اخبار ارز دیجیتال

سودهای ۱۰۰ تا ۲۰۰ برابری در انتظار بازار رمزارزها

بازار رمزارزها پیش به سوی سودهای ۱۰۰ تا ۲۰۰ برابری

رائول پال (Raoul Pal)، مدیر عامل سابق گلدمن ساکس (Goldman Sachs) و مدیر عامل فعلی ریئل ویژن (Real Vision)، چشم اندازهای کوتاه‌مدت و بلندمدت بیت کوین (Bitcoin) را ارزیابی می‌کند. وی اعتقاد دارد بازار رمزارزها همچنان پتانسیل ارائه سودهای ۱۰۰ تا ۲۰۰ برابری را دارد.

در یک توییت قبل از ریزش بازار، پال گفته بود که علاقه‌مندی طرفداران بیت کوین به لیزر روی عکس‌های پروفایل خود در توئیتر، از نظر وی، احتمالاً نشانه اعتماد به نفس بیش از حد و یک سقف محلی در بازار رمزارزها است.

“من به نوعی گفتم چشمان لیزری ایده خوبی نیست… زمانی بود که در محدوده سقف محلی بودیم. کسانی که مغرور هستند، هیچ وقت نمی‌توانند به موقع معاملات خود را انجام دهند.”

به دنبال اصلاح بزرگ در بازار رمزارزها، این استاد اقتصاد کلان می‌گوید که او به دنبال آخرین پول نقدی است که می‌تواند پیدا کند تا با استفاده از آن وضعیت پروتفوی خود را بهبود ببخشد. علیرغم اقدامات و روند ترسناک قیمت، پال اعتقاد ندارد که ما هنوز شاهد بالای سقف بازار صعودی بوده‌ایم.

“من الان دیگر به جایی رسیده‌ام که در گوشه کنار خانه به دنبال پول نقد می‌گردم. اما به هر حال دیگر این ماهیت بازار بود و باید سختی‌های آن را تحمل کرد”

هنوز به سقف نرسیده‌ایم

“لطفا توجه کنید که من فکر نمی‌کنم به سقف چرخه صعودی رسیده باشیم. این فقط یک تصحیح بزرگ زمان بر است.”

پال برای اینکه نشان دهد به احتمال زیاد فقط درون یک وقفه در چرخه صعودی بازار هستیم و پس از طی شدن این دوره افزایش قیمت خواهیم داشت، روند قیمتی کل چرخه صعودی سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ را نشان می‌دهد و آن‌ها را با این چرخه مقایسه می‌کند تا شباهت‌های قابل توجهی را نمایان کند.

“این نمودار‌ها ممکن است برای شما مفید واقع شوند… نمودار روند قیمتی اکنون در مقابل نمودار روند قیمتی سال ۲۰۱۳.”

نمودار روند قیمتی اکنون در مقابل نمودار روند قیمتی سال 2013 بیت کوین

نمودار روند قیمتی اکنون در مقابل نمودار ۲۰۱۳

نمودار روند قیمتی اکنون در مقابل نمودار روند قیمتی سال 2017 بیت کوین

نمودار روند قیمتی اکنون در مقابل نمودار ۲۰۱۷

بعلاوه، وی نمودار قیمتی روند فعلی بیت کوین را با نمودار سال ۲۰۱۷ مقایسه می‌کند تا نشان دهد که همچنان فاصله زیادی با سقف چرخه صعودی داریم.

نوشته سودهای ۱۰۰ تا ۲۰۰ برابری در انتظار بازار رمزارزها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا