تاریخ : دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 15 July , 2024
0

لورس :جهش بزرگ بعدی برای استیکینگ مایع اتریوم

  • کد خبر : 2612898
  • ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۲
لورس :جهش بزرگ بعدی برای استیکینگ مایع اتریوم
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

آیا جهش بزرگ بعدی برای استیکینگ مایع اتریوم در راه است؟ دنیایی را تصور کنید که در آن، همه صرف نظر از پیشینه‌ شان، به راحتی می‌ توانند به دنیای انقلابی اتریوم دسترسی داشته باشند. همچنین بتوانند در آن شرکت کنند. دنیایی که در آن برنامه های غیرمتمرکز افراد را توانمند می کند و پتانسیل نوآوری هیچ حد و مرزی نمی شناسد. برای دریافت جدیدترین مقالات در حوزه ارزهای دیجیتال و به خصوص اتریوم با ما در سایت ارز دیجیتال همراه باشید.
جهش بزرگ بعدی برای استیکینگ مایع اتریوم اندیشه در چشم انداز استقرار مایع اتریوم پروتکل‌ های متمرکز استیکینگ مایع در خط مقدم انقلاب استیکینگ مایعات در اتریوم هستند و نباید تعجب آور باشد. زیرا آنها بسیار مقیاس پذیر هستند به لطف مجموعه اعتبارسنجی متمرکزی که دارند. بزرگترین پروتکل استیکینگ مایع در اتریوم در حال حاضر دارای یک مجموعه اپراتور گره محدود از ۲۹ اپراتور است. هر پروتکلی که ادعا می کند غیرمتمرکز است اما عملیات خود را به عنوان یک تجارت اجرا می کند، همچنین می تواند استانداردهای بسیار بالاتری از ترکیب پذیری ارائه دهد. در حالی که این ترکیب‌ پذیری که به کاربران ارائه می‌ شو..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

آیا جهش بزرگ بعدی برای استیکینگ مایع اتریوم در راه است؟ دنیایی را تصور کنید که در آن، همه صرف نظر از پیشینه‌ شان، به راحتی می‌ توانند به دنیای انقلابی اتریوم دسترسی داشته باشند. همچنین بتوانند در آن شرکت کنند. دنیایی که در آن برنامه های غیرمتمرکز افراد را توانمند می کند و پتانسیل نوآوری هیچ حد و مرزی نمی شناسد. برای دریافت جدیدترین مقالات در حوزه ارزهای دیجیتال و به خصوص اتریوم با ما در سایت ارز دیجیتال همراه باشید.

جهش بزرگ بعدی برای استیکینگ مایع اتریوم

اندیشه در چشم انداز استقرار مایع اتریوم

پروتکل‌ های متمرکز استیکینگ مایع در خط مقدم انقلاب استیکینگ مایعات در اتریوم هستند و نباید تعجب آور باشد. زیرا آنها بسیار مقیاس پذیر هستند به لطف مجموعه اعتبارسنجی متمرکزی که دارند. بزرگترین پروتکل استیکینگ مایع در اتریوم در حال حاضر دارای یک مجموعه اپراتور گره محدود از ۲۹ اپراتور است. هر پروتکلی که ادعا می کند غیرمتمرکز است اما عملیات خود را به عنوان یک تجارت اجرا می کند، همچنین می تواند استانداردهای بسیار بالاتری از ترکیب پذیری ارائه دهد. در حالی که این ترکیب‌ پذیری که به کاربران ارائه می‌ شود یک ویژگی است، اما می‌ تواند ضد مولد نیز باشد. در درجه اول به دلیل خطرات سیستمی که می‌ تواند ایجاد کند.

بخوانید  ضبط حرفه ای با میکروفن یقه ای

مطلب پیشنهادی: انتقال اتریوم با شبکه bep20

از طرف دیگر، پروتکل های غیرمتمرکز وجود دارند، اما بسیار غیر قابل مقیاس هستند. بنابراین، آنها کسری از ETH را در مقایسه با آنچه که اغلب از طریق اتریوم متمرکز به اشتراک می گذارند، دارند.

پروتکل‌ های غیرمتمرکز تلاش کرده‌ اند حداقل سرمایه مورد نیاز برای اجرای یک گره اعتبارسنجی را از ۳۲ به ۸ ETH کاهش دهند. این مقدار هنوز برای اکوسیستم گسترده‌ تر مقدار قابل توجهی است. مسلماً، این فرصت‌ هایی را برای تعداد زیادی از سهامداران باز می‌ کند تا شروع به سهام کردن در شبکه کنند. با این حال، ما ادعا می‌ کنیم که ۸ ETH هنوز مقدار قابل توجهی است. این مشکل مقیاس پذیری را دوباره مطرح می کند. بنابراین بخش قابل توجهی از ETH از طریق یک گروه منتخب از اپراتورهای گره حرفه ای در معرض خطر قرار می گیرد. این منجر به غلظت بیشتر ETH است. حضور این اپراتورهای گره متمرکز در سراسر پروتکل های مختلف استیکینگ مایع، مقاومت سانسور شبکه زیربنایی را تضعیف می کند.

بخوانید  معرفی بهترین کیف پول‌های کاردانو در سال 2023
جهش بزرگ بعدی برای استیکینگ مایع اتریوم
جهش بزرگ بعدی برای استیکینگ مایع اتریوم

مقیاس پذیر کردن استیک مایع اتریوم

یکی از بزرگ‌ ترین چالش‌ های موجود برای پروتکل‌ های ذخیره‌ سازی مایع امروزی این است که آنها برای مقیاس‌ پذیری به تنهایی یا عدم تمرکز به تنهایی تنظیم شده‌ اند. مواردی که به تنهایی برای مقیاس‌ پذیری تنظیم شده‌ اند، غیرمتمرکز نیستند و آن‌ هایی که برای غیرمتمرکز تنظیم شده‌ اند، مقیاس‌ پذیر نیستند. چندین نمونه از این وجود دارد. از پروتکل هایی که دارای یک اپراتور گره متمرکز تنظیم شدند تا پروتکل هایی که حداقل سرمایه مورد نیاز بالایی برای اجرای گره های اعتبارسنجی برای اتریوم دارند.

خبر پیشنهادی: Vitalik Buterin در تلاش برای متمرکز سازی اتریوم

این در حالی است که تلاش‌ هایی توسط این پروتکل‌ ها برای حرکت به سمت مقیاس‌ پذیری یا غیرمتمرکز ساختن معماری‌ هایشان صورت گرفت. با توجه به مقادیر عظیمی از ETH که قبلاً از طریق آنها به اشتراک گذاشته شد، این کار بسیار دشوار است. علاوه بر این، این تغییرات در سطح پروتکل، قبل از اجرا نیاز به بحث‌ های داخلی زیادی (حداقل برای پروتکل‌ های غیرمتمرکز) دارند.

بخوانید  چه چیزهایی می‌توان با بیت کوین خرید؟

علاوه بر این، هدف اصلی هر کسب‌ و کاری این است که اطمینان حاصل شود که هژمونی بر صنعت را در دست دارند تا دائماً آن را حفظ کنند. این با تلاش‌ های ساختگی برای تمایل به تمرکززدایی منعکس می‌ شود. اما بعد از آن روی سرشان می‌ افتند. شاید دلیلی وجود نداشته باشد که این اتفاق بیفتد. یک پروتکل متمرکز سیال سهام اغلب به عنوان یک تجارت عمل می کند که هدف اصلی آن به خطر انداختن تمرکززدایی برای دستیابی به سودآوری است.

آنچه اتریوم به آن نیاز دارد

پیامبران اتریوم اغلب از نیاز به تنوع بخشیدن به سهام در بسیاری از پروتکل ها می گویند. شاید، اعتبار بخشیدن به پروتکل‌ هایی که ظاهر شدند و تلاش می‌ کنند آن چشم‌ انداز را محقق کنند، نادیده گرفته نمی‌ شود. هر پروتکل در حال ظهور نیاز به تجزیه و تحلیل استراتژیک و انتقادی دارد. دو چیز وجود دارد که نیاز به توجه فوری دارد تا رشد را به سمت استقرار مایع اتریوم هدایت کند.

بخوانید  بیت کوین همچنان در اوج؛ افزایش تعداد آدرس ها رکورد زد!
جهش بزرگ بعدی برای استیکینگ مایع اتریوم
جهش بزرگ بعدی برای استیکینگ مایع اتریوم

کاهش حداقل سرمایه مورد نیاز برای اجرای یک گره اعتبار سنجی: شاید بیان این موضوع ساده تر از اجرا باشد. کاهش حداقل سرمایه مورد نیاز، طیف وسیع تری از کاربران را برای مشارکت در اعتبارسنجی شبکه تشویق می کند.

ایجاد مقاومت در برابر سانسور: این شاید دانش رایج باشد، اما اغلب نادیده گرفته می شود. با سرعتی که چشم‌ انداز اقتصاد کلان در حال تحول است، نیاز مبرم به پروتکل‌ هایی برای ادغام راه‌ حل‌ هایی است که انعطاف‌ پذیری پروتکل سانسور را ایجاد می‌ کند. این شبیه محافظت در برابر کند شدن بالقوه آینده در معماری اعتبارسنجی و ایجاد معماری با کارایی بالا است که شبکه را ایمن نگه می دارد.

ضروری است که ما در تحقیقات گسترده شرکت کنیم و بی وقفه راه حل هایی را آزمایش و ایجاد کنیم که به حل این چالش ها و ایجاد یک معماری انعطاف پذیر کمک می کند.

The post جهش بزرگ بعدی برای استیکینگ مایع اتریوم appeared first on ارز دیجیتال.

بخوانید  ارائه ارز بریکس با پشتوانه طلا
لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2612898

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها