تیم دراپر ، ۵ آلت کوین برتر مورد علاقه خود را فاش کرد

0
54

تیم دراپر (Tim Draper)، میلیادر مشهور و دارنده ۳۰ هزار بیت کوین، ۵ آلت کوین (Alt Coin)‌ برتر و مورد علاقه خود را فاش کرد.

دراپر اخیرا اعلام کرده است که آلت کوین‌هایی همچون بیت کوین کش (BCH)، ریپل (XRP)، تزوس (XTZ)، آرگون (ANT) را دارا می‌باشد. دراپر بیان کرد:

“من یک معتقد هستم. فکر می کنم این اتفاق در حال وقوع است، [پذیرش ارزهای دیجیتال] در راه است. این موضوع برای جهان بسیار مهم است و می‌خواهم که دنیا آن را بشناسد و دیگران نیز با آن همراه شوند.”

این اظهار نظر دراپر تنها سه هفته پس از مورد حمله قرار گرفتن حساب کاربری‌اش در توییتر توسط هکرها برای تبلیغ بیت کوین کش (Bitcoin Cash) منتشر شده‌اند. در این توئیت مشکوک اعلام شده بود که دراپر بیت کوین کش خریداری کرده است و از یک حساب جعلی که خود را راجر ور (Roger Ver) معرفی کرده، یکی از اولین سرمایه گذاران بیت کوین، تشکر شده بود.

اما این واقعیت که او واقعاً بیت کوین کش خریداری کرده است باعث شد دیدگاه‌ها در خصوص توئیت یاد شده تغییر کند.

تیم دراپر

آلت کوین های مورد علاقه تیم دراپر

دراپر به مدت هفت سال یک سرمایه گذار فعال در حوزه رمزارز بوده است و در چندین پروژه تازه تأسیس و در حال رشد، از جمله صرافی رمز ارز کوین بیس (Coinbase) ایالات متحده، سرمایه گذاری چند میلیون دلاری انجام داده است. او در سال ۲۰۱۹، اعلام کرد که برای تمرکز بیشتر روی رمزارزها به طور کامل از سهام عمومی خارج شده است.

مدت زمان زیادی است که می‌دانیم دراپر به طور پراکنده با alt coin ها سروکار دارد. او در سال ۲۰۱۷ و پس از طرح دعوی علیه پروژه تزوس تایید کرد که صندوق وی در عرضه اولیه کوین (ICO) تزوس شرکت داشته است.

همچنین وی در اکتبر سال ۲۰۱۹ گفت که فکر می‌کند ریپل (Ripple)، پردازشگر پرداخت‌ها از طریق دفترکل توزیع شده، مسیر درستی را طی کرده و در آینده با رشد انفجاری و افزایش قیمت روبرو خواهد شد. دراپر در این خصوص گفته بود:

“اگر کسی به رشد سه برابری بیت کوین در ۵ ماه گذشته نگاهی بیاندازد، ممکن است انتظار پیدا کند برای XRP نیز نتایج مشابهی را شاهد باشد.”

این موضوع نشان می‌دهد که حتی میلیاردرها نیز در پیش‌بینی قیمت‌ها مهارت چندانی ندارند.

در اوایل سال جاری، او فاش کرد که با سرمایه گذاری ۱ میلیارد دلاری در پروژه آراگون (Aragon)، مبتنی بر اتریوم (ETH)، بالغ بر ۱ میلیون توکن ANT خریداری کرده است. در واقع دراپر ۲.۵۲ درصد از کل عرضه این رمز ارز را از آن خود کرده است.

به نظر می‌رسد که سرمایه گذاری‌های دراپر روی آلت کوین ‌ها نسبت به بیت کوین بسیار ناچیز است. در سال ۲۰۱۴ دراپر ۳۰ هزار بیت کوین را به قیمت ۶۳۲ دلار خریداری کرد. سرمایه گذاری اولیه بیت کوین او بیش از ۱۵۰۰ درصد افزایش یافته و به ارزش تقریبی ۳۱۵ میلیون دلار رسیده است.

بعید است دراپر به این زودی‌ها بیت کوین‌های خود را بفروشد، زیرا اوایل سال ۲۰۱۸ او پیش‌بینی کرد که قیمت پادشاه رمزارزها در طی دو سال آینده به ۲۵۰ هزار دلار خواهد رسید. در صورت تحقق این پیش‌بینی، ارزش بیت کوین‌های وی به ۷.۵ میلیارد دلار خواهد رسید

نوشته تیم دراپر ، ۵ آلت کوین برتر مورد علاقه خود را فاش کرد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید