اخبار ارز دیجیتال

رائول پال: موج عظیم شرکت‌های سرمایه گذاری در مسیر خرید بیت کوین قرار دارند

شرکت‌های سرمایه‌گذاری بسیاری در صف خرید بیت کوین قرار گرفتند

رائول پال (Raul Pal)، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری ریل ویژن (Real Vision) بیان کرد که موج عظیم شرکت‌های سرمایه گذاری در مسیر خرید بیت کوین قرار گرفته‌اند.

پال در مصاحبه‌ای که به تازگی با بوستجان اوسنیک (Bostjan Usenik) انجام داده، بیان کرده است که با هر مشاور مالی‌ای که صحبت می‌کند، می‌گوید که قرار است وارد این بازار شود، و با تصویب صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک (ETF)، بیت کوین، تبدیل به برگ برنده‌ای خواهد شد که روند بازی را تغییر خواهد داد.

“بیت کوین بهترین دارایی در تمام اعصار است -چه بیش از ۱۰ سال، پنج سال، سه سال، دو سال، یک سال، یا هر بازه زمانی دیگری- تا به حال چنین دارایی معتبری ندیده بودم.”

“ما هنوز سازمان‌ها را وارد این قضیه نکرده‌ایم. همگی سازمان‌ها به سمت این بازار در حال سرازیر شدن هستند. دلیل اینکه قاطعانه می‌گویم این اتفاق در حال رخ دادن است این است که من با تمام آنها در مورد این موضوع صحبت کرده‌ام. همین حالا با بزرگترین شرکت مشاور سرمایه گذاری در ایالات متحده امریکا جلسه داشته‌ام. موسس این انجمن با تمام توان خویش در حال متقاعد کردن اعضای انجمن خود است که این مطلب را به آنها برساند که بیت کوین یک سرمایه گذاری موفق است.

اما در حال حاضر هیچ سرمایه گذاری‌ای وجود ندارد. با این حال، این افراد تنها ۵ تریلیون دلار سرمایه در میان جامعه سرمایه گذاران ﺁمریکا دارند و اگر قرار باشد ۱۰ واحد از آن را برای سرمایه گذاری در نظر بگیرند، ارزش آن به چیزی حدود ۵ میلیارد دلار می‌رسد. این سرمایه گذاری قطعا موفق خواهد بود چرا که روند رو به رشد آن بسیار سریع است.”

مدیر عامل سابق صندوق سرمایه گذاری گلدمن ساکس (Goldman Sachs) می‌گوید تقاضا برای بیت کوین بسیار زیاد است، که مقدار قابل توجهی از آن توسط شرکت‌های بزرگی مانند پی پل (Pay Pal)، اسکوئر (Square Cash App)، گری اسکیل تراست (Grayscale Trust) خریداری شده است. همین امر میزان عرضه را به طرز بی سابقه‌ای کاهش خواهد داد.

“من تا به این لحظه عمرم چنین جهشی را از بیت کوین ندیده بودم. این قضیه به طرز دیوانه واری در حال پیشروی است و اتفاقی که در این بین رخ خواهد داد این است که هر کسی دارایی خود را از صرافی‌ها خارج می‌کند تا قیمت آن افزایش یابد. این کار باعث کاهش عرضه و در نهایت افزایش قیمت بیت کوین می‌شود.”

به جز اسکوئر و پی پال، دیگر سازمان‌های سرمایه گذار، دارایی‌های بیت کوینی خود را از بازار خارج می‌کنند. سپس گری اسکیل و هر سازمان دیگری این کار را انجام خواهند داد و تنها نتیجه آن بالا رفتن قیمت بیت کوین است.

نوشته رائول پال: موج عظیم شرکت‌های سرمایه گذاری در مسیر خرید بیت کوین قرار دارند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا