اخبار ارز دیجیتال

رابرت کیوساکی: اکنون بهترین فرصت خرید بیت کوین خواهد بود!

بهترین فرصت خرید بیت کوین

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) ایالات متحده را یک کشور ورشکسته می‌داند، چراکه این کشور با یک بدهی ۲۷ تریلیون دلاری رو به روست. همچنین، وی بیت کوین را در میان سه گزینه برتر برای سرمایه گذاری بلندمدت قرار داده است.

رابرت کیوساکی اخیراً ادعا کرده است که وقتی دنیا واکسن ویروس کرونا پیدا کند، ارزش بیت کوین سقوط خواهد کرد.

کیوساکی، نویسنده مشهور کتاب پدر پولدار، پدر فقیر، روز سه شنبه (۱۵ سپتامبر) در توییت خود هشدار داد که واکسن ویروس کرونا سبب سقوط دارایی‌های امن می‌شود.

کیوساکی: اکنون بهترین فرصت خرید بیت کوین خواهد بود!

سقوط بیت کوین

کیوساکی اظهار داشت:

“چه اتفاقی می‌افتد اگر واکسن کرونا کشف شود؟ بیت کوین، نقره و طلا سقوط خواهد کرد.”

کیوساکی اینطور استدلال کرد که ویروس کرونا مسائل و مشکلاتی را که اقتصاد ایالات متحده را در معرض خطر قرار داده، پنهان کرده است. از زمان شیوع کرونا و ارائه بسته‌های محرک اقتصادی بدهی این کشور به رقم ۲۶.۷ تریلیون دلار رسیده است. ایالات متحده در حال حاضر یک اقتصاد ورشکسته است.

کیوساکی در توییت خود نوشت:

“مشکل واقعی شیوع ویروس کرونا نیست، بلکه بدهی عظیم ایالات متحده می‌باشد. آمریکا ورشکسته است. ۲۸ تریلیون دلار بدهی دارد. ۱۲۰ تریلیون دلار خارج از ترازنامه تعهدات اجتماعی می‌باشد. در حال حاضر، بهترین گزینه‌های سرمایه‌گذاری برای طولانی مدت بیت کوین، نقره و طلا است.”

پس از سقوط ماه مارس، بیت کوین توانسته خود را اثبات کند و بسیاری از سرمایه گذاران را ترغیب کرده تا بر روی این دارایی سرمایه‌گذاری کنند.

علی رغم قدرت فعلی، ارزش دلار آمریکا به طور گسترده در حال کاهش است و به لطف سیاست‌های فدرال رزرو بدتر نیز خواهد شد.

بنابر گزارش‌ها، بروز ضعف در شاخص دلار آمریکا در ماه‌های اخیر باعث رشد قیمت بیت کوین و طلا شده است و این موضوع نشان می‌دهد، یک همبستگی معکوس میان ارزش دلار و این دارایی‌ها وجود دارد که همچنان مورد توجه سرمایه گذاران است.

فدرال رزرو قرار است راهکارهای جدیدی را درباره آینده مشارکت در بازار ارائه دهد و این موضوع احتمال نوسان دلار را بیش از پیش افزایش خواهد داد.

روند دیگر افزایش در جفت ارز بیت کوین/دلار است، زیرا بدهی بانک‌های مرکزی در سراسر جهان در سال جاری افزایش یافته است.

کیزر: عملکرد تازه وارن بافت یک هشدار است!

کیوساکی طرفداران بیت کوین است. او در ماه آگوست، از طرفداران خود در توییتر خواست تا قبل از ظهور بحران بزرگ بانکی، رمزارز خریداری کنند.

کاهش ارزش دلار و دخالت‌های فدرال رزرو در اقتصاد باعث شد کیوساکی چنین پیشنهادی را مطرح کند. خرید طلا توسط وارن بافت و خروج او از بانک‌های ایالات متحده زنگ هشدار دیگری برای رابرت کیوساکی بود.

مکس کیزر (Max Keiser) در مصاحبه‌ای اظهار داشت که وارن بافت به دنبال موقعیت‌های بزرگ سرمایه‌گذاری است. بافت اخیراً به سوی طلا رفته و سرمایه‌گذاری متفاوتی را نسبت به دهه‌های گذشته پیش گرفته است. بافت طی هفته گذشته خرید بزرگی در بازار سهام ژاپن انجام داده است. وی افزود:

“او از سرمایه‌گذاری دلار خارج می‌شود، فکر می‌کنم کاملا واضح است. این موضوع باید یک هشدار برای مردم تلقی شود، خارج شدن یکی از موفق‌ترین سرمایه گذاران جهان از دلار موضوع مهمی است.”

همچنین در ماه آگوست، کیزر پیش‌بینی کرد که در آینده نزدیک با بهبود وضعیت اقتصادی فعلی، بیت کوین به بالاترین سطح تاریخی خود خواهد رسید.

منبع: cointelegraph

نوشته رابرت کیوساکی: اکنون بهترین فرصت خرید بیت کوین خواهد بود! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا