اخبار ارز دیجیتال

رکورد شکنی توکن روبونومیکز با قیمت ۹۵۰۰۰ دلاری

توکن روبونومیکز (Robonomics) در حال نزدیک شدن به قیمتی شش رقمی است. در حال حاضر این توکن در یونی سواپ با قیمت ۹۵۰۰۰ دلار معامله می‌شود. اخیراً با راه‌اندازی مین نت محبوب پولکادات (DOT)، شاهد رشد انفجاری بسیاری از دارایی‌های رمزنگاری کوچکتر مرتبط با این پروژه بوده‌ایم.

هر دو توکن روبونومیکز در دو پروژه ربات‌های قدرتمند مبتنی بر فناوری لجر غیرمتمرکز (DLT) و پروژه اینترنت اشیا (IoT) از جمله پروژه‌هایی بوده‌اند که در کنار پولکادات، رشد داشته‌اند. این در حالی است که قیمت توکن روبونومیکز نتورک (XRT)، در اوایل ماه جاری تا ده برابر افزایش یافته است.

در کنار “رمزارز اشتراکی مادام العمر” روبونومیکز، توکن روبونومیکز وب سرویس (RWS) نیز سودهای چشمگیری را کسب کرده است. این در حالی است که این توکن طی هفته‌های گذشته برچسب قیمت ۱۱۶ هزار دلاری را تجربه کرده و به اولین ارز دیجیتالی تبدیل شده که با قیمتی بیش از ۱۰۰ هزار دلار معامله می‌شود.

قیمت بالای توکن RWS، بواسطه عرضه بسیار کم آن است. هم اکنون از حداکثر تعداد قابل عرضه این توکن یعنی ۱۰۰ عدد، فقط ۵۰ توکن در گردش است. گفتنی است که ۵۰ توکن اول، از طریق جفت ارز XRT / RWS در یونی سواپ توزیع شده و توکن‌های باقیمانده “برای دانشگاه‌ها و سازمان‌های غیرانتفاعی ذخیره شده‌اند.”

روبونومیکز از فناوری بلاکچین برای ساخت بسته‌های متن باز پشتیبان رباتیک و شهرهای هوشمند، استفاده می‌کند. توکن RWS شامل یک “مدل آزمایش اشتراکی” برای شبکه روبونومیکز با ضمانت توان معاملاتی مادام العمر برای دارنده است. هر توکن در هر ثانیه یک معامله بین پاراچین روبونومیکز (Robonomics Parachain) و دستگاه IoT دارندگان توکن و یا ۲.۵ میلیون تراکنش در ماه را تضمین می‌کند.

این توان معاملاتی برای دارندگان جزئی توکن RWS نیز تضمین شده است به این صورت که دارندگان ۰.۱ RWS در هر ۱۰ ثانیه یک بار به یک تراکنش دسترسی پیدا می‌کنند، دارندگان ۰.۰۰۱ RWS می‌توانند هر ۱۰۰ ثانیه یک بار تراکنش انجام دهند و به همین ترتیب.

RWS در حال حاضر بصورت انحصاری در یونی سواپ معامله می‌شود و در بازه ۲۴ ساعته حجم معاملات آن به ۳۵۰ هزار دلار رسیده است. ارزش بازار این توکن هم اکنون ۴.۶۵ میلیون دلار است. در این لحظه توکن RWS خارج از لیست ۵۰۰ ارزدیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار دارد.

روبونومیکز، توکن RWS را “پیشنهادی ویژه برای پیشگامان” توصیف کرده و خاطرنشان می‌کند که در آینده “انواع دیگری از توکن‌های RWS با محدودیت‌های ماهانه و انواع دیگر محدودیت‌ها” ارائه خواهند شد. RWS در حال حاضر در نسخه آلفا است و راه‌اندازی نسخه بتای این توکن برای سه ماهه چهارم سال برنامه ریزی شده است.

منبع: Cointelegraph

نوشته رکورد شکنی توکن روبونومیکز با قیمت ۹۵۰۰۰ دلاری اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا