این غول پرداخت از سال ۲۰۱۵ به دنبال ارزهای رمزنگاری شده بوده است اما این شرکت تا اواخر سال گذشته دست به اقدام نزده است.

“تقاضا در برای خدمات رمزارز پی پل چندین برابر آنچه در ابتدا انتظار داشتیم بوده است. هیجان زیادی وجود دارد… ما حدود شش سال است که به دنبال انواع ارز دیجیتال و DLT (فناوری دفتر توزیع شده) هستیم. اما فکر کردم زود است و فکر می‌کردم که رمرزارزها در آن زمان بیشتر به عنوان دارایی مدنظر بودند تا اینکه بخواهند نقش ارزی داشته باشند.”

اگرچه ارزهای دیجیتال به مدت بیش از نیم دهه تحت نظر و مورد توجه PayPal قرار داشتند، اما شولمن می‌گوید این فناوری و بازار آن برای رسیدن به رشد زمان لازم دارند تا این غول پرداخت‌ بتواند به سمت آنها جهش کند. وی گفت:

“بیت کوین (Bitcoin) و مابقی رمزارزها بیش از حد بی ثبات بودند و نمی‌توانستند یک ارز مناسب باشند. و هنوز هم تعداد مردمی که واقعاً نمی‌دانند در حال ورود به چه چیزی هستند، اندکی بیش از حد می‌باشد و آنچه ما واقعاً می‌خواستیم انجام دهیم این است که مطمئن شویم این جریان کمی بیشتر همگانی خواهد شد و سپس دست به دست تعدیل کنندگان بازار، بتوانیم هر چیزی را به بازار عرضه کنیم.”

آینده سیستم مالی با ارزهای دیجیتال

رئیس پی پال همچنین می‌گوید که روند فعلی در سیستم مالی به کاهش پول نقد و افزایش ارزهای دیجیتال سوق پیدا خواهد کرد. به گفته شولمن، این موضوع، تغییر و تحول عظیمی در زیرساخت‌های مالی فعلی و تسهیل آنها ایجاد خواهد کرد.

“طی ۵ تا ۱۰ سال آینده، شما تغییرات بیشتری نسبت به تغیراتی که ۱۰ تا ۲۰ سال گذشته دیده‌اید در سیستم مالی شاهد خواهید بود. چگونه در مورد نوسازی زیرساخت‌های مالی موجود فکر کنیم؟ این زیرساخت‌ها نیاز به نوسازی دارند، زیرا امروزه دیگر ناکارآمد شده‌اند. اگر یک چک را نقد کنید، دریافت پول خود می‌تواند سه روز طول بکشد. اگر حواله بین المللی انجام دهید، گرفتن پول شما می‌تواند هفت روز طول بکشد.”

نوشته تقاضا برای خدمات رمزارز پی پل فراتر از تمام پیش بینی ها بوده است! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا