اخبار ارز دیجیتال

ریپل یک میلیارد XRP دیگر آزاد کرد!

بنا بر گزارش‌ها، ریپل به تازگی ۱ میلیارد توکن XRP را آزاد کرده است. آزاد‌سازی این حجم از توکن که ارزشی در حدود ۲۲۶ میلیون دلار دارد، بار دیگر این سوال را مطرح می‌کند که شرکت ریپل در بازه یک ماه چه تعداد فروش توکن دارد؟

به گزارش دیلی هادل و به نقل از حساب توییتری ویل آلرت (Whale Alert)، که تحرکات نهنگ‌های بازار ارز دیجیتال را رصد می‌کند، آزادسازی توکن‌ها در دو نوبت صورت گرفت. هر یک از این نوبت‌ها حاوی ۵۰۰ میلیون توکن XRP، معادل ۱۱۵,۹۳۳,۴۰۲ دلار بوده‌اند.

ریپل مالک بیش از نیمی از توکن‌های در چرخه است و در ماه‌های گذشته، فروش توکن‌ها به اشخاص ثالث را کاهش داده است.

یکی از کیف پول‌های ریپل که مخصوص فروش توکن به موسسات مالی و معاملات فرابورسی است، در ماه فوریه (بهمن) به شدت فعال بوده است. در یکی از تراکنش‌های اخیر، ۷۵,۲۰۲,۲۱۰ ریپل، معادل ۱۷ میلیون دلار، به مقصدی ناشناس ارسال شده است. با انتشار گزارش‌های مالی ریپل در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۰، حجم دقیق تمام معاملات این کیف پول نیز مشخص خواهد شد.

در آخرین گزارش منتشرشده، ریپل اعلام کرد که در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۹، فروش XRP توسط این شرکت ۱۳.۰۸ میلیون دلار بوده است. این رقم در مقایسه با سه ماهه سوم سال ۲۰۱۹، کاهشی چشمگیر را نشان می‌دهد. در سه ماهه سوم این سال، ریپل ۶۶.۲۴ میلیون دلار توکن XRP فروخته است. این رقم برای سه ماهه اول و دوم به ترتیب ۱۶۹.۴۲ و ۲۵۱.۵۱ میلیون دلار عنوان شده است.

به گفته ریپل، فروش برنامه‌ریزی‌شده این شرکت در سه ماهه‌ سوم و چهارم سال گذشته متوقف شده بود. با این حال هنوز مشخص نیست که این گونه فروش‌ها در سال ۲۰۲۰ اجرا خواهند شد یا نه.

فروش برنامه‌ریزی‌شده با معاملات فرابورسی متفاوت است. در فروش فرابورسی تنها شرکای خاصی امکان خرید ریپل‌ها را دارند. شرکایی که به گسترش نقدینگی و استفاده از XRP در منطقه‌های راهبردی مانند آسیا، خاورمیانه، اروپا و آفریقا کمک می‌کنند.

The post ریپل یک میلیارد XRP دیگر آزاد کرد! appeared first on ارزدیجیتال.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا