ایرانزندگی امروزسرمایه گذاری

خرید آپارتمان 30 متری در تهران

به نظر شما آیا خرید آپارتمان 30 متری در تهران قابل انجام است؟ چنین خانه‌ هایی با متراژ کم برای فروش وجود دارند؟ آدرس این خانه ‌ها در محدوده‌ مناسبی قرار دارد؟ شرایط خرید آپارتمان 30 متری در تهران چیست؟ تمامی این سوالات به علاوه‌ موارد مهم دیگر که در هنگام خرید آپارتمان 30 متری در تهران باید به آن توجه کنید را در ادامه آورده ایم.

چرا آپارتمان‌ های کم متراژ در تهران بخریم؟

شرایط اقتصادی امروزه باعث شده است تا بسیاری از افراد اجاره نشین دیگر نتوانند مثل سابق در خانه ‌های خود بمانند. این شرایط خانواده‌ های صاحب منزل را نیز تحت الشعاع قرار می ‌دهد تا برای گذران زندگی به خانه ‌های کوچک ‌تر روی بیاورند. به طور کلی قیمت پایین، قابلیت سرمایه گذاری، امنیت مناسب و…  جزء گزینه ‌های مطلوب برای خرید ملک در تهران به حساب می ‌آید.

شرایط و ضوابط خرید آپارتمان 30 متری در تهران

در تهران سه شرط اصلی خرید خانه به صورت زیر است:

1) مالی

بسیاری از افراد و خانواده ‌ها به علت شرایط وخیم مالی و عدم توانایی در خرید آپارتمان 30 متری در تهران، به صورت دسته جمعی و چندین خانواده با یک دیگر سرمایه گذاری کرده و ملزومات ساخت آپارتمان را ایجاد می‌ کنند؛ در این حالت هر خانواده بسته به سلیقه‌ خود محیط درونی خانه را تغییر می‌ دهد و همین امر، تمامی اعضای آپارتمان را راضی نگه می‌دارد.

2) اخلاقی

شرط دوم، داشتن شرایط مناسب اخلاقی افراد حاضر در آپارتمان است. برای خرید آپارتمان 30 متری در تهران باید روحیه و حوصله‌ کافی در برخورد با دیگر ساکنین داشته باشید و این ارتباط طی سال‌ ها ادامه یابد. به همین دلیل با دیگر افراد حاضر در آپارتمان نزاع نکنید و شرایط سنی، روحی و جسمی دیگر افراد ساختمان را در زمان های ضروری رعایت کنید.

3) خانوادگی

در شرط سوم خرید آپارتمان 30 متری در تهران، تعداد افرادی که قرار است در یک خانه زندگی کنند نیز مهم می باشد. قوانین زیادی مبنی بر عدم فروش یا اجاره‌ خانه به افراد مجرد، پرجمعیت، دانشجو و.. وجود دارد که با این وجود تصمیم می گیرند خانه های بزرگ تری را خریداری کنند.

مهم ‌ترین نکات خرید

قرار دادن تمامی وسایل زندگی و ایجاد محل خواب خانواده در یک خانه‌ ۳۰ متری سخت است. اما با رعایت و مطالعه درباره‌ی یک سری مسائل کوچک، می‌ توان اوقات خوشی را پس از خرید آپارتمان 30 متری در تهران داشت.

خرید آپارتمان 30 متری در تهران

  • در هنگام خرید آپارتمان 30 متری در تهران، به طبقه ای که قصد خرید آن را دارید دقت کنید. این مسئله که چه خانواده ای با رنج سنی مختلف قرار است در آن واحد شروع به زندگی کنند؛ مهم است و آپارتمان از لحاظ دارا بودن آسانسور و امنیت، به شما حس اطمینان دهد.
  • زمان رفت و آمد به منطقه‌ محل خانه، سختی و آسانی دسترسی به ساختمان و راه‌ های ارتباطی از قبیل اتوبوس خطی، اتوبوس بی آر تی و مترو را در نظر بگیرید.
  • خانه خریداری شده از نظر ورود هوا و تازگی محیط، پنجره‌ های بزرگ و خوب دارد؟ پنجره ‌ها دوجداره هستند تا در مقابل صدا زیاد مقاومت کنند؟ شیشه‌ به کار رفته حالت آینه ای دارد تا تصویر شما را در محیط بیرون نمایش دهد یا خیر؟
  • آیا واحد مد نظر شما نورگیر است یا پشت به جهت تابش نور خورشید قرار دارد؟ این مسئله اهمیت استفاده از روشنایی بیشتر که در نتیجه باعث مصرف بالا ‌تر برق است را دوچندان می‌ کند.
  • به منظور عبور جریان باد و هوای تازه، علاوه بر نور گیر بودن؛ شمالی یا جنوبی بودن واحد نیز مهم است.
  • ارتفاع سقف خانه چقدر است؟ می‌ توان از لوستر برای روشن کردن محیط خانه استفاده کرد یا باید از لامپ مهتابی کمک گرفت؟ البته عامل سرما و گرما نیز در خانه ‌ها بر حسب ارتفاعی که دارند صدق می‌ کند و هرچه ارتفاع سقف در محل خرید آپارتمان 30 متری در تهران کم ‌تر باشد، فضا خانه با توجه به نیاز شما زود ‌تر سرد و گرم می ‌شود.
  • دکور خانه باید به گونه ای باشد که از ‎حداکثر کل فضا خانه‌ 30 متری استفاده شود. برای مثال تخت، میز، کمد و.. به صورت تاشو و زیر راه پله ای در می ‌آیند تا هیچ قسمتی بلا استفاده باقی نماند.
  • داشتن انباری مخصوصا برای خرید آپارتمان 30 متری در تهران مورد مهم دیگری است که به دلیل کمبود فضا خانه، به شدت مورد نیاز خانواده ‌ها قرار می‌ گیرد.

 

منبع:

https://diyar22.com/blog/مقالات/P840-شرایط-پیش-خرید-آپارتمان-در-چیتگر.html

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا