اخبار ارز دیجیتال

رشد ۱۰۵ درصدی آدرس های فعال بیت کوین در سال ۲۰۲۰

آدرس های فعال بیت کوین

گزارش های جدید حاکی از آن است که آدرس های فعال بیت کوین (Bitcoin) در سال ۲۰۲۰ با رشدی ۱۰۵ درصدی همراه بوده است و این نشانه خوبی برای BTC به حساب می‌آید.

رشد ۱۰۵ درصدی آدرس های فعال BTC

بر اساس داده‌های کوین متریکس (Coin Metrics)، تعداد آدرس های فعال Bitcoin در سال جاری بیش از ۱۰۵ درصد افزایش یافته است. در آخرین گزارشی که از وضعیت این شبکه بدست آمده عنوان شده است که تعداد آدرس های فعال شبکه بیت کوین ۲ برابر شده و به ۱.۲ میلیون افزایش یافته است.

“ما در تاریخ ۱۰ دسامبر، یک بار دیگر شاهد پذیرش گسترده بیت کوین از سوی سرمایه گذاران نهادی بودیم، به دنبال خرید ۱۰۰ میلیون دلاری رمزارز بیت کوین توسط شرکت بیمه مس میوچال (MassMutual) این رمزارز توانست بالاترین قیمت خود از سال ۲۰۱۷ تا کنون در تراز ۱۹۶۴۰ را بشکند و به بالای ۲۰ هزار دلار صعود کند.

همچنین در طول سال ۲۰۲۰ بیت کوین توانست ۳۰۰ میلیارد دلار به بازار سرمایه خود اضافه کند، میزان آدرس های فعال ۲ برابر شده و همچنین تعداد آدرس هایی که حداقل ۰.۰۱ BTC در اختیار داشتند با رشدی ۷۰۰ هزارتایی همراه بوده است.”

چرا قضیه افزایش آدرس های فعال BTC مهم است؟ به دلیل آنکه این مسئله نشان دهنده سلامت بازار است. این یعنی آنکه هر روز افراد بیشتری از رمزارزها استفاده می‌کنند یا حداقل به خرید آنها مبادرت می‌ورزند.

کوین متریکس دلیل موفقیت بیت کوین در سال جاری را، سرازیر شدن سرمایه گذاران نهادی به بازار رمزارز ارزیابی کرده است، سرمایه گذارانی همچون اسکوئر (Square)، مایکرواستراتژی (MicroStrategy) و پی پال (PayPal).

افزایش آدرس های فعال بیت کوین

رشد چشمگیر بیت کوین در سال ۲۰۲۰

با افزایش سرمایه گذاری موسسات روی بیت کوین، این رمزارز سریعاً شروع به رشد کرد و بار دیگر جایگاه خود را به عنوان یک دارایی مطمئن در برابر تورم و طلای دیجیتال تثبیت نمود.

در ادامه گزارش بیان شده است که BTC در بهترین شرایط خود قرار دارد و قیمت آن همچنان در حال رشد بوده و حجم بازار آن نیز افزایش خواهد یافت. همچنین بعضی گمانه زنی‌ها از رسیدن قیمت این کوین به ۵۰ الی ۱۰۰ هزار دلار در سال ۲۰۲۱ حکایت دارند که با توجه به سرعت رشد بیت کوین این موضوع اصلاً بعید نخواهد بود.

نوشته رشد ۱۰۵ درصدی آدرس های فعال بیت کوین در سال ۲۰۲۰ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا