اخبار ارز دیجیتال

تقریباً تمامی بانک های ژاپنی از ریپل استفاده خواهند کرد

استفاده بانک ها از ریپل

دیوید جوانز در کنفرانس اخیر گفت که در ژاپن تقریباً تمام بانک ها از XRP یا ریپل برای پردازش معاملات استفاده می کنند. بااین حال، به دلیل ضیق وقت در طی سخنرانی، وی در توییتر به روشنگری در این خصوص پرداخت.

در یک کنفرانس آنلاین که اخیرا توسط فروشگاه آنلاین ژاپنی راکوتن برگزار شده است، فنآوری جدید و استفاده از روش های پرداخت مانند بیت کوین، اتریوم یا ریپل و پتانسیل آنها برای شرکت ها و استفاده روزمره مورد بحث قرار گرفت. در این زمینه، بیانیه‎ای در توئیتر به سرعت پخش شد، اما بطور کامل درست نبود.

آیا بزودی همه بانکهای ژاپن از ریپل یا همان XRP استفاده خواهند کرد؟

مدیرعامل CipherTrace، دیوید جوانز، چند روز پیش به عنوان سخنران مهمان در یک رویداد به میزبانی راکوتن در مورد وضعیت فعلی ارزهای رمزپایه و ادغام آنها در شرکتهای بزرگی مانند راکوتن صحبت کرد. در طی این رویداد، یک ویدئو پخش شد، که وی تصریح میکند تقریباً هر بانک در ژاپن از XRP استفاده خواهد کرد. متن دقیق اشاره جوانز به شرح زیر بود:

امروزه بیش از ۱۶۰۰ ارز رمزپایه وجود دارد که از فناوری بلاکچین استفاده می کنند. همه ما احتمالاً درباره بیت کوین شنیده ایم و برخی از ما نیز در مورد اتریوم. در ژاپن تقریباً هر بانک با چیزی که ممکن است شما آن را تحت عنوان ریپل شنیده باشید و XRP نامیده میشود شروع به کار می کند. گفتنی است بسیاری رمزارز دیگر شبیه به ریپل نیز وجود دارد.

جامعه و هواداران ریپل سریعاً نسبت به ویدئوی منتشره واکنش نشان داده و بین جوانز و راکوتن مرزبندی کرده و ایشان را آنگونه که به غلط بخشی از راکوتن عنوان شده بود تصحیح کردند.

علاوه بر این جوانز تصریح کرد که بانک ها با ریپل کار خواهند کرد نه آنکه آن را پذیرفته و خود را با آن سازگار کنند. ایشان این موضوع را یک تفاوت ظریف اما اساسی عنوان کرد. از آنجایی که این ویدئو در سطح وسیعی بالغ بر ۱۰۰،۰۰۰ هزار بار دیده شد، دیوید جوانز طی یک شفاف سازی و به جهت اجتناب از هرگونه سوء تعبیری خاطر نشان ساخت:

این سخنی است که من در یک کنفرانس ژاپنی در توکیو بیان کردم و به بانک های ژاپنی اشاره دارد. “کار با” به معنای آزمایش، ارزیابی، آزمایش یا استقرار است. من نگفتم “اتخاذکردند” (فیلم را مشاهده کنید). نظرات من دعوت به تامل و جلب توجه در مورد پیشنهادات کمپانی ریپل است و نه فقط XRP .

نظر به”پیشنهادات کمپانی ریپل”، دیوید جوانز به راه‌حل‌های پرداختی ارایه‌شده توسط بنیاد ریپل، مانند (ODL)، اشاره دارد. ODL یک راه‌حل کامل برای شرکت‌هایی است که می‌توانند به سرعت، با شفافیت و با هزینه پایین، برای پردازش سریع فرا مرزی پرداخت‌ها استفاده کنند. به عنوان بخشی از این راهکار، XRP به عنوان یک واحد پول، پلی برای حرکت سرمایه از یک مکان در جهان به نقطه ای دیگر عمل می‌کند. با این حال، بنیاد ریپل راه‌حل‌های دیگری را نیز بدون XRP ارایه می‌دهد.

درحالیکه کمپانی ریپل به دنبال تقویت بیشتر حضور خود در ژاپن است، این بدان معنی نیست که در حال حاضر هر بانکی از XRP استفاده نمی‌کند.

همکاری هولدینگ SBI و کمپانی ریپل

غول بانکی هولدینگ SBI که دیر زمانی است که همکار بنیاد ریپل است، در ماه نوامبر اعلام کرد که با استفاده از ODL، پرداخت های ژاپن به آسیای جنوب شرقی را انجام می دهد. پلتفرم SBI Remit از شبکه پرداخت MoneyGram برای پردازش معاملات در بیش از ۲۰۰ کشور در بیش از ۳۵۰،۰۰۰ مکان در سراسر جهان استفاده می کند.

هولدینگ SBI گفت، با اجرای ODL، انتظار می رود ۵۰٪ از کل حجم معاملات در شبکه ریپل به آن اختصاص یابد. ریپل همچنین اعلام کرده است که قصد دارد حضور خود را در بازار برزیل تقویت کند. لوئیز آنتونیو ساکو ، رئیس شعبه ریپل در برزیل، گفت که ۳۰٪ از کل حجم معاملات شبکه ریپل در حال حاضر بمنظور ابزاری برای پرداخت به داخل برزیل و از برزیل به خارج از آن اختصاص دارد.

منبع: crypto-news-flash

تقریباً تمامی بانک های ژاپنی از ریپل استفاده خواهند کرد

نوشته تقریباً تمامی بانک های ژاپنی از ریپل استفاده خواهند کرد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا