داغ شدن بازار رمزارزها به رهبری بیت کوین

0
26

داغ شدن بازار رمزارزها

با شروع حرکت صعودی بازار در آغاز سال ۲۰۲۰، بیت‌کوین و بقیه بازارهای رمزنگاری همچنان به سمت بالا پرواز میکنند و علائم کمی از کند شدن روند صعودی از خود نشان میدهند.

معامله‌گر سرشناسی در توئیتر خود نوشت:

“بازار کریپتو درحال حاضر داغ داغ است، و چیزی که بیش از همه فکر مرا مشغول کرده این است که به رغم عملکرد خوب و قدرتمند بیت‌کوین، تنها تعداد کمی از آلتکوین‌ها تا اینجای کار عملکرد خوبی را از خود نشان داده‌اند.”

این معامله‌گر میگوید:

“به‌طور معمول وقتی بازار بیت‌کوین و سایر آلتکوین‌های نامدار داغ میشود، مردم شروع به موج سواری کرده و روی آنها سرمایه‌گذاری میکنند و سپس در زمان رنج شدن یا اصلاح قیمت رمزارزهای اصلی، نوبت به سواری گرفتن از سایر آلتکوین‌ها میرسد. اما این بار افزایش قیمت و صعودی شدن روند با موارد قبلی کمی فرق دارد. سرمایه‌گذاران و تریدرها به جهت ترس از جاماندن درحال ریختن پول بیشتری هستند که با این کار بسیاری از نمودارهای رمزارزهای اصلی علائم پایین آمدن را در بازه‌های زمانی بالاتر مانند بازه‌های هفتگی نشان می‌دهند و لذا در کوتاه مدت کاهش چندانی را نمیتوان متصور بود.”

بیت‌کوین با یک انفجار سال ۲۰۲۰ را آغاز کرد

زمانی‌که بیت‌کوین حرکت نزولی خود را از سطح ۱۴۰۰۰ دلار آغاز کرد، بسیاری از آلتکوین‌ها به روند نزولی این رمزارز برای نیمه دوم سال ۲۰۱۹ ملحق شدند. در میانه دسامبر ۲۰۱۹، قیمت بیت‌کوین به ۶۷۵۰ دلار کاهش یافت. و قیمت بیت کوین در ماه دسامبر خود را در پایین یک روند نزولی طولانی که از ژوئن ۲۰۱۹ آغاز شد، تثبیت کرد.

بیت‌کوین از آن به بعد سفر خود را برای دست یافتن به قله‌های بالاتر ادامه داد و متعاقب آن آلتکوین‌ها نیز در پی آن حرکت صعودی خود را آغاز نمودند.

معامله‌گر دیگری که در حوزه رمزارزها در رسانه‌های اجتماعی صاحب نظر است در تاریخ ۳ فوریه اظهار داشت:

“احساسات بازار از زمان برخورد به کف ۶۹۰۰ دلار در ۳ ژانویه، ۱۸۰ درجه تغییر رویه داده است، چنانکه ما توانستیم منطقه حمایتی کاملی را ایجاد کنیم. ما شاهد حرکت های استواری به سمت بالا خواهیم بود.”

داغ شدن بازار رمزارزها به رهبری بیت کوین

این معاملگر خاطرنشان کرد که بیت‌کوین در تاریخ ۲۶ ژانویه از سد قدرتمند ۹۰۰۰ دلار با قدرت عبور کرد. سپس این رمزارز در تاریخ ۵ فوریه مقاومت قبلی در محدوده ۹۵۰۰ دلار را به منطقه حمایتی تبدیل کرد. از تاریخ ۷ فوریه، بیت‌کوین ۱۰۳۰۰ دلار را در روندی صعودی پشت سر گذارده است، که من به‌عنوان یک هدف نهایی به آن مشکوکم.

“باتوجه به تغییر در احساسات بازار، یک حرکت صعودی دیگر ما را به ۱۰۴۰۰ دلار و سپس ۱۱۲۰۰ دلار میرساند. در نهایت، طرفداران بازار افزایشی نیاز به شکست و عبور از سطح ۱۴۰۰۰ دلار و تبدیل آن به یک سطح فلیپ یا همان ناحیه حمایتی برای ادامه روند تا ۲۶ ژوئن را دارند.”

از سوی دیگر، بنابر اخبار گزارش شده، کیف‌پول هایی که گفته میشود با کلاهبرداری پلاس توکن همراه بوده‌اند، توانسته‌اند ۱۲۳ میلیون دلار بیت‌کوین را منتقل کنند. برخی از مقامات گمان میکنند که نقدینگی‌های مربوط به پلاس توکن احتمالاً باعث شده است که در سال ۲۰۱۹، شاهد نزول قیمت بیت‌کوین باشیم.

منبع: cointelegraph

🗓

نوشته داغ شدن بازار رمزارزها به رهبری بیت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید