اخبار ارز دیجیتال

راه اندازی صندوق یک میلیون دلاری رمزارز توسط انجمن سرطان آمریکا

راه اندازی صندوق یک میلیون دلاری رمزارز توسط انجمن سرطان آمریکا

اولین اهدا کننده‌ای که بیش از ۲۵۰ هزار دلار رمزارز را به عنوان کمک مالی به صندوق دارایی‌های دیجیتال انجمن سرطان آمریکا واریز کند، خواهد توانست نام این صندوق را انتخاب نماید.

انجمن سرطان آمریکا (ACS) یک صندوق ارزهای دیجیتال را راه‌اندازی کرده است که از ذخایر مالی آن برای حمایت از تحقیقات سرطان استفاده خواهد شد.

این سازمان غیر دولتی روز سه شنبه اعلام کرد که برای راه‌اندازی صندوق با پلتفرم اهدای ارزهای دیجیتال همکاری کرده و هدفش از این کار، جمع آوری کمک‌های مالی به ارزش ۱ میلیون دلار است. آنها قصد دارند در اوایل سال ۲۰۲۱ به اهداف خود دست یابند.

ارزهای دیجیتالی که از طریق صندوق سرمایه گذاری کریپتو کنسر (Crypto Cancer) جمع آوری می‌شوند، مستقیماً برای تأمین بودجه برنامه‌های تحقیقاتی جامعه سرطان، حمایت از تحقیقات برای اکتشافات جدید و درمان‌‌های بهتر بکار گرفته خواهند شد.

اولین اهدا کننده ارز دیجیتالی که ۲۵۰ هزار دلار یا بیشتر را به حساب این صندوق واریز کند، این امکان را خواهد داشت تا نام خود یا یکی از عزیزانش را روی این صندوق بگذارد.

هرگونه کمک مالی حدود ۱۰ هزار دلار یا بیشتر در صندوق کریپتو کنسر بر روی دیواری به نام “دیوار افتخار” که متعلق به این انجمن است، در معرض دید همگان قرار خواهد گرفت.

این صندوق تنها کلاس‌های دارایی یا ارزهای دیجیتال از پیش مشخص شده را به عنوان کمک‌های اهدایی خواهد پذیرفت که از جمله آنها می‌توان به بیت کوین (BTC ، -۴.۲۳٪)، بیت کوین کش (BCH ، -۹.۱۱٪)، اتریوم (ETH ، -۴.۶٪) ، لایت کوین (LTC ، -۷.۸٪)، زی کش (ZEC ، -۷.۸۱٪)، دلار جمینی، بیسیک اتنشن توکن (BAT ، -۴.۱۸٪)، و چین لینک (LINK ، -۶.۳۷) اشاره کرد.

پت دافی (Pat Duffy)، بنیانگذار سازمان گیوینک بلاک (The Giving Block)، در بیانیه‌ای اعلام کرد:

“من بر این باور هستم که ارزهای دیجیتال نقشی اساسی در بهبود سرطان ایفا خواهند کرد.”

وی در ادامه سخنان خود افزود:

“با رسیدن بیت کوین به بالاترین تراز قیمتی تمام دوران خود، ایجاد این صندوق سرمایه گذاری جدید، به طور همزمان راهی جدید را برای رونق گرفتن بازار ارزهای دیجیتال و نجات جان مردم ایجاد خواهد کرد.”

نوشته راه اندازی صندوق یک میلیون دلاری رمزارز توسط انجمن سرطان آمریکا اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا