اخبار ارز دیجیتال

رشد قیمت بیت کوین اس وی در کمتر از ۲۴ ساعت مانده به هاوینگ این رمزارز

قیمت بیت کوین اس وی (BSV) در روزهای قبل از رویداد هاوینگ خود با افزایش همراه بوده است. هنوز مشخص نیست که آیا پس از گذشت این رویداد، افزایش قیمت همچنان به قوت خود باقی خواهد ماند یا خیر. این درحالی است که هاوینگ بیت‌کوین کش روز گذشته انجام گرفت و قیمت این رمزارز تقریباً هیچ تغییری نکرده است.

پس از انجام رویداد هاوینگ بیت‌کوین کش در روز گذشته، میزان عرضه شاخه دیگر بیت‌کوین یعنی بیت کوین اس وی نیز تا کمتر از ۲۴ ساعت دیگر به نصف کاهش می‌یابد.

۱۷ ساعت تا نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین اس وی

در زمان تحریر این خبر، انتظار میرود که بیت کوین اس وی، رویداد هاوینگ خود را تا حدود ۱۷ ساعت دیگر تجربه کند. قرار است این اتفاق در بلوک ۶۳۰،۰۰۰ رخ دهد. پس از انجام هاوینگ، تعداد بیت‌کوین اس وی های قابل استخراج در هر بلوک به جای ۱۲.۵ BSV به میزان ۶.۲۵ BSV تقلیل خواهد یافت.

به نظر میرسد که انتظارات از کاهش عرضه پس از انجام هاوینگ، باعث افزایش قیمت BSV شده است. در زمان تحریر این خبر، بیت‌کوین اس وی در قیمت ۲۱۹ دلار معامله میشود و حدود ۱۸٪ افزایش را نسبت به روز قبل تجربه کرده است.

بااین حال، ارزش این شاخه از بیت‌کوین به شدت کاهش یافته است بطوریکه اوج قیمت BSV در اواسط ماه فوریه، به ۳۷۱ دلار نیز رسیده بود و در اواسط ماه مارس قیمت این رمزارز به ۱۰۳ دلار کاهش یافت.

هنوز مشخص نیست که آیا این افزایش قیمت، پس از هاوینگ نیز همچنان ادامه خواهد داشت یا خیر. علاوه بر این، وضعیت ماینینگ نیز برای زنجیره بیت‌کوین اس وی بررسی شده است. درحال حاضر، هشریت شبکه بیت کوین اس وی حدود ۲.۶E است درحالی که بیت‌کوین درحال حاضر از هشریت ۱۰۵E برخوردار است.

آیا زنجیره بیت کوین اس وی می‌تواند ادامه یابد؟

بیت‌کوین اس وی ممکن است کمیاب‌تر شود، اما بسیاری از پیدایش این رمزارز همچنان متعجب هستند! بطوریکه ایشان معتقدند بیت کوین اس وی چیز جدیدی را به جز مسائل حاشیه‌ای به دنیای رمزارزها اضافه نکرده است.

همانطور که بیشتر فعالین حوزه رمزارز از قبل میدانند، این شاخه از بیت‌کوین توسط کریگ رایت پایه‌گذاری شده است. کریگ رایت همان کسی است که ادعا میکند خالق ناشناس بیت‌کوین یا همان ساتوشی ناکاموتو معروف است.

در ماه فوریه، او حتی ادعا کرد که بیت‌کوین و بیت‌کوین کش، بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار به خاطر دزدی ایده او به او بدهکار هستند. ادعاهای وی درباره ساتوشی بودنش، مداوم موجب جنجال آفرینی در فضای مجازی شده است.

معماری شبکه بیت‌کوین اس وی، تفاوت چندانی با شاخه شناخته شده تر یعنی بیت‌کوین کش ندارد. در ماه فوریه حتی برخی مفسران انتظار داشتند که BSV بتواند BCH را با سرعت از نظر جایگاه رمزارزها پشت سر بگذارد. با این حال، بیت‌کوین اس وی هم اکنون در جایگاه ششم و پشت سر بیت‌کوین کش قرار دارد.

معامله گران باید به تماشای اتفاقات بعد از هاوینگ بیت‌کوین اس وی بنشینند. شاید عملکرد بیت‌کوین اس وی درس هایی را برای هاوینگ بیت‌کوین و انتظارات پس از آن به همراه داشته باشد.

🗓

نوشته رشد قیمت بیت کوین اس وی در کمتر از ۲۴ ساعت مانده به هاوینگ این رمزارز اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا