اخبار ارز دیجیتال

ثبت رکورد تاریخی ۲.۲۱ بیلیون دلاری معاملات آتی اتریوم

ثبت رکود معاملات آتی اتریوم

قراردادهای باز معاملات آتی اتریوم (Ethereum) با رسیدن به سطح ۲.۲۱ بیلیون دلار ، رکوردی تاریخی را از خود به جای گذاشته است.

اتریوم به تازگی تراز مقاومتی ۷۰۰ دلار را شکسته است و به نظر می‌رسد آمادگی لازم برای رسیدن به تراز قیمتی ۷۵۰ دلار را نیز داشته باشد. در این میان، بورس کالای شیکاگو (CME) نیز در نظر دارد معاملات آتی اتریوم را در فوریه سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی کند که این امر به تنهایی می‌تواند سوخت لازم برای حرکت صعودی بعدی اتریوم را فراهم نماید.

بسته شدن کندل ماهانه و سالانه اتریوم بالاتر از تراز ۷۰۰ دلاری می‌تواند برای رسیدن قیمت این رمزارز به محدوده ۴ رقمی نقشی کلیدی ایفا کند.

معاملات آتی اتریوم (ETH) با رسیدن به حجم ۲.۲۱ بیلیون دلاری به بالاترین میزان خود در تمام دوران رسیده است. این داده‌ها از سایت Bybt.com بدست آمده است که مشاهدات خود را از طریق توییتر با جامعه رمزارز به اشتراک می‌گذارد.

عبور قیمت اتریوم از تراز ۷۰۰ دلار ، ایستگاه بعدی تراز ۷۵۰ دلار!

خبر عبور ارزش قراردادهای باز معاملات آتی اتریوم زمانی منتشر شده که این رمزارز با قدرت از مقاومت ۷۰۰ دلاری عبور کرده است. در زمان نگارش این مطلب اتریوم در تراز ۷۳۸ دلاری در حال معامله است و اینطور به نظر می‌رسد که این رمزارز در تلاش است از سطح مقاومت ۷۵۰ دلاری، که پیش‌تر توسط چند تحلیلگر رمزارز پیشنهاد شده بود، بگذرد.

تحلیلگری با نام مستعار مجیک (Magic) اواخر نوامبر پیش‌بینی کرده بود که قیمت اتریوم می‌تواند به سرعت تا تراز ۷۵۰ دلار و حتی بالاتر از آن تا تراز ۸۳۰ دلار افزایش یابد. علاوه بر این مجیک به این نکته اشاره کرده بود که اگر روند حرکت اتریوم حفظ شود، می‌توان انتظار داشت که قیمت آن می‌تواند به خوبی تا تراز ۱۴۰۰ دلار، که پیش‌تر در سال ۲۰۱۸ مشاهده شده بود، پیشروی کند.

معرفی معاملات آتی بورس کالای شیکاگو در ماه فوریه

راه اندازی معاملات آتی بورس کالای شیکاگو در تاریخ ۸ فرویه ۲۰۲۱ می‌تواند به ادامه حرکت صعودی اتریوم کمک کند. یک چنین رویدادی خواهد توانست به افزایش توجه سرمایه گذاران به اتریوم بیانجامد.

اگر کمی به عقب برگردیم، راه اندازی معاملات آتی بیت کوین بورس کالای شیکاگو در ۱۷ دسامبر سال ۲۰۱۷، به رسیدن قیمت این رمزارز به بالاترین سطح تاریخی خود در تراز ۲۰ هزار دلار منجر شد. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که در زمان باقی مانده تا ماه فوریه، روند صعودی قدرتمندی را برای اتریوم شاهد باشیم.

سرنوشت اتریوم به قیمت پایانی ماهانه و سالانه آن بستگی خواهد داشت

با این وجود اتریوم یک مانع بزرگ پیش روی خود خواهد داشت. این رمزارز باید بتواند کندل ماهانه و سالانه خود در ۳۱ دسامبر سال ۲۰۲۰ را در شرایط خوبی ببندد. اگر اتریوم بتواند تا پایان سال ۲۰۲۰ بالاتر از تراز ۷۰۰ دلار باقی بماند، احتمالا مسیر پیش روی این رمزارز تا رسیدن به محدوده قیمتی ۴ رقمی هموار خواهد بود.

علاوه بر این، سرمایه گذاران رمزارز با انتظار کسب سود بیشتر از این بازار وارد سال ۲۰۲۱ خواهند شد و این در شرایطی خواهد بود که واکسن ویروس کرونا نیز در اختیار دولت‌ها خواهد بود.

نوشته ثبت رکورد تاریخی ۲.۲۱ بیلیون دلاری معاملات آتی اتریوم اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا