رشد ۵۳۰ درصدی چین لینک و ۱۷۰ درصدی بیت کوین در پسا کرونا

0
30

رشد ۵۳۰ درصدی چین لینک و ۱۷۰ درصدی بیت کوین

شواهد حاکی از آن است که پس از سقوط بزرگ قیمت بیت کوین و سایر کرپیتوها بدنبال ریزش بازار سهام، چین لینک توانسته است یک رکورد خوب در بازیابی قیمت‌ها از خود بجای بگذارد.

رشد ۵۳۰ درصدی چین لینک و ۱۷۰ درصدی بیت کوین در پسا کرونا

نمودارها به ما نشان میدهند که چین لینک، رمزارزی که پیش از این نیز بارها در مورد ظرفیت‌های بالقوه این رمزارز صحبت شده است، پس از سقوط وحشتناک بازارهای مالی در اواسط ماه مارس، ظرف مدت ۱۲۴ روز رشدی بیش از ۵۳۰ درصد را به ثبت رسانده است.

رشد ۵۳۰ درصدی چین لینک و ۱۷۰ درصدی بیت کوین در پسا کرونا

این درحالی است که بیت کوین، پادشاه بازار رمزارزها در مدت مشابه، رکوردی ۱۷۲ درصدی را از خود به جای گذاشته است.

رشد ۵۳۰ درصدی چین لینک و ۱۷۰ درصدی بیت کوین در پسا کرونا

اما جالب تر اینجا است که قیمت بسته شده بیت کوین طی ۳۶۵ روز گذشته با ۲% کاهش همراه بوده است. این یعنی اینکه بدون در نظر گرفتن تمام فراز و فرودهای پیش آمده در یکسال گذشته، قیمت بیت کوین تقریباً ثابت و بدون نوسان بوده است.

در حالی که چین لینک ظرف یک سال گذشته رکود بسیار خوب دیگری را برای طرفداران خود به ثبت رسانده است و رشدی نزدیک به ۲۷۰ درصد طی مدت ۳۶۵ روز برای این رمزارز رقم خورده است.

همچنین آنالیز داده‌ها نشان میدهد که چین لینک بهترین عملکرد را در بین تمامی کریپتوها در سال ۲۰۱۹ ار خود نشان داده است. این رمزارز با رشدی ۵۸۶ درصدی، رکورد چشم‌گیری را در سال گذشته به ثبت رسانده است.

چین‌لینک در اواسط سال ۲۰۱۹ رکورد ۱۵۹۰% رشد را تجربه کرد و نهایتاً سال گذشته را با رشدی ۵۸۶ درصدی نسبت به ابتدای سال به پایان رساند. این درحالی است که بیت‌کوین در بالاترین قیمت خود در سال گذشته تنها نزدیک به ۲۸۰% افزایش قیمت داشته است و سال ۲۰۱۹ را با ۸۶% رشد، به پایان رساند.

این افزایش قیمت به هیچ وجه ناشی از پامپ مصنوعی نبوده است. در عوض، چین‌لینک با ارائه ویژگی‌های جدید و مشارکت‌های قابل توجه و بیشمار، سرمایه‌گذاران را به سرمایه‌گذاری بر روی این رمزارز متقاعد کرد. همکاری با گوگل در ژوئن ۲۰۱۹ مطمئناً بیشترین هیجان را در روند صعودی چین‌لینک ایجاد کرده است.

🗓

نوشته رشد ۵۳۰ درصدی چین لینک و ۱۷۰ درصدی بیت کوین در پسا کرونا اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید