تاریخ : دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 15 July , 2024
0

لورس :روش های کسب درآمد از ترید بدون سرمایه اولیه با گوشی

 • کد خبر : 2641642
 • ۰۱ تیر ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۰
لورس :روش های کسب درآمد از ترید بدون سرمایه اولیه با گوشی
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

برخی افراد به اشتباه فکر می کنند که برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال و کسب درآمد از طریق ترید نیاز به سرمایه هنگفت دارند. این در حالی است که اموزش ترید با گوشی بدون سرمایه هم امکان پذیر است. در واقع شما فقط به دانش کافی در مورد خرید ارز دیجیتال، روش های فروش آن و آشنایی با پلتفرم های معاملاتی نیاز دارید تا وارد معاملات شوید و به سود و درآمد برسید. علاوه بر این ترید بدون سرمایه، یک فرصت مناسب برای تریدرهای کم تجربه است که به دنبال آزمودن یا بهبود استراتژی های معاملاتی خود هستند؛ بدون آنکه نگران ضررهای سنگین باشند.
آموزش دریافت سرمایه اولیه برای ترید از طریق گوشی ممکن است به نظر برسد که منظور از ترید با گوشی بدون سرمایه در این مقاله، استفاده از حساب های آزمایشی یا شبیه سازی شده در پلتفرم های معاملاتی است. این در حالی است که هدف ما ترید در دنیای واقعی ارزهای دیجیتال است. اما ادعای ترید واقعی در بازار ارز دیجیتال بدون داشتن هیچ گونه سرمایه ای (حتی اندک)، گمراه کننده و غیرواقعی است. شما برای انجام هرگونه معامله در بازارهای مالی، به سرمایه اولیه نیاز است.بررسی روش های محبوب برای دریافت سرم..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

برخی افراد به اشتباه فکر می کنند که برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال و کسب درآمد از طریق ترید نیاز به سرمایه هنگفت دارند. این در حالی است که اموزش ترید با گوشی بدون سرمایه هم امکان پذیر است. در واقع شما فقط به دانش کافی در مورد خرید ارز دیجیتال، روش های فروش آن و آشنایی با پلتفرم های معاملاتی نیاز دارید تا وارد معاملات شوید و به سود و درآمد برسید. علاوه بر این ترید بدون سرمایه، یک فرصت مناسب برای تریدرهای کم تجربه است که به دنبال آزمودن یا بهبود استراتژی های معاملاتی خود هستند؛ بدون آنکه نگران ضررهای سنگین باشند.

آموزش دریافت سرمایه اولیه برای ترید از طریق گوشی

ممکن است به نظر برسد که منظور از ترید با گوشی بدون سرمایه در این مقاله، استفاده از حساب های آزمایشی یا شبیه سازی شده در پلتفرم های معاملاتی است. این در حالی است که هدف ما ترید در دنیای واقعی ارزهای دیجیتال است. اما ادعای ترید واقعی در بازار ارز دیجیتال بدون داشتن هیچ گونه سرمایه ای (حتی اندک)، گمراه کننده و غیرواقعی است. شما برای انجام هرگونه معامله در بازارهای مالی، به سرمایه اولیه نیاز است.بررسی روش های محبوب برای دریافت سرمایه اولیه بدون هزینه برای ترید:

 1. بونس بروکر یا صرافی ارز دیجیتال
 2. شرکت در ایردراپ ها (Airdrop)

بونس بروکر یا صرافی ارز دیجیتال

بونس بروکر یا صرافی، تشویقی است که توسط پلتفرم های معاملاتی آنلاین به منظور جذب مشتریان جدید یا تشویق مشتریان فعلی برای انجام معاملات بیشتر به تریدرها اهدا می کنند. ارائه بونس، فرصتی را برای افراد بدون سرمایه اولیه فراهم می کند تا با دنیای معاملات و مفاهیم آن آشنا شوند و تجربه عملی کسب کنند. این امر می تواند به آنها کمک کند تا در آینده با آگاهی و اعتماد به نفس بیشتری اقدام به سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال کنند. بونس هایی که توسط بروکر یا صرافی های ارز دیجیتال ارائه می شود، انواع مختلفی دارد که رایج ترین آن ها عبارتند از:

 • بونس ثبت نام (Welcome bonus): با ثبت نام در برخی صرافی ها، مقداری ارز دیجیتال رایگان به محض افتتاح حساب یا پس از اولین معامله به کاربر داده می شود.
 • برنامه پاداش کریپتو (Crypto reward programs): برخی از صرافی ها در ازای برخی فعالیت های خاص مانند تماشای ویدئوهای آموزشی یا شرکت در آزمون های مربوط به ارزهای دیجیتال، به کاربران خود ارز دیجیتال هدیه می دهند.
 • بونس ریفرال (referral bonus): به پاداشی گفته می شود که بروکرها یا صرافی های ارز دیجیتال به معامله گران در ازای معرفی افراد جدید به پلتفرم خود اعطا می کنند.

بونس های ارز دیجیتال یکی از روش های رایج برای دریافت سرمایه اولیه برای ترید به شمار می روند، اما با محدودیت ها و پیچیدگی هایی نیز همراه هستند. برای مثال برخی از بونوس ها فقط در صورت انجام حجم معاملات خاص قابل دریافت هستند یا قوانین و شرایط مربوط به بونس ها می توانند پیچیده باشد. به همین دلیل، قبل از استفاده از هرگونه بونس، حتماً شرایط و ضوابط آن را به دقت مطالعه و درک کنید.

شرکت در ایردراپ ها (Airdrop)

ایردراپ ارز دیجیتال روشی برای توزیع رایگان توکن های یک پروژه جدید یا موجود بین کاربران است. هدف از ایردراپ، افزایش آگاهی در مورد پروژه، جذب کاربران جدید و ایجاد انگیزه برای مشارکت در اکوسیستم آن پروژه است. تیم توسعه دهنده پروژه، جزئیات و شرایط ایردراپ را در وب سایت یا شبکه های اجتماعی رسمی خود منتشر می کنند. علاقه مندان برای شرکت در ایردراپ فقط کافی است که مراحل ثبت نام را تکمیل کنند. در زمان اعلام شده و طبق قوانین ایردراپ، توکن های رایگان به کیف پول کاربران واریز می شود.

یکی از ساده ترین روش های کسب درآمد از طریق ایردراپ، فروش توکن های رایگان بعد از لیست شدن در یک صرافی یا بازار ارز دیجیتال است. البته مهم است که بدانید ایردراپ ها هر چند راهی عالی برای کسب ارز دیجیتال رایگان به شمار می روند، اما هیچ تضمینی برای سود وجود ندارد. از طرفی کلاهبرداری های زیادی در فضای ارز دیجیتال وجود دارد و شما باید مراقب پروژه های اسکم باشید. زیرا برخی افراد ممکن است با وعده توکن های رایگان، اطلاعات شخصی شما را سرقت کنند یا کیف پول شما را هک کنند.

ایردراپ ارز دیجیتال

آموزش افزایش سرمایه اندک برای ترید از طریق گوشی

در صورتی که شما سرمایه اندکی دارید و می خواهید با آن ترید کنید، جای نگرانی نیست. زیرا در ادامه ما به آموزش ترید با گوشی بدون سرمایه و افزایش آن می پردازیم.

استفاده از اهرم در معاملات فیوچرز (leverage in futures trading)

در معاملات فیوچرز، تریدر به جای خرید یا فروش یک ارز دیجیتال به طور مستقیم، قراردادی برای خرید یا فروش آن در آینده با قیمتی مشخص منعقد می کند. این نوع معاملات از انعطاف پذیری بیشتری در مقایسه با معاملات اسپات (معاملات نقدی) برخوردار هستند و به معامله گر این امکان را می دهند تا از نوسانات قیمت در جهت دلخواه خود استفاده کنند. لوریج (Leverage) یا اهرم معاملاتی اصطلاحی است که در معاملات فیوچرز ارز دیجیتال به کار برده می شود. با استفاده از اهرم ارز دیجیتال، افراد می توانند معامله ای بیش تر از دارایی شان باز کنند و سودشان در معامله را چند برابر کنند.

به عنوان مثال، اگر اهرم ۱۰ برابر را انتخاب کنید، می توانید با ۱۰۰ دلار، معامله ای به ارزش ۱۰۰۰ دلار انجام دهید.اهرم در واقع به شما این امکان را می دهد که با سرمایه اولیه اندک، معاملات بزرگتری انجام دهید. اما توجه داشته باشید که اهرم به همان اندازه که می تواند سود شما را افزایش دهد، ریسک ضرر شما را نیز به طور چشمگیری بیشتر می کند. به طوری که در صورت عدم مدیریت صحیح ریسک، ممکن است همان سرمایه اندک خود را نیز از دست بدهید.

کپی تریدینگ (Copy Trading)

کپی تریدینگ

یکی دیگر از روش هایی که در اموزش ترید با گوشی بدون سرمایه به آن می خواهیم اشاره کنیم، کپی تریدینگ یا معاملات رونویس است. کپی تریدینگ یک گزینه مناسب برای تریدرهایی است که سرمایه اندکی دارند. زیرا آن ها می توانند معاملات تریدرهای باتجربه و موفق را به طور دستی یا خودکار کپی کنند و با انجام معاملات سوداور، سرمایه اولیه خود را چند برابر کنند. در ادامه به تعدادی از بهترین پلتفرم های کپی تریدینگ اشاره می کنیم:

 • dealerify.io
 • bydfi.com
 • zulutrade.com

کپی تریدینگ روشی ساده برای سرمایه گذاری در بازارهای مالی است. زیرا نیازی به صرف وقت و تلاش برای تحقیق و تجزیه و تحلیل بازار ندارید و می توانید از دانش و تخصص یک تریدر باتجربه استفاده کنید؛ اما نباید فراموش کرد که این روش هم مانند سایر استراتژی های معاملاتی دارای برخی معایب است. برای مثال کپی تریدینگ هیچ گونه ضمانتی برای کسب سود ندارد. زیرا اگر تریدری که معاملات او را کپی می کنید ضرر کند، شما نیز ضرر خواهید کرد.

پلتفرم های پراپ فرم (Proprietary Trading Firms)

پلتفرم های پراپ فرم

پلتفرم های پراپ فرم نوعی شرکت معاملاتی هستند که با سرمایه خود در بازارهای مالی فعالیت می کنند و به دنبال استخدام تریدرهای ماهر برای انجام معاملات به نفع شرکت هستند. این پلتفرم ها به تریدرهای منتخب خود، حساب معاملاتی با سرمایه شرکت و درصدی از سود معاملات را به عنوان دستمزد ارائه می دهند.

برای آغاز فعالیت در بعضی پلتفرم ها ممکن است که نیاز باشد، ابتدا هزینه ناچیزی را به منظور ثبت نام بپردازید و به صورت آزمایشی، مدت زمانی را با حساب کاربری خود ترید کنید تا بتوانید مهارت و شایستگی خود را اثبات کنید. پلتفرم های پراپ مختلفی در حال حاضر وجود دارد اما برخی از محبوب ترین آن ها عبارتند از:

 • howtotrade.com
 • ftmo.com
 • topstep.com
 • fidelcrest.com

پراپ فرم ها می توانند فرصتی عالی برای تریدرهای حرفه ای و باتجربه باشند تا با سرمایه های هنگفت بدون نیاز به سپرده اولیه، به سودهای قابل توجه دست پیدا کنند. اما این روش معایبی نیز دارد که باید قبل از ورود به این عرصه به طور کامل آنها را بررسی کرد. ریسک بالا، شرایط سخت، محدودیت های معاملاتی، حقوق و مزایای نامشخص، عدم مالکیت دارایی ها و کلاهبرداری از جمله مهم ترین معایب پراپ فرم ها هستند.

جمع بندی

ترید

سرمایه اولیه زیاد شرط لازم برای ترید ارزهای دیجیتال نیست، شما با داشتن یک گوشی می توانید از روش های مختلفی مانند بونس بروکر یا صرافی، شرکت در ایردراپ ها و … سرمایه اولیه را بدست آورید. سپس می توانید با اموزش ترید با گوشی بدون سرمایه مانند کپی تریدینگ یا استفاده از اهرم در معاملات فیوچرز سرمایه اولیه خود را افزایش دهید و حتی چند صد برابر کنید. در حالت کلی اگرچه ترید با سرمایه کم، چالش های خاص خود را دارد؛ اما با تلاش، پشتکار و استفاده از روش های صحیح، می توانید در این بازار پرفراز و نشیب به موفقیت دست پیدا کنید.

نوشته روش های کسب درآمد از ترید بدون سرمایه اولیه با گوشی اولین بار در صرافی آنلاین اریترون. پدیدار شد.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2641642

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها