اخبار ارز دیجیتال

خرده فروشان بزرگ سوئیس اولین کارت‌های هدیه بیت کوین را ارائه می‌دهند

خرده فروشان بزرگ سوئیس اولین کارت‌های هدیه بیت کوین را ارائه می‌دهند

فروشگاه‌های زنجیره‌ای مانور (Manor) و والورا (Valora) از هیجان کنونی ایجاد شده پیرامون رمزارزها برای فروش اولین کارت‌های هدیه بیت کوینی در فروشگاه‌های خود در سراسر سوئیس بهره گرفته‌اند. بازار رمزارزها در سوئیس با فعالیت خرده فروشان کوپن و کارت‌های هدیه بیت کوین (BTC) رونق فراوان گرفته است.

طبق گزارش منتشر شده در یک روزنامه سوئیسی، مانور به عنوان بزرگترین فروشگاه خرده فروشی این کشور در حال حاضر کارت‌های هدیه بیت کوین را در ۵۹ شعبه خود به فروش می‌رساند. در همین حال، غول خرده فروشی سوییس یعنی والورا نیز از اول آپریل فروش کارت‌های هدیه بیت کوین را در کیوسک‌های خود در سراسر کشور آغاز خواهد کرد.

کارت‌های هدیه بیت کوین که کریپتو نو (Cryptonow) نامیده می‌شوند، از تولیدات واردکس سوئیس (Värdex Suisse) است که یک شرکت خدمات مالی رمزارز به حساب می‌آید. واردکس همچنین زیرمجموعه اصلی صرافی رمزارز بیت کوین سوئیس (Bitcoin Suisse) است.

به گفته سایمون گریلکا (Simon Grylka)، رئیس اجرایی واردکس، کریپتو نو یک کانال ساده پرداختی برای پذیرندگان رمزارزها ارائه می‌دهد که با روش‌های معمول برای دستیابی به ارزهای دیجیتال هیچ منافاتی نخواهد داشت. کارت هدیه کریپتو نو برای گریلکا شبیه سکه‌های طلای دیجیتال است.

کارت‌های هدیه کریپتو نو در سه نوع مختلف از ۱۰۰ تا ۵۰۰ فرانک (۱۰۷ تا ۵۳۵ دلار) در دسترس خواهند بود. کارت هدیه بیت کوین واردکس در حالی به بازار عرضه می‌شود که شاهد رشد مداوم صنعت رمزارزها و صنعت بلاکچین در سوئیس هستیم.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده می‌توان دریافت که حجم بازار ۵۰ شرکت برتر بلاکچینی در کریپتو ولی (Crypto Valley) از اواسط سال ۲۰۲۰ تا کنون بیش از ۶۸۰ درصد افزایش یافته است. با توجه به اینکه پذیرش کارت‌های هدیه بیت کوینی از سوی فروشگاه‌های زنجیره‌ای همچنان ادامه دارد، مالکین کریپتو نو در نحوه خرج کردن کارت‌های هدیه بیت کوین خود با محدودیت روبرو هستند.

در حال حاضر، دارندگان این کارت‌ها گزینه‌هایی محدودی را پیش روی خود دارند. هم اکنون فروش بیت کوین‌های ذخیره شده روی کارت‌های هدیه از طریق صرافی واردکس یا ۷۰ دستگاه خودپرداز بیت کوین این شرکت امکان پذیر است.

نوشته خرده فروشان بزرگ سوئیس اولین کارت‌های هدیه بیت کوین را ارائه می‌دهند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا