اخبار ارز دیجیتال

روبونومیکس با قیمت ۱۰۵ هزار دلار اولین ارز دیجیتال شش رقمی بازار

توکن روبونومیکس وب سرویس (robonomics web services) که با نماد اختصاری RWS نمایش داده میشود، اولین ارز دیجیتال شش رقمی بازار است. در حال حاضر این توکن در یونی سواپ با قیمت ۱۰۵ هزار دلار معامله می‌شود. اخیراً با راه‌اندازی مین نت محبوب پولکادات (DOT)، شاهد رشد انفجاری بسیاری از دارایی‌های رمزنگاری کوچکتر مرتبط با این پروژه بوده‌ایم.

هر دو توکن روبونومیکس، یعنی روبونومیکس وب سرویس (RWS) و روبونومیکس نتورک (XRT) در دو پروژه ربات‌های قدرتمند مبتنی بر فناوری لجر غیرمتمرکز (DLT) و پروژه اینترنت اشیا (IoT) از جمله پروژه‌هایی بوده‌اند که در کنار پولکادات، رشد بسیار خوبی داشته‌اند. این در حالی است که قیمت توکن روبونومیکس نتورک، در اوایل ماه جاری تا ده برابر افزایش یافته است.

توکن روبونومیکس وب سرویس طی هفته‌های گذشته قیمت ۱۳۷ هزار دلاری را نیز تجربه کرده و به اولین ارز دیجیتالی تبدیل شده که با قیمتی بیش از ۱۰۰ هزار دلار معامله می‌شود.

قیمت بالای توکن روبونومیکس، بواسطه عرضه بسیار کم آن است. هم اکنون از حداکثر تعداد قابل عرضه این توکن یعنی ۱۰۰ عدد، فقط ۵۰ توکن در گردش است. گفتنی است که ۵۰ توکن اول، از طریق جفت ارز XRT/RWS در یونی سواپ توزیع شده و توکن‌های باقیمانده برای دانشگاه‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی ذخیره شده‌اند.

روبونومیکس از فناوری بلاکچین برای ساخت بسته‌های متن باز پشتیبان رباتیک و شهرهای هوشمند، استفاده می‌کند. توکن RWS شامل یک “مدل آزمایش اشتراکی” برای شبکه روبونومیکس با ضمانت توان معاملاتی مادام العمر برای دارنده است. هر توکن در هر ثانیه یک معامله بین پاراچین روبونومیکس (Robonomics Parachain) و دستگاه IoT دارندگان توکن و یا ۲.۵ میلیون تراکنش در ماه را تضمین می‌کند.

این توان معاملاتی برای دارندگان جزئی توکن RWS نیز تضمین شده است به این صورت که دارندگان ۰.۱ RWS در هر ۱۰ ثانیه یک بار به یک تراکنش دسترسی پیدا می‌کنند، دارندگان ۰.۰۰۱ RWS می‌توانند هر ۱۰۰ ثانیه یک بار تراکنش انجام دهند و به همین ترتیب.

روبونومیکس در حال حاضر بصورت انحصاری در یونی سواپ معامله می‌شود و ارزش بازار این توکن هم اکنون بیش از ۱۷ میلیون دلار است. در این لحظه توکن RWS خارج از لیست ۵۰۰ ارزدیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار دارد.

روبونومیکس، توکن RWS را “پیشنهادی ویژه برای پیشگامان” توصیف کرده و خاطرنشان می‌کند که در آینده انواع دیگری از توکن‌های RWS با محدودیت‌های ماهانه و انواع دیگر محدودیت‌ها” ارائه خواهند شد. RWS در حال حاضر در نسخه آلفا است و راه‌اندازی نسخه بتای این توکن برای سه ماهه چهارم سال برنامه ریزی شده است.

منبع: Cointelegraph

نوشته روبونومیکس با قیمت ۱۰۵ هزار دلار اولین ارز دیجیتال شش رقمی بازار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا