اخبار ارز دیجیتال

سوشی سوآپ (SUSHI) احتمالا یکی از ارزنده‌ترین توکن‌های موجود در بازار است

سوشی سوآپ (SUSHI) احتمالا یکی از ارزنده‌ترین توکن‌های موجود در بازار است

جف دورمن (Jeff Dorman)، مدیر ارشد شرکت سرمایه گذاری آرکا (Arca)، می‌گوید که این شرکت معتقد است سوشی سوآپ (SUSHI) یکی از ارزنده‌ترین توکن‌های موجود در بازار است و اکنون زیر ارزش واقعی خود قیمت گذاری شده است.

دورمن در توئیتی اعلام کرد که صرافی غیرمتمرکز سوشی از اصلی ترین رقیب خود یعنی یونی سوآپ (Uniswap) از لحاظ قیمتی جا مانده است و با رشد پنکیک سوآپ (PancakeSwap) و آپدیت ورژن ۳ یونی سوآپ، سوشی نیز می‌تواند رشد خوبی را تجربه کند.

سوشی یک مزرعه کشت سود (yield farming) نیز ایجاد کرده است که برای کاربران و سرمایه گذاران بسیار جذابیت دارد و همچنین در حال سرمایه گذاری بر روی توسعه بلاکچین‌ های دیگر مانند پولیگان یا همان متیک است.

داده‌های درون زنجیره‌ای و حجم معاملات نشان می‌دهند که عمده کابران صرافی سوشی نهنگ‌ها هستند نه معامله‌گران خرد زیرا با وجود اینکه یونی سوآپ تعداد کاربران بالاتری دارد اما بیشترین حجم معاملات به ازای هر فرد را سوشی در اختیار دارد. دورمن می‌افزاید:

” عرضه در گردش کنونی سوشی ۱۲۷ میلیون توکن است و حداکثر عرضه آن نیز دو برابر این مقدار می‌باشد که از نظر من با ارزش بازار کل میزان عرضه نیز، سوشی جا برای رشد دارد.”

در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت توکن این صرافی غیرمتمرکز ۱۸ درصد رشد داشته و حجم معاملات نیز ۴۷ درصد افزایش یافته است.

در حال حاضر توکن سوشی در تراز ۱۹ دلار معامله می‌شود و با ارزش بازاری معادل ۲.۴۲ میلیارد دلار در رتبه ۶۰ بازار از نظر مارکت کپ قرار دارد در حالیکه مجموع سرمایه قفل شده در این پرو‌ژه ۵ میلیارد دلار است و همین نکته می‌تواند در تعیین قیمت بسیار حائز اهمیت باشد.

سقف تاریخی قیمت این رمزارز نیز در تراز ۲۳.۵ دلار قرار دارد و با پشت سر گذاشتن آن می‌توان به اهداف ۳۰ و ۵۰ دلار امیدوار بود.

نوشته سوشی سوآپ (SUSHI) احتمالا یکی از ارزنده‌ترین توکن‌های موجود در بازار است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا