آشنایی با بیت کویناخبار ارز دیجیتالاختراع بیت کوینبیت کوینبیت کوینبیت کوین در ایرانپذیرش بیت کوینپذیرندگان بیت کوینپرداخت با بیت کوینخرید بیت کوینمقالات سرمایه‌گذاری

خرید بیت کوین با کارت شتاب و با کمترین کارمزد

روش های زیادی برای خرید بیت کوین با کارت شتاب وجود دارند. ولی به دلیل امنیت بالاتر و رضایت بیشتری که کاربران از سایت دیجی اکسچنج دارند و ویژگی های دیگری که منجر شده این سایت را برای خرید و فروش بیت کوین انتخاب کنند.‌ در این مقاله به بررسی مزیت های خرید بیت کوین از سایت دیجی اکسچنج پرداختیم.

بیت کوین چیست؟

از جمله ارزهای دیجیتالی که آن را به صورت الکترونیکی توزیع و استفاده می کنند، بیت کوین را باید نام برد. این ارز دیجیتالی دارای شبکه به صورت غیرمستقیم بوده و به صورت کاربر به کاربر، کار می کند.
کنترل این شبکه در دست هیچ نهاد یا شخصی نمی باشد. چاپ یا خلق این ارز دیجیتالی را نمی‌ توان خارج از برنامه ریزی انجام شده انجام داد. بیت کوین دارای تعداد محدودی می باشد. به طور کلی برای همیشه فقط ۲۱ میلیون بیت کوین تولید می‌ گردد. تراکنش های شبکه بیت کوین با استفاده از تکنولوژی بلاک چین(blockchain) در یک لاگ عمومی ذخیره می شوند.
در نخستین مقالاتی که در وب سایت های فارسی در رابطه با بیت کوین نوشته شد، از بیت کوین به عنوان آینده پول های دیجیتال یاد شد. می‌ توان گفت که اکنون به آن آینده نزدیک شده‌ ایم.
اما لازم است یک گام جلوتر گذاشت و این ارز دیجیتالی را آینده پول معرفی کنیم. در واقع باید گفت که بیت کوین و تکنولوژی که در پشت این ارز دیجیتالی است و مزایایی که دارد موجب شده تا به این نتیجه کلی رسید که سیستم فعلی پولی کل دنیا که سال های سال بر طبق آن تبادلات مالی صورت گرفته یک اشتباه بوده و از ضعف و عدم وجود تکنولوژی دیجیتال صورت گرفته است. پول آینده چیزی شبیه به بیت کوین یا خود بیت کوین می باشد.

خرید بیت کوین
خرید بیت کوین

چگونگی خرید بیت کوین

پیش از خرید و فروش بیت کوین لازم است که دارای یک حساب یا کیف پول وریفای باشید تا به شخص انتقال‌ دهنده بیت‌ کوین مقداری از آن را بدهید تا آن را به آن کیف پول انتقال دهید.
لازم است در اینجا توجه کرد که کیف پول بیت کوین باید دارای امنیت لازم باشد. به علاوه باید توجه کرد که اگر اطلاعات فراموش شود یا از دست روند، موجب از دست رفتن اعتبار بیت کوین شما خواهد شد.

خرید بیت کوین با کارت شتاب و با کمترین کارمزد
خرید بیت کوین

خرید بیت کوین با کارت شتاب

برای خرید بیت کوین با کارت شتاب این کار را نمی توان به صورت مستقیم انجام داد و لازم است که از طریق واسطه عمل کرد.
به اینگونه که شما باید به این عامل معادل ریالی بیت کوین را پرداخت کنید و واسطه شروع به شارژ حساب بیت کوین شما کند. در صورتی که قصد خرید بیت کوین با کارت بانکی را دارید لازم است برای تعیین و تشخیص اصالت و اعتبار بررسی های لازم را انجام دهید تا دچار ضرر نشوید.

خرید بیت کوین با کارت شتاب و با کمترین کارمزد
خرید بیت کوین

صرافی آنلاین سایت دیجی اکسچنج

در بسیاری از کشورها به ویژه در کشور ایران خرید و فروش و تجارت بیت کوین به دلیل فهرست تحریم ها کار سختی می باشد. زیرا بسیاری از صرافی های معتبر دنیا به کاربرانی که در این کشورها هستند، سرویسی ارائه نمی دهند.
حتی ممکن است در برخی موارد اگر متوجه فعالیت از سوی کاربران این کشورها شوند، خیلی سریع آنها را مسدود کنند. برای حل مشکلات این چنینی راهکارهایی وجود دارد.
یکی از این راهکارها استفاده از یک صرافی آنلاین به عنوان مرجعی برای انجام معاملات خرید و فروش ارز دیجیتال می باشد. بدین منظور می توان صرافی های دیجیتال را معرفی کرد که دیجی اکسچنج از جمله صرافی هایی می باشد که با استفاده از آن می توان خیلی راحت و بدون داشتن کارت های اعتباری بین المللی کار خرید و فروش ارزهای دیجیتالی یا بیت کوین را از این صرافی انجام داد.
دیجی اکسچنج در واقع یک وب سایت تبادل ارز همتا به همتا به شمار می‌ آید که شما می توانید از طریق کارت شتاب خود خرید بیت کوین از این سایت را انجام دهید. در اینجا منظور از همتا به همتا خرید و فروش با دیگر افراد ایرانی در این سایت می باشد.

خرید بیت کوین
خرید بیت کوین

خرید و فروش بیت کوین در سایت دیجی اکسچنج

به طور کلی آنچه می توان از این مطالب برداشت کرد این است که سایت دیجی اکسچنج یک شرکت تسهیل کننده برای معاملات بیت کوین می باشد که بدون در نظر داشتن واحد پولی محلی کار می کند.
انجام معامله با استفاده از سایت دیجی اکسچنج برای کاربران ایرانی یک گزینه بسیار خوب خواهد بود. زیرا کارمزد این سایت نسبت به صرافی های دیگر کمتر است و در مقابل دارای امنیت بیشتری نیز می باشد.
به علاوه با توجه به تجربه بسیاری از کاربران استفاده از این سایت بهترین گزینه برای خرید بیت کوین استفاده از کارت شتاب می باشد. در کنار مزایای ذکر شده این سایت دارای استفاده آسان نسبت به دیگر سایت ها بوده و بهره گیری از فضای تعاملی و اجتماعی قوی دارد که سبب شده سایت دیجی اکسچنج یک گزینه خوب برای خرید و فروش بیت کوین باشد.
در خرید و فروش بیت کوین و هر گونه ارز دیجیتال مهم ترین امر، برقراری امنیت و ایجاد اعتماد در کاربران می باشد. بدین منظور می توان بیان داشت که احراز هویت می تواند یکی از مراحل برقراری امنیت در صرافی های آنلاین باشد. زیرا هویت افراد می تواند برای مکالکین سایت مشخص گردد.
در سایت دیجی اکسچنج نیز می توان امنیت را به وضوح مشاهده کرد. شما برای خرید و فروش بیت کوین می توانید به سایت مراجعه کرده و ثبت نام خود را نهایی کنید.
برای این کار نیاز است تا اطلاعات هویتی شما مشخص شود. لازم به ذکر است که این اطلاعات شخصی تنها برای مدیر سایت قابل نمایش می اباشد و هیچ یک از افراد حاضر در سایت نمایش داده نمی شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا