اخبار ارز دیجیتال

روند صعودی بیت کوین از دید نهنگ‌های بازار

ادامه روند صعودی بیت کوین ممکن است

نواسانات قیمتی بیت کوین در چند روز گذشته تقریبا ثابت بوده است. این در حالی است که در چند روز گذشته، قیمت بیت کوین از ۲۸۵۰۰ دلار به شدت کاهش یافته است. اما همچنان روند صعودی بیت کوین از دید نهنگ‌های بازار دور از انتظار نیست.

در شرایظی که روند بازار ارزهای دیجیتال در میان مدت، به شدت به میزان مشارکت خریداران و توانایی آنها در حفظ سقف‌ها بر روی نمودار بستگی دارد.

بیت کوین در حال تشکیل یک حمایت قوی است

گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که سرعت روند نزولی بیت کوین بسیار است، اما BTC همچنان می‌تواند مسیر صعودی خود را باز پس بگیرد. یکی از تحلیلگران زنجیره‌ای اشاره می‌کند که بدون شک مسیر بازار در ﺁینده به این بستگی خواهد داشت که حداقل بخشی از نهنگ‌های فروشنده بازار رخت خود را از میان برچینند. وی همچنین خاطر نشان کرد که قدرت فروشندگان در حال کاهش است و این نشان دهنده این است که روند صعودی بازار ارزهای دیچیتال نزدیک است.

به نظر می‌رسد که بیت کوین بعد از رسیدن به قیمت ۲۸۵۰۰ دلار در حال تثبیت جایگاه خود است. قدرت این جایگاه در سقف‌هایی که تشکیل شده، قابل مشاهده است. چرا که باعث ریزش شدید بازار ارزهای دیجیتال شده است.

علی رغم افت قیمت اخیر بیت کوین، خریداران حمایت قوی‌ای را در ناحیه ۲۶۰۰۰ دلار تشکیل داده‌اند که نشانه مثبتی از روند صعودی در میان مدت است. خروج فروشندگان از بازار فعلی می‌تواند دروازه‌های روند صعودی بیت کوین را حتی فراتر از میان مدت بگشاید.

در زمان نگارش این مطلب، بیت کوین، زیر قیمت ۲۶۷۰۰ دلار در حال معامله است. این یک جهش قابل توجه، از زمان کاهش قیمت اخیر ﺁن از ۲۸۵۰۰ دلار است. این شبیه یک روند رو به پایین بود، اما بازیابی از این کف قیمتی نشانه‌ای امیدوار کننده است که این الگوی نزولی ممکن است نامعتبر باشد. در روزهای پیش رو خریداران باید از کف ۲۶۰۰۰ دلار حمایت کنند.

روند صعودی بیت کوین

روند صعودی بیت کوین از دید نهنگ‌های بازار

تحلیل‌گر زنجیره‌ای: فشار فروش نهنگ‌ها رو به اتمام است

یک تحلیل گر زنجیره‌ای در توییت خود توضیح داد که اطلاعات موجود از بازار ارزهای دیجیتال نشان دهنده آن است که قدرت فروش نهنگ‌هایی که در حال بارگیری بیت کوین‌های خود هستند، رو به کاهش است.

“به نظر می‌رسد که نهنگ‌های BTC از روند فروش این ارز خسته شده باشند. تعداد کمتری از نهنگ‌ها به معاملات خود ادامه می‌دهند. من فکر می‌کنم که این روند صعودی ادامه دار خواهد بود. چرا که سرمایه‌گذاران نهادی به خرید خود ادامه می‌دهند و نسبت میزان فروش نهنگ‌ها را زیر ۸۵ درصد نگه می‌دارند.”

ظرف چند روز ﺁینده، باید روشن شود که کل بازار در میان مدت در چه مرحله‌ای قرار دارد. ترک بازار توسط نهنگ‌های زبردست به نظر یک رویداد مثبت می‌رسد، چرا که ممکن است برخی از فشار‌های فروش را کاهش دهد.

نوشته روند صعودی بیت کوین از دید نهنگ‌های بازار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا