تاریخ : سه شنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۲ Tuesday, 26 September , 2023
1

لورس :دویچه بانک از Taurus برای خدمات نگهداری رمزارز جهانی استفاده می کند

  • کد خبر : 2614149
  • ۲۴ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۱
لورس :دویچه بانک از Taurus برای خدمات نگهداری رمزارز جهانی استفاده می کند
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

دویچه بانک از Taurus برای خدمات نگهداری رمزارز جهانی استفاده می کند، دویچه بانک در اقدامی مهم که بر پذیرش و ادغام فزاینده ارزهای دیجیتال در چشم‌انداز مالی سنتی تاکید می‌کند، همکاری خود را با پلتفرم زیرساخت ارزهای دیجیتال Taurus برای ارائه خدمات نگهبانی ارزهای دیجیتال به مشتریان خود اعلام کرد. تصمیم بانک آلمانی پس از آن اتخاذ شد که در فوریه ۲۰۲۳ در دور جمع‌آوری سرمایه سری B برای Taurus سرمایه‌گذاری کرد و تعهد خود را به پذیرش انقلاب دارایی‌های دیجیتال نشان داد.
دویچه بانک از Taurus برای خدمات نگهداری رمزارز جهانی استفاده می کند شرکت تاروس Taurus، شرکتی که در سال ۲۰۱۸ در سوئیس تأسیس شد، در ارائه زیرساخت‌های درجه یک سازمانی برای صدور، مدیریت نگهداری و تجارت دارایی‌های دیجیتال مختلف، از جمله ارزهای دیجیتال، دارایی‌های توکن‌شده، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و غیره تخصص دارد. این مشارکت یک گام استراتژیک برای دویچه بانک در گسترش خدمات مالی خود به منظور در بر گیری بازار ارزهای دیجیتال به سرعت در حال تحول است.
شرکت تاروس همکاری بین دویچه بانک و تاروس همکاری بین دویچه بانک و تاروس قبل از اینکه ..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

دویچه بانک از Taurus برای خدمات نگهداری رمزارز جهانی استفاده می کند، دویچه بانک در اقدامی مهم که بر پذیرش و ادغام فزاینده ارزهای دیجیتال در چشم‌انداز مالی سنتی تاکید می‌کند، همکاری خود را با پلتفرم زیرساخت ارزهای دیجیتال Taurus برای ارائه خدمات نگهبانی ارزهای دیجیتال به مشتریان خود اعلام کرد. تصمیم بانک آلمانی پس از آن اتخاذ شد که در فوریه ۲۰۲۳ در دور جمع‌آوری سرمایه سری B برای Taurus سرمایه‌گذاری کرد و تعهد خود را به پذیرش انقلاب دارایی‌های دیجیتال نشان داد.

دویچه بانک از Taurus برای خدمات نگهداری رمزارز جهانی استفاده می کند

شرکت تاروس

Taurus، شرکتی که در سال ۲۰۱۸ در سوئیس تأسیس شد، در ارائه زیرساخت‌های درجه یک سازمانی برای صدور، مدیریت نگهداری و تجارت دارایی‌های دیجیتال مختلف، از جمله ارزهای دیجیتال، دارایی‌های توکن‌شده، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و غیره تخصص دارد. این مشارکت یک گام استراتژیک برای دویچه بانک در گسترش خدمات مالی خود به منظور در بر گیری بازار ارزهای دیجیتال به سرعت در حال تحول است.

بخوانید  بیوگرافی آلن گرینسپن و معرفی کتاب های Alan Greenspan
شرکت تاروس

همکاری بین دویچه بانک و تاروس

همکاری بین دویچه بانک و تاروس قبل از اینکه بانک آلمانی متعهد به استفاده از خدمات زیرساختی Taurus شود، تحت یک فرآیند دقیق بررسی دقیق قرار گرفت که از اواخر سال ۲۰۲۱ تا ۲۰۲۲ ادامه داشت. این فرآیند ارزیابی کامل نشان‌دهنده جدیت نزدیک شدن موسسات مالی سنتی به ادغام ارزهای دیجیتال در پیشنهادات خود است.

دویچه بانک
دویچه بانک

بانک دویچه

دویچه بانک در چند سال گذشته به تدریج به سمت ارائه خدمات ارزهای دیجیتال به مشتریان خود حرکت کرد. در ژوئن ۲۰۲۳، این بانک با درخواست مجوز نگهداری دارایی دیجیتال از رگولاتور مالی آلمان، BaFin، گام مهمی برداشت. این حرکت نشان دهنده تعهد دویچه بانک به دسترسی مشتریان خود به بازارها و دارایی های ارزهای دیجیتال و در عین حال رعایت الزامات نظارتی محلی است.

مشارکت با تاروس

مشارکت با Taurus محدود به یک منطقه خاص نیست. دامنه جهانی را در بر می گیرد. Taurus فناوری نگهبانی و توکن‌سازی را ارائه می‌کند که با الزامات نظارتی کشورهای مختلفی که دویچه بانک در آنها فعالیت می‌کند، هماهنگی دارد. این رویکرد جهانی نشان دهنده قصد دویچه بانک برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای خدمات ارزهای دیجیتال از سوی سرمایه گذاران و موسسات در سراسر جهان است.

بخوانید  ارتباط جالب قیمت بیت‌کوین و روز اول مدرسه!

پل مالی، رئیس خدمات جهانی اوراق در دویچه بانک

پل مالی، رئیس خدمات جهانی اوراق بهادار در دویچه بانک، بر پتانسیل رشد عظیم فضای ارزهای دیجیتال تاکید کرد و پیش‌بینی کرد که در نهایت می‌تواند به بازاری با ارزش دارایی‌های تریلیون‌ها دلار تبدیل شود. با درک این پتانسیل، دویچه بانک در حال تبدیل شدن به یک بازیگر برجسته در بخش نگهداری و تجارت ارزهای دیجیتال است.

تاروس
تاروس

توسعه مرتبط

در یک توسعه مرتبط، بازوی مدیریت دارایی دویچه بانک، گروه DWS، فرصت‌های سرمایه‌گذاری را در دو شرکت ارزهای دیجیتال مستقر در آلمان در فوریه ۲۰۲۳ بررسی کرد. این شرکت‌ها شامل Deutsche Digital Assets، ارائه‌دهنده محصول مبادله ارز دیجیتال، و Tradias، یک پلت فرم سازنده بازار بودند. . این بیشتر نشان دهنده تعهد بانک به تنوع بخشیدن به سرمایه گذاری ها و خدمات مرتبط با ارزهای دیجیتال است.

سنگاپور

علاوه بر این، دویچه بانک سنگاپور و Memento Blockchain اخیراً یک ابتکار اثبات مفهوم به نام Project DAMA (دسترسی به مدیریت دارایی های دیجیتال) را به پایان رساندند. این پروژه بر تسهیل مدیریت وجوه دیجیتال در اوراق بهادار توکن شده تمرکز دارد و تلاش های مداوم بانک برای نوآوری در فضای مدیریت دارایی دیجیتال را نشان می دهد.

بخوانید  استخراج بیت کوین یعنی چه؟ فرایند ماینینگ بیت کوین چگونه است؟

دور جمع‌آوری سرمایه سری B Taurus، که دویچه بانک در آن شرکت کرد. توسط Credit Suisse رهبری می‌شد و سایر مؤسسات مالی بزرگ از جمله بانک عرب سوئیس را به نمایش می‌گذاشت. این نه تنها علاقه استراتژیک بانک به Taurus را برجسته می کند. بلکه بر اشتیاق رو به رشد برای دارایی های دیجیتال در بخش مالی سنتی تأکید می کند.

بازیگر مهم

Taurus خود را به عنوان یک بازیگر مهم در صنعت معرفی کرد. و به نزدیک به ۳۰ بانک خدمات رسانی می کند و پیشنهادات خود را فراتر از ارزهای رمزنگاری شده گسترش می دهد. تا شامل توکن سازی سهام، بدهی و سایر محصولات مالی دیگر شود.

بانک دویچه
بانک دویچه

پایان

در پایان، همکاری دویچه بانک با تاروس برای ارائه خدمات نگهبانی ارزهای دیجیتال، لحظه ای مهم در همگرایی بانکداری سنتی و اکوسیستم دارایی دیجیتال است. از آنجایی که ارزهای رمزپایه به عنوان دارایی های مالی قانونی همچنان مورد پذیرش و شناسایی قرار می گیرند. اقدام دویچه بانک بر تعهد آن برای برآوردن نیازهای در حال تکامل مشتریان خود در چشم انداز مالی به سرعت در حال تغییر تأکید می کند. این بانک با رویکرد جهانی و سرمایه‌گذاری‌های استراتژیک خود، حاضر است نقش برجسته‌ای در آینده خدمات ارزهای دیجیتال در بخش مالی سنتی ایفا کند.

بخوانید  چالش مرتب‌سازی تراکنش‌ها در رول آپ‌ها؛ غیرمتمرکزسازی Sequencer ها راهکار مناسبی است؟

The post دویچه بانک از Taurus برای خدمات نگهداری رمزارز جهانی استفاده می کند appeared first on ارز دیجیتال.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2614149

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها