اخبار ارز دیجیتال

شرکت بزرگ و قدیمی آمریکایی به حوزه توکن‌ های غیرمثلی وارد می شود!

ارتقای شرکت قدیمی تاپس با استفاده از توکن‌ های غیرمثلی

مایکل آیسنر (Michael Eisner) می‌گوید که تاپس (Topps)، تولیدکننده بزرگ کارت‌های کلکسیونی، تا به امروز ۲۵ درصد دیجیتالی شده و این روند به لطف تکنولوژی بلاکچین و توکن‌های غیرمثلی در حال سرعت گرفتن است.

تاپس، یکی از برترین تولید کننده‌های کارت‌های کلکسیونی جهان، اخیراً اعلام کرد که به دنبال انفجار مثبت بازار دیجیتال، قصد دارد تا عرضه‌ای عمومی انجام دهد.

امروز مایکل آیسنر، مدیر تاپس، در مصاحبه‌ای با ان‌بی‌سی (NBC) اعلام کرد که بخش ورزشی و سرگرمی شرکت (این شرکت در حوزه تولید آدامس و آبنبات نیز فعالیت دارد) ۲۵ درصد دیجیتالی شده و در حال ارتقا یافتن است. آیسنر اشاره کرد که با رشد انفجاری توکن‌های غیرمثلی یا همان NFTها بر بستر بلاکچین، به احتمال زیاد عمومی شدن شرکت توجه همگان را جلب خواهد کرد. به گفته آیسنر بخش دیجیتالی شرکت با روندی بسیار سریع در حال رشد است:

“با استفاده از بلاکچین ما قادر خواهیم بود تا در بازار ثانویه مشارکت کنیم. پیش از این ما فقط زمانی فعالیت داشتیم که کارت‌های فیزیکی وارد بازار می‌شدند.”

تاپس قصد دارد تا با استفاده از یک شرکت پوسته و ثبت آن در بورس اوراق بهادار، به یک شرکت سهامی با سرمایه گذاری عمومی تبدیل شود. در این حالت، مدریک کاپیتال (Mudrick Capital)، که بر بستر نزدک (Nasdaq) لیست شده است، شرکت تاپس را عرضه خواهد کرد. این روش به طور موثری مسیر سنتی عرضه اولیه عمومی را دور خواهد زد. طبق گزارشات اسپک، ارزش بازار تاپس ۱.۳ میلیارد دلار می‌باشد و انتظار می‌رود که این قرداد امسال نهایی شود.

درباره شرکت تاپس

آیسنر، مدیرکل سابق شرکت والت دیزنی (Walt Disney)، تاپس را از طریق شرکت سرمایه گذاری خود و شرکای مدیسون دیربورن (Madison Dearborn) در اکتبر ۲۰۰۷ خریداری کرده است. مدیر تاپس اعلام کرد که این شرکت را با هدف دیجیتالی کردن آن خریداری کرده است.

“دیجیتالی شدن به طور کامل در حالی که محصولات و بخش‌های فیزیکی سر جای خود باقی خواهند ماند، این همان خامه روی کیک است.”

همزمان با فراگیر شدن ارزهای دیجیتال و بلاکچین، قسمت دیجیتالی شرکت با تولید کالاهای کلکسیونی پرطرفدار و زبان‌زد، وارد حوزه توکن‌های غیرمثلی شده است. در ماه ژانویه، تاپس چند NFT با استفاده از تصاویر معروف برنی سندرز (Bernie Sanders)، سناتور ورمانت، و دستکش‌های زمستانی‌اش هنگام مراسم ریاست جمهوری امسال منتشر کرد.

نوشته شرکت بزرگ و قدیمی آمریکایی به حوزه توکن‌ های غیرمثلی وارد می شود! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا