اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذار میلیاردر درباره دلیل حمایت از دوج کوین می گوید

مارک کوبان دلایل خود برای حمایت از دوج کوین را مطرح می‌کند

سرمایه گذار میلیاردر و مالک دالاس ماوریکس (Dallas Mavericks)، مارک کوبان (Mark Cuban) درباره دلیل ادامه حمایت از دوج کوین (Dogecoin) که تا چندی پیش تنها یک رمزارز طنز محور بود می‌گوید.

در یک توییت جدید، کوبان به ۸.۳ میلیون دنبال کننده خود می‌گوید که از دوج کوین پشتیبانی می‌کند زیرا حتی اگر فاقد سودمندی و ارزش مشخصی هم باشد با این حال مردم در واقع از آن استفاده می‌کنند.

“چون که دوج کوین رمزارزی است که مردم در واقع برای معاملات و تراکنش‌های خود از آن استفاده می‌کنند. ما از طریق سامانه و درگاه پرداخت بیت پی (BitPay) تعداد زیادی از رمزارزها را پشتیبانی می‌کنیم، اما مردم بیشتر فقط دوج کوین‌های خود را خرج می‌کنند و این بدان معناست که مشاغل بیشتری در آینده شروع به استفاده و پذیرش آن خواهند کرد. بزرگترین بازدارنده رشد آن در مقطع فعلی این است که شما نمی‌توانید دوج کوین‌های خریداری شده از طریق صرافی رابین هود (Robinhood) را خرج کنید.”

کاربری دوج کوین در تیم دالاس ماوریکس

در ماه مارس، تیم بسکتبال ان‌بی‌ای (NBA) کوبان، دالاس ماوریکس، پس از انجام ۲۰۰۰۰ معامله و تراکنش روی شبکه دوج کوین، به برترین و پرکاربرد ترین کاربر شبکه دوج کوین در جهان تبدیل شد. همچنین حق رای دادن در ورزش نشان داد که فروش دوج کوین در مدت زمان یک ماه، ۵۵۰ درصد افزایش یافته است.

کوبان اضافه می‌کند که فروش دوج کوین‌های تیم دالاس ماوریکس همچنان در حال افزایش و روی روندی صعودی است و در حال حاضر پیش بینی می‌شود که ۶۰۰۰ معامله دوج کوین در این ماه به ثبت برسانند.

در مصاحبه‌ای جدید با الن دی‌جنرس (Ellen DeGeneres)، کوبان می‌گوید اگرچه بسیاری از مردم به دوج کوین به عنوان یک رمزارز طنز محور نگاه می‌کنند، اما اکنون دیگر شاهد به وجود آمدن کاربردهای معتبر و متنوع آن هستیم.

“اما قسمت عجیب و غریب در مورد آن این است که از یک رمزارز طنز محور حالا تبدیل به یک دارایی دیجیتال شده است. در دالاس ماوریکس، ما کالاهای زیادی را در قبال دوج کوین می‌فروشیم.”

نوشته سرمایه گذار میلیاردر درباره دلیل حمایت از دوج کوین می گوید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا