اخبار ارز دیجیتال

رشد نجومی ۴۰۰۰۰ درصدی کارد استارتر وابسته به بلاکچین کاردانو!

کارد استارتر چیست و چرا رشد کرده است؟

پیش از ادغام قرارداد هوشمند در بلاکچین پرطرفدار کاردانو (Cardano)، پروژه کارد استارتر (CardStarter)، یک لانچ‌پد وابسته به این رمزارز، افزایش قیمت شدیدی را تجربه کرده است.

شتاب دهنده پروژه کاردانو به نام کارد استارتر و با نماد کاردز (CARDS) از زمان راه اندازی در اواسط آوریل بیش از ۴۰۰۰۰ درصد افزایش قیمتی داشته است و از قیمت ۰.۱۵ دلار در هنگام راه اندازی به سقف تاریخی خود در محدوده ۶۰.۷۰ دلار در ۱۱ ماه مه حرکت کرده است.

از زمان رسیدن به سقف تاریخی خود، کاردز شروع به اصلاح و بازگشت قیمت کرده است و در زمان نوشتن این مقاله تقریبا در محدوده ۵۴.۱۹ دلار معامله می‌شود و حجم معاملات روزانه آن به حدود ۱۰.۹۱ میلیون دلار رسیده است.

کارد استارتر به پروژه‌های مبتنی بر بلاکچین کاردانو این گزینه را می‌دهد تا منابع مالی اولیه جمع‌آوری شده از جامعه کاربران این رمزارز را در پلتفرم خود بکار گیرند. دارندگان کاردز تخصیص زودهنگام سرمایه به پروژه‌های تأیید شده‌ای را که از بستر کارد استارتر استفاده می‌کنند تضمین می‌کنند.

در سایر پلتفرم‌های قرارداد هوشمند نیز لانچ‌پدهای مشابهی وجود دارند که از جمله آنها می‌توان به پلتفرم راه اندازی داک استارتر (DuckSTARTER) در شبکه اتریوم (Ethereum) و لانچ‌پد بایننس اسمارت چین پد (BSCPAD) در زنجیره هوشمند بایننس (Binance Smart Chain) اشاره کرد.

طبق داده‌های سایت کوین گیکو (CoinGecko)، کارد استارتر به سرعت در حال رشد است و پس از گذشت حدودا یک ماه و نیم از فعالیت خود توانسته در حدود ۱۰۰ میلیون دلار ارزش بازار بدست آورد.

قابلیت قرارداد هوشمند

در ماه آوریل IOHK (اینپوت اوتپوت هنگ کنگ)، تیم پشتیبان کاردانو، اعلام کرد که قابلیت قرارداد هوشمند که در حال حاضر سد راه اجرای پروژه‌ها روی کاردانو است، ماه آگوست در این بلاکچین راه اندازی خواهد شد.

رمزارز کاردانو در این هفته به سقف تاریخی جدیدی رسیده است و برای اولین بار از مرز ۲.۰۰ دلار عبور کرده است. در زمان نوشتن این مطلب، کاردانو در حدود قیمت ۲.۳۱ دلار معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ درصد افزایش یافته است.

نوشته رشد نجومی ۴۰۰۰۰ درصدی کارد استارتر وابسته به بلاکچین کاردانو! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا