اخبار ارز دیجیتال

جدیدترین بروزرسانی فانتوم و رشد ۵۲ درصدی قیمت آن

جدیدترین بروزرسانی فانتوم منجر به افزایش ۵۲ درصدی شده است

جدیدترین بروزرسانی فانتوم (Fantom) که گو-اوپرا (Go-Opera) نامیده می‌شود، مجموعه‌ای از تغییرات فنی مهم را در این شبکه ایجاد کرده است. این تغیرات فنی ساختار کلی شبکه را تا حدودی تغیر داده و به طور کلی باعث بهبود چشمگیر شبکه شده‌اند.

توکن بستر قرارداد هوشمند فانتوم، که FTM نامیده می‌شود، در پی اجرای موفقیت آمیز یک بروزرسانی جدید شبکه در صبح پنجشنبه، شاهد افزایش قیمت ۵۲ درصدی بوده است.

جدیدترین نسخه به روز شده در فانتوم که “Go-Opera” نامیده می‌شود، طیف وسیعی از تغییرات فنی را ایجاد می‌کند که طبق گفته اخیر بنیاد فانتوم، شبکه را سریعتر، کارآمدتر و قابل اطمینان تر می کند.

این ارتقا در ساعت ۵:۴۲ صبح (UTC+1) در روز پنجشنبه اعلام شد. دو ساعت بعد بود که قیمت توکن FTM جهشی را شروع کرد در اوج خود قیمت این رمزارز را نسبت به روز قبل ۵۲ درصد افزایش داده بود. پس از ارتقا روز پنجشنبه و در پی آن، قیمت این رمزارز از ۰.۴۶۱۸۲۱ دلار به ۰.۷۰۵۰۶۹ دلار رسید.

آشنایی با ساختار فانتوم و بروزرسانی شبکه آن

فانتوم به معنای سنتی از زنجیره بلوکی استفاده نمی‌کند بلکه در عوض مبتنی بر فناوری دایرکتت اسایکیلیک گراف (Directed Acyclic Graph) است. این تکنولوژی امکان تأیید ناهمگام معاملات را فراهم می‌کند، بدین معنی که کاربران مجبور نیستند مانند یک بلاکچین معمولی یک صف واحد برای فضای بلاک تشکیل دهند.

براساس اظهارات بنیاد فانتوم، ارتقا Go-Opera باعث کارآیی بیشتر فانتوم در پردازش معاملات می‌شود و زمان تأیید تراکنش‌ها را به ۱ ثانیه کاهش می‌دهد. همچنین مدت زمان لازم برای همگام سازی گره‌ها با شبکه را به یک چهارم آنچه در گذشته بود، کاهش می‌دهد.

با ادامه روند صعودی قیمت این رمزارز، قیمت فانتوم از ابتدای سال ۲۰۲۱ بیش از ۴۰۰۰ درصد رشد کرده است. روز چهارشنبه، بنیاد فانتوم ۱۵ میلیون دلار سرمایه بیشتر از طرف هایپرچین کاپیتال (Hyperchain Capital) دریافت کرد که باعث شد تا میزان ارزش بازار این پروژه نسبت به میزان سرمایه اولیه آن رشدی ۱۰۰ درصدی را تجربه کند.

نوشته جدیدترین بروزرسانی فانتوم و رشد ۵۲ درصدی قیمت آن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا