تاریخ : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲ Saturday, 9 December , 2023
0

لورس :ربات اینفینیتی گرید در صرافی او ام پی فینکس چیست و چگونه می‌توان با آن معامله کرد؟

  • کد خبر : 2627255
  • ۰۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۱
لورس :ربات اینفینیتی گرید در صرافی او ام پی فینکس چیست و چگونه می‌توان با آن معامله کرد؟
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

ربات اینفینیتی گرید یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای معاملاتی در بازارهای صعودی است که فرایند سیو سود و خرید در اصلاح قیمتی را بسیار ساده کرده است. امکان استفاده از ربات اینفینیتی گرید به صورت کاملا رایگان برای تمام کاربران در صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس وجود دارد. برای آشنایی با نحوه عملکرد و مراحل فعالسازی ربات اینفینیتی گرید در پلتفرم او ام پی فینکس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.
ربات اینفینیتی گرید چیست؟ معامله‌گران حرفه‌ای برای نوسان‌گیری از قیمت‌ها عموما تمام زمان خود را برای نشستن پای چارت صرف نمی‌کنند؛ بلکه در هر یک از شرایط صعود، نزول یا رنج زدن قیمت یک استراتژی معاملاتی دارند و تمام تمرکزشان بر این است که به بهترین شکل آن را اجرا کنند.
ربات‌های معامله‌گر یکی از ابزارهایی هستند که تریدرها می‌توانند با دادن یک سری تنظیمات به آن‌ها، مدیریت سرمایه بهینه‌تری داشته باشند، ریسک معاملات خود را به بهترین شکل کنترل کنند و از همه مهم‌تر استراتژی معاملاتی خود را بدون نشستن مداوم پای چارت، در دقیق‌ترین حالت پیاده‌سازی کنند.
ربات اینفینیتی گرید ابزاری بسیار کاربردی برای مدیریت ..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

ربات اینفینیتی گرید یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای معاملاتی در بازارهای صعودی است که فرایند سیو سود و خرید در اصلاح قیمتی را بسیار ساده کرده است. امکان استفاده از ربات اینفینیتی گرید به صورت کاملا رایگان برای تمام کاربران در صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس وجود دارد. برای آشنایی با نحوه عملکرد و مراحل فعالسازی ربات اینفینیتی گرید در پلتفرم او ام پی فینکس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

ربات اینفینیتی گرید چیست؟

معامله‌گران حرفه‌ای برای نوسان‌گیری از قیمت‌ها عموما تمام زمان خود را برای نشستن پای چارت صرف نمی‌کنند؛ بلکه در هر یک از شرایط صعود، نزول یا رنج زدن قیمت یک استراتژی معاملاتی دارند و تمام تمرکزشان بر این است که به بهترین شکل آن را اجرا کنند.

ربات‌های معامله‌گر یکی از ابزارهایی هستند که تریدرها می‌توانند با دادن یک سری تنظیمات به آن‌ها، مدیریت سرمایه بهینه‌تری داشته باشند، ریسک معاملات خود را به بهترین شکل کنترل کنند و از همه مهم‌تر استراتژی معاملاتی خود را بدون نشستن مداوم پای چارت، در دقیق‌ترین حالت پیاده‌سازی کنند.

ربات اینفینیتی گرید ابزاری بسیار کاربردی برای مدیریت سرمایه در روندهای صعودی بوده و در بهترین زمان اقدام به سیو سود معاملات قبل و همچنین خرید در اصلاحات قیمتی می‌کند. این ربات به یک کف قیمتی و گریدهایی که بر اساس درصد مشخص شده‌اند، نیاز دارد تا بتواند به طور خودکار در سطوح پایین خرید انجام دهد و در سطوح بالاتر نیز معامله فروش ثبت کند. در تمام این معاملات خرید و فروش هم هدف اصلی ربات فقط این است که ارزش اولیه دارایی را حفظ کند.

مطالعه بیشتر: آموزش ثبت نام در او ام پی فینکس

نحوه فعالسازی ربات اینفینیتی گرید در صرافی او ام پی فینکس

در مرحله اول می‌بایست وارد حساب کاربری خود شوید و در صفحه داشبورد، قسمت بالای صفحه سمت راست بر روی گزینه «ربات‌های معامله‌گر» کلیک کنید.

به این ترتیب وارد داشبورد مدیریت ربات‌های معامله‌گر در او ام پی فینکس خواهید شد و می‌بایست از قسمت سمت راست صفحه، بر روی عبارت «گرید بی‌نهایت» کلیک کرده و گزینه «ساخت ربات» را انتخاب کنید.

ربات اینفینیتی گرید

در این صفحه می‌توانید ربات اینفینیتی گرید مورد نظرتان را در هر بازاری که تمایل دارید، فعال کنید. پلتفرم او ام پی فینکس قابلیتی را فراهم کرده تا کاربران بتوانند به دو روش «پیشنهاد خودکار» و «شخصی‌سازی» ربات اینفینیتی گرید دلخواه خود را ایجاد کنند.

  • ساخت ربات اینفینیتی گرید به روش پیشنهاد خودکار

همانطور که در پاراگراف قبل توضیح داده شد، ربات اینفینیتی گرید برای فعالیت به یک محدوده «کف قیمتی» و همچنین «درصد سود هر گرید» نیاز دارد. با ساخت ربات اینفینیتی گرید به روش پیشنهاد خودکار، کف قیمتی و همچنین درصد سود هر گرید توسط الگوریتم‌های هوش مصنوعی مشخص شده و نیازی به تعیین آن از سمت کاربر نیست.

ساخت ربات اینفینیتی گرید به روش پیشنهاد خودکار

کافیست بازار مورد نظرتان را انتخاب کرده و پس از تعیین مبلغ سرمایه‌گذاری در ربات، بر روی دکمه «ساخت ربات گرید بی‌نهایت» بزنید. در صورت تمایل می‌توانید از قسمت تنظیمات پیشرفته، برای ربات مورد نظرتان حد سود و حد ضرر نیز مشخص کنید.

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، گریدها و سطوح قیمتی حد سود و حد ضرر در نمودار قیمت به شما نمایش داده می‌شود. با شروع فعالیت ربات، مبلغ مشخصی از سرمایه همان ابتدای کار به دارایی رمزارزی تبدیل شده و ربات با رسیدن قیمت به سطوح بالاتر اقدام به ثبت معامله فروش و در سطوح پایین‌تر نیز اقدام به ثبت معامله خرید می‌کند.

برای مثال اگر در بازار «آربیتروم-تومان» سود هر گرید ۵ درصد، کمترین قیمت ۳۷,۱۸۲ تومان، حد سود۶۲,۰۰۰ تومان و حد ضرر ۳۴,۰۰۰ تومان مشخص شده باشد و ارزش اولیه دارایی ربات در زمان شروع به کار برابر با X باشد، فعالیت ربات به این صورت است:

زمانی که قیمت نسبت به قیمت فعلی ۵ درصد افزایش یابد، دارایی رمزارزی شما مقدار X+5% ارزش خواهد داشت. در این حالت ربات اینفینیتی گرید، سود حاصل از این افزایش قیمت را به فروش رسانده و ارزش دارایی ربات را به مقدار ارزش اولیه دارایی در زمان ساخت ربات یعنی همان X می‌رساند و به این ترتیب برای شما سیو سود انجام می‌دهد.

حال اگر قیمت ۵ درصد کاهش یابد و به سطوح پایین‌تر برسد، ارزش دارایی به X-5% می‌رسد و از ارزش اولیه دارایی ربات کمتر خواهد بود. ربات در این شرایط معامله خرید ثبت می‌کند تا ارزش دارایی را مجددا به ارزش اولیه دارایی در زمان ساخت ربات یعنی همان X برساند.

این معاملات خرید و فروش به همین ترتیب ادامه می‌یابد و ربات در گریدهای بالاتر با ثبت سفارش جدید برای شما سیو سود انجام داده و در گریدهای پایین‌تر نیز معامله خرید ثبت می‌کند تا هم در شرایط صعود و هم در شرایط نزول قیمت، ارزش اولیه دارایی شما را حفظ کند.

  • ساخت ربات اینفینیتی گرید به روش شخصی‌سازی

در روش شخصی‌سازی تمام تنظیمات مربوط به نحوه فعالیت ربات توسط خود شما مشخص می‌شود. ابتدا لازم است بازار مورد نظرتان را انتخاب کنید، کمترین قیمت و درصد سود هر گرید را مشخص کرده و در نهایت پس از تعیین مبلغ سرمایه‌گذاری ربات، بر روی دکمه «ساخت ربات گرید بی‌نهایت» بزنید. امکان تعیین حد سود و حد ضرر در این روش نیز وجود دارد.

ساخت ربات اینفینیتی گرید به روش شخصی سازی

مثال فوق را در نظر بگیرید؛ این ربات در بازار «آربیتروم-تومان» ساخته شده و تا زمانی که قیمت بالاتر از ۳۸,۰۰۰ تومان است، در ازای هر ۲ درصد تغییر قیمت اقدام به ثبت سفارش خرید یا فروش می‌کند تا از طریق سیو سود در گریدهای بالاتر و یا خرید در گریدهای پایین‌تر، ارزش اولیه دارایی ربات را تحت هر شرایطی حفظ کند.

زمانی که قیمت رمزارز به کمترین قیمتی که در تنظیمات ربات مشخص شده برسد، عملکرد ربات متوقف شده و تا زمانی که قیمت دوباره به سطحی بالاتر از کمترین قیمتی نرسد، ربات هیچ سفارش خرید یا فروش جدیدی ثبت نمی‌کند.

با رسیدن قیمت رمزارز به حد سود یا حد ضرر نیز تمامی سفارش‌هایی بازی که توسط ربات ثبت شده‌اند، لغو می‌شوند و کل دارایی در همان لحظه به ارز پایه که در این مثال «تومان» است تبدیل می‌شود.

پس از ساخت ربات نیز می‌توانید در قسمت «ربات‌های من» به جزئیات عملکرد ربات، سفارش‌های باز و همچنین تاریخچه سفارش‌ها دسترسی داشته باشید.

مشاهده وضعیت ربات اینفینیتی گرید

برای مشاهده سود و زیان ربات‌هایی که به سبک اینفینیتی گرید در حساب کاربری‌تان ایجاد شده‌اند نیز می‌توانید به قسمت مربوط به «سود و زیان» مراجعه کرده و جزئیات هر یک را به طور دقیق مشاهده کنید.

سود و زیان ربات اینفینیتی گرید

در قسمت «رده‌بندی» نیز می‌توانید ربات‌هایی که توسط سایر کاربران در او ام پی فینکس به روش گرید بی‌نهایت ایجاد شده‌اند را به ترتیب جزئیات سود هر یک مشاهده کرده و در صورت تمایل، تنظیمات آن را برای ایجاد رباتی مشابه در حساب کاربری خود کپی کنید.

رده بندی ربات اینفینیتی گرید

در صورت وجود هر گونه سوال دیگر پیرامون نحوه عملکرد و مراحل فعالسازی ربات اینفینیتی گرید در وبسایت و اپلیکیشن او ام پی فینکس می‌توانید به صورت بیست و چهار ساعته و در تمام روزهای هفته از طریق چت آنلاین وبسایت و اپلیکیشن و همچنین تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۵۲۶۹۴۰۰۰ با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.

مطالعه بیشتر: نحوه فعالسازی ربات اسپات گرید در صرافی او ام پی فینکس

بیشترین سوالات کاربران در مورد ربات اینفینیتی گرید او ام پی فینکس

آیا استفاده از ربات اینفینیتی گرید او ام پی فینکس هزینه دارد؟

خیر. استفاده از ربات اینفینیتی گرید برای تمام کاربران او ام پی فینکس رایگان می‌باشد.

کارمزد معاملات ربات اینفینیتی گرید در صرافی او ام پی فینکس چقدر است؟

در ازای معاملاتی که با استفاده از ربات اینفینیتی گرید ثبت می‌شوند کارمزدی معادل ۰.۱ درصد کسر می‌شود.

در صورتی که قیمت رمز ارز از کف قیمتی مشخص شده پایین‌تر رود، ربات اینفینیتی گرید چگونه عمل می‌کند؟

در صورتی که قیمت از کمترین قیمت پایین‌تر رود، سفارشات قبل در حالت فروش باقی خواهد ماند و تا زمانی که قیمت مجددا به بالاتر از کمترین قیمت نرسد، ربات هیچ سفارش جدیدی ثبت نمی‌کند.

در صورت فعال شدن حد سود یا حد ضرر، ربات اینفینیتی گرید چگونه عمل می‌کند؟

عملکرد ربات به طور کامل متوقف شده، تمام سفارش‌های باز ربات لغو می‌گردد و دارایی رمزارزی نیز به ارز پایه تبدیل می‌شود.

منبع ompfinex

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2627255

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها