اخبار ارز دیجیتال

سناتور لومیس: برای خرید بیت کوین در کف ذوق دارم!

سینتیا لومیس، سناتور ایالت وایومینگ و از حامیان پروپاقرص بیت کوین می‌گوید که قصد دارد در صورت ریزش بیشتر قیمت بیت کوین، سرمایه‌گذاری خود در این حوزه را بیشتر کند.

به گزارش کوین تلگراف، سینتیا لومیس (Cynthia Lummis)، ریزش قیمتی اخیر بیت کوین را یک فرصت برای خرید بیشتر کوین توصیف کرده است.

در پی احتمال اصلاح شدید دیگری برای بازار ارزهای دیجیتال، لومیس روز چهارشنبه به خبرگزاری فاکس نیوز درمورد کاهش سریع قیمت بیت کوین گفت:

من واقعاً از این موضوع هیجان‌زده هستم و به محض اینکه قیمت [بیت کوین] کمی دیگر پایین بیاید، قصد دارم مقدار بیشتری از آن را خریداری کنم.

لومیس این افت قیمتی بیت کوین را با عملکرد یکی از سهام‌های مورد علاقه خود به نام یونایتد رنتالز (United Rentals) مقایسه کرد. او در مورد این سهام گفت:

به محض خرید این سهام، شاهد ریزش سنگین آن بودم، اما آن را نگه داشتم و طول چند سال عملکرد بسیار خوبی داشت. به نظر من بیت کوین نیز به دلیل ارزش بنیادی خوبی که دارد عملکردی همانند این سهام خواهد داشت.

لومیس یکی از پرآوازه‌ترین طرفداران بیت کوین در مجلس سنای آمریکا است. در اوایل سال جاری، او کمیته انجمن نوآوری مالی را راه‌اندازی کرد تا به قانون‌گذاران در مورد بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال آموزش دهد. او اعلام کرد که با انجمن نوآوری مالی همکاری خواهد داشت تا به بحث‌های اشتباه و روایت‌های غلط در مورد ارزهای دیجیتال از جمله ارتباط آنها با پولشویی و سایر جرایم مالی پایان دهد.

سناتور لومیس در کنفرانس امسال بیت کوین در میامی شرکت داشت، و درباره اهمیت تشویق نوآوری ارزهای دیجیتال صحبت کرد.

سناتور لومیس: برای خرید بیت کوین در کف ذوق دارم!

در این باره بیشتر بخوانید

  • عملکرد چشم‌گیر بازار بیت کوین نسبت به سایر بازارهای مالی در ماه دسامبر
  • آیا چین در روند صعودی اخیر بیت کوین دست داشته است؟
  • وضعیت خطرناک در بازارهای آمریکا؛ آیا قیمت بیت کوین منفجر می‌شود؟
  • بازار نزولی بیت کوین تمام شد؟ نمودارها چیز دیگری می‌گویند
  • کاهش قیمت بیت کوین پس از تصمیم فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره

منبع خبر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا