اخبار ارز دیجیتال

خرید چین لینک | فروش چین لینک | قیمت چین لینک

چین لینک (Chainlink) ارز دیجیتال پرطرفداری است که بخاطر افزایش قیمت طی ماه های اخیر، خرید و فروش این ارز دیجیتال در صرافی های مختلف رمزارزی، با استقبال زیادی همراه بوده است.

Chainlink LINK 11 خرید چین لینک | فروش چین لینک | قیمت چین لینک

خرید و فروش چین لینک

برای خرید و فروش چین لینک تنها کافی است روی گزینه زیر کلیک کنید و با بهترین قیمت و کمترین کارمزد در بازار ایران معاملات خود را انجام دهید.

خرید و فروش چین لینک

قیمت چین لینک

قیمت چین لینک نیز همانند سایر ارزهای دیجیتال بازار به صورت روزانه و بر اساس میزان عرضه و تقاضا در نوسان است. قیمت هر چین لینک در بازارهای جهانی و بر حسب دلار در حال حاضر برابر است با:

chainlinkchainlink

Chainlink (LINK)

Price$ ۱۳.۰۱

چین لینک چیست

پروژه ارز دیجیتال چین لینک در ماه ژوئن سال ۲۰۱۷ توسط شرکت اسمارت کانترکت در سانفرانسیسکو امریکا راه‌اندازی شد. این پروژه توسط “سرگئی نازاروف” و “استیو الیس” مدیریت و راهبری میشود.

چین لینک ارز دیجیتالی است که به عنوان یکی از پیشتازان بازارهای مالی غیرمتمرکز (دیفای) شناخته میشود. در توضیح این ارز دیجیتال باید گفت که چین لینک به عنوان پل ارتباطی میان دنیای کدهای کامپیوتری و دنیای واقعی شناخته میشود.

چین لینک داده های دنیای واقعی را در اختیار قراردادهای هوشمند قرار میدهد تا بدین ترتیب کاربری فناوری بلاکچین در دنیای واقعی نیز عملی شود.

توکن چین لینک

توکن چین لینک با نماد Link نمایش داده میشود. در مجموع ۱ میلیارد توکن چین لینک برای عرضه وجود خواهد داشت که در حال حاضر ۲۵۰ میلیون توکن در چرخه قرار گرفته و میان علاقمندان این رمزارز توزیع شده است.

آینده چین لینک

بسیاری از کارشناسان معتقدند که چین لینک تا به حال مسیر بسیار خوبی را در توسعه قابلیت های خود طی نموده است. همین موضوع باعث شده است چین لینک در میان بهترین ارزهای دیجیتال حوزه دیفای قرار گرفته و سرمایه گذاری در آن بازده خوبی را به همراه داشته باشد.

نوشته خرید چین لینک | فروش چین لینک | قیمت چین لینک اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا