سرمایه‌گذاری در بیت کوین در قیمت ۱۱۰۰۰ دلار ۹۳٪ سودآور است

0
14

سرمایه‌گذاری سودآور در بیت کوین

داده‌های درون زنجیره‌ایی نشان می‌دهند که شکست مقاومتی بالاتر از ۱۱۰۰۰ دلار، ۹۳٪ از عرضه بیت کوین در گردش را در حالت سوددهی قرار می‌دهد. علاوه براین، آمارهای هفت روزه نشان می‌دهند که قیمت واقعی بیت کوین از پایین‌ترین سطح خود در تاریخ ۱۲ مارس بهبود یافته است.

داده‌های به دست آمده توسط شرکت تحقیق و تجزیه و تحلیل گلس‌نود (Glassnode) نشان می‌دهند که وقتی قیمت بیت کوین بیش از محدوده ۱۱۰۰۰ دلار است، ۹۳٪ از بیت‌کوین در گردش سودآور می‌شود. در زمان انتشار این خبر، بیت کوین در تلاش است تا این حرکت را حفظ کند زیرا قیمت آن در روز سه شنبه چند مرتبه در زیر محدوده ۱۱۰۰۰ دلاری تغییر کرده است.

گلسنود در توئیتی با جزئیات کامل به این موضوع پرداخته و بیان داشته است که صعود ناگهانی روز سه شنبه منجر به جهشی مناسب در سود شده است. این شرکت تحلیلی توییت کرد:

“شکست مقاومت ۱۱۰۰۰ دلاری منجر به افزایش شدید عرضه درون‌زنجیره‌ای سود شد. درحال حاضر، تقریباً ۹۳٪ از عرضه بیت کوین در گردش دارای وضعیت سود است؛ که این بالاترین سطح در طی یک سال گذشته است.”

سرمایه‌گذاری در بیت کوین در قیمت ۱۱۰۰۰ دلار ۹۳٪ سودآور است

علاوه بر این ما شاهد ریکاوری بیت کوین از مسیر بازار ۱۲ مارس (پنجشنبه سیاه) هستیم. داده‌ها نشان می‌دهند که قیمت واقعی این رمزارز برتر، روند پنجشنبه سیاه را وارونه کرده است.

نمودارهای گلسنود بر اساس آمارهای هفت روزه همچنین حاکی از دو برابر شدن قیمت واقعی بیت کوین هستند. بیت کوینر معروف، کوین روک (Kevin Rooke) در روز دوشنبه به ۱۱۰۰۰ دنبال کننده خود در توییتر گفت:

“۶۲ درصد از عرضه بیت کوین (۱۱،۴۰۰،۰۰۰ BTC) حداقل در یک سال جابجا نشده است.”

سرمایه‌گذاری در بیت کوین در قیمت ۱۱۰۰۰ دلار ۹۳٪ سودآور است

علاوه براین، آمار مربوط به روزهای سودآور بیت کوین در پورتال Lookintobitcoin نشان می‌دهند که پادشاه رمزارزها در بیش از ۹۷٪ از طول عمر خود سودآور بوده است. البته این خوش‌بینی در دنیای ارزهای دیجیتال، این بار کاملاً متفاوت است زیرا دنیا در مواجهه با بحران ناشی از همه‌گیری Covid-19 و اقتصاد متلاطم قرار دارد.

سرمایه‌گذاری در بیت کوین در قیمت ۱۱۰۰۰ دلار ۹۳٪ سودآور است

طی چند روز گذشته، اوراق قرضه ایالات متحده و همچنین دلار آمریکا به میزان قابل توجهی تضعیف شده‌اند و بسیاری از اقتصاددانان فکر می‌کنند که بانک مرکزی نرخ بهره معیار را در این هفته کاهش خواهد داد.

ویجی ایار (Vijay Ayyar) رئیس توسعه تجارت لونو معتقد است که بانک‌های مرکزی به تقویت دارایی‌‌های رمزنگاری شده‌ایی همچون بیت کوین ادامه خواهند داد. وی در این‌باره گفت:

“نظر من این است که با اعلام دولت‌های بزرگ مبنی بر ارائه بی‌سابقه بسته‌های محرک، ما شاهد ادامه حرکت صعودی در بازارها خواهیم بود. که این شامل سهام و طلا نیز خواهد بود. اکنون که محققان در حال ساخت واکسن کوید۱۹ هستند دیگر هیچ دلیلی برای نزدیک شدن به بازار نزولی وجود ندارد.”

سودآوری نود و هفت درصدی در طول عمر ارزهای دیجیتال و همچنین۹۳٪ سود‌آوری در قیمت بیش از ۱۱۰۰۰ دلار، می‌تواند نشانه خوبی برای طرفداران پادشاه رمز‌ارزها یعنی بیت‌کوین باشد.

منبع: jibitex

🗓

نوشته سرمایه‌گذاری در بیت کوین در قیمت ۱۱۰۰۰ دلار ۹۳٪ سودآور است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید