تاریخ : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 July , 2024
1

لورس :شرکت ‌پراپ تریدینگ مناسب ایرانیان

 • کد خبر : 2641196
 • ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۳:۰۶
لورس :شرکت ‌پراپ تریدینگ مناسب ایرانیان
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

گفتنی است که پراپ تریدینگ مدلی نوین در معاملات است که برای معامله‌گران حرفه‌ای فرصتی عالی را فراهم می‌کند تا بتوانند بدون سرمایه اولیه و با استفاده از سرمایه شرکت، به معاملات در سهام، فارکس، اوراق قرضه، کریپتو، معاملات آتی و بازارهای کالا بپردازند؛ در این روش معامله‌گر از حساب تامین شده توسط شرکت استفاده کرده و سود به دست آمده را با آن به اشتراک می‌گذارد؛ در ادامه به معرفی پنج شرکت برترِ پراپ تریدینگ برای ایرانیان در سال ۱۴۰۳ می‌پردازیم :

پراپ تریدینگ فنفیکس : فنفیکس یکی از پلتفرم‌های نوین و معتبر در صنعت معاملات آنلاین ایران است که در سال ۹۸ توسط محمد آهنگری اصل، معامله‌گر و مدرس برجسته بازارهای مالی تاسیس شد و در حدود سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹، جریان تریدینگ فنفیکس با تامین سرمایه، به طور حضوری شروع شد. در این روش، تریدرهای مشتاق بعد از سپری کردن مراحل جذب، راهی اتاق‌های معامله شده که مجهز به سرمایه پراپ تریدینگ بودند؛ در واقع آنها در فضایی آموزشی، توانایی و مهارت خود را در دنیای واقعی صیقل می‌دادند. این روش سنتی باعث ایجاد تجربه‌ای ارزشمند برای تریدرهای منتخب بوده و آنان را برای ورود به..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

گفتنی است که پراپ تریدینگ مدلی نوین در معاملات است که برای معامله‌گران حرفه‌ای فرصتی عالی را فراهم می‌کند تا بتوانند بدون سرمایه اولیه و با استفاده از سرمایه شرکت، به معاملات در سهام، فارکس، اوراق قرضه، کریپتو، معاملات آتی و بازارهای کالا بپردازند؛ در این روش معامله‌گر از حساب تامین شده توسط شرکت استفاده کرده و سود به دست آمده را با آن به اشتراک می‌گذارد؛ در ادامه به معرفی پنج شرکت برترِ پراپ تریدینگ برای ایرانیان در سال ۱۴۰۳ می‌پردازیم :

بهترین پراپ تریدینگ ایران

پراپ تریدینگ فنفیکس :

فنفیکس یکی از پلتفرم‌های نوین و معتبر در صنعت معاملات آنلاین ایران است که در سال ۹۸ توسط محمد آهنگری اصل، معامله‌گر و مدرس برجسته بازارهای مالی تاسیس شد و در حدود سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹، جریان تریدینگ فنفیکس با تامین سرمایه، به طور حضوری شروع شد. در این روش، تریدرهای مشتاق بعد از سپری کردن مراحل جذب، راهی اتاق‌های معامله شده که مجهز به سرمایه پراپ تریدینگ بودند؛ در واقع آنها در فضایی آموزشی، توانایی و مهارت خود را در دنیای واقعی صیقل می‌دادند. این روش سنتی باعث ایجاد تجربه‌ای ارزشمند برای تریدرهای منتخب بوده و آنان را برای ورود به دنیای حرفه‌ای پراپ تریدینگ آماده می‌کرد.

پراپ تریدینگ فنفیکس، از اواخر سال ۱۴۰۱ و ابتدای سال ۱۴۰۲ نیز تحولی نوین در مسیر خود ایجاد کرد و به صورت آنلاین درهای خود را به روی تریدرهای کل کشور، باز کرد. امکان معامله با سرمایه شرکت و داشتن سهم از سود به دست آمده، این شرکت را برای تریدرهای با سابقه و ماهر تبدیل به گزینه‌ای جذاب کرد. از سویی دیگر رونمایی از پلتفرم معاملاتی در سال ۱۴۰۲ قدم بزرگ دیگری در جهت تحقق اهداف، پراپ تریدینگ فنفیکس بود. نا گفته نماند که ورود به این عرصه به دانش، مهارت و تجربه کافی در تحلیل بازار و معاملات نیاز دارد.

فنفیکس

پراپ پراپی :

یکی دیگر از پراپ فرم‌های نوظهور ایرانی، شرکت پراپی است که توانسته در مدت کوتاهی میان تریدرهای ایرانی، به جایگاه خوبی دست یابد. این شرکت در سال ۱۴۰۱ تاسیس شده و به عنوان تامین کننده سرمایه و جذب تریدر در بازار فارکس، در کشور امارات به ثبت رسید و با وجود سابقه نسبتاً کوتاه، شهرت قابل قبولی میان تریدرهای ایرانی دارد؛ لازم به ذکر است که جزئیات دقیق شرکت پراپی مانند : نام ثبتی، شماره ثبتی و آدرس آن در دسترس عموم قرار نگرفته است و همین عدم شفافیت در اطلاعات ثبتی باعث ایجاد ابهاماتی در زمینه احراز هویت و صحت سنجی آن شده است. دامنه‌ی اینترنتی این شرکت تا سال ۱۴۰۸ اعتبار دارد اما عمر طولانی یک دامنه به تنهایی نشانه اعتبار یک شرکت نیست.

بررسی آمار وب‌سایت پراپی در Similarweb، نشان می‌دهد که این سایت به طور میانگین، ماهانه بیش از ۸۵ هزار بازدید کننده دارد این رقم ترافیک قابل قبولی بوده و نشان دهنده محبوبیت نسبی این شرکت میان معامله‌گران ایرانی است.

پراپ فرم تریدرزکامبت :

این پراپ فرم ایرانی با حمایت آقای رضا گلشاهیان، مدرس و معامله‌گر تاسیس شده است. فعالیت این مجموعه از تاریخ ۱۸ جولای ۲۰۲۲ شروع شده و توانسته در مدت کوتاهی به جایگاه مناسبی در بین معامله‌گران دست یابد. در پراپ فرم تریدرزکامبت، شما می‌توانید بدون نیاز به سرمایه شخصی، از سرمایه شرکت استفاده کرده و به معامله‌گری و کسب درآمد بپردازید. لازم به ذکر است که شما برای پیوستن به تریدرزکامبت، نیاز است مراحلی چون : گذراندن دوره‌های آموزشی، انجام آزمون‌های ارزیابی و نشان دادن مهارت‌های لازم در معامله‌گری را طی نمایید و در صورت موفقیت در این روند، می‌توانید به عنوان یک تریدر تحت حمایت شرکت فعالیت خود را شروع کنید.

پراپ فرم تریدرزکامبت با هدف‌های زیر فعالیت می‌کند :

 • آموزش : به آموزش و ارتقای مهارت‌های معامله‌گران توجه ویژه‌ای دارد.
 • شناسایی استعدادها : با ارزیابی دقیق به کشف و حمایت از معامله‌گران موفق می‌پردازد.
 • ایجاد صندوق سرمایه‌گذاری امن : با گرد هم آوردن معامله‌گران توانمند، صندوق سرمایه‌گذاری امن و سودآور ایجاد کرده است.

پراپ سرمایه‌گذار برتر :

شرکت سرمایه‌گذار برتر یک پراپ تریدینگ ایرانی است که با کد ثبتی ۴۱۵۹۶ در سامانه قضایی ثبت شده است. فعالیت این شرکت از شهریور ماه سال ۱۴۰۰ آغاز و دارای رزومه موفقی در میان شرکت‌های پراپ تریدینگ می‌باشد. این شرکت با ارائه خدمات سرمایه، در دو کلاس ارزیابی در سطح‌های مختلف مهارت و تجربه، به افراد برای ورود به بازارهای مالی و کسب سود، فرصت خوبی می‌دهد.

 • کلاس ارزیابی با محدودیت زمان : در این کلاس معامله‌گران باید بتوانند توانایی خود را در انجام معاملات سودآور، در یک بازه زمانی مشخص اثبات کنند.
 • کلاس ارزیابی بدون محدودیت زمان : در این کلاس معامله‌گران فرصت دارند مهارت‌های خود را در طول زمان نامحدود، به نمایش گذاشته و در صورت کسب نتیجه مطلوب، سرمایه دریافت کنند.

اهداف شرکت سرمایه گذار برتر اختصاص سرمایه لازم برای معامله‌گران در بازار فارکس با حداقل ریسک و حمایت از معامله‌گران با انگیزه و مستعد می‌باشد.

پراپ تریدینگ fundednext :

Fundednext یک شرکت پراپ تریدینگ است که در سال ۲۰۲۲ در دبی تاسیس شده است. این شرکت به تریدرهای با استعداد فرصت می‌دهد تا با سرمایه‌ای چشمگیر (تا سقف ۲۰۰،۰۰۰ دلار) به معامله‌گری در بازارهای مالی بپردازند؛ در این نوع معامله‌گری، شما از سرمایه شرکت برای خرید و فروش دارایی‌های مالی استفاده کرده و در مقابل، درصدی از سود به دست آمده را به عنوان کارمزد دریافت می‌کنید.

مراحل پیوستن به fundednext :

 • ارائه سوابق معاملاتی گذشته : این روند به fundednext، کمک می‌کند تا سابقه و مهارت‌های شما را در بازارهای مالی ارزیابی کند.
 • گذراندن آزمون‌های آنلاین : این آزمون‌ها دانش شما را در حوزه‌های مرتبط با بازارهای مالی و استراتژی‌های معاملاتی می‌سنجند.
 • انجام معامله در حساب آزمایشی : ممکن است که fundednext، یک حساب آزمایشی با سرمایه مجازی در اختیار شما بگذارد تا قبل از ورود به حساب واقعی، توانایی‌های خود را بسنجید.

سخن پایانی :

پراپ تریدینگ دری به سوی فرصت‌های طلایی در بازارهای مالی به ویژه فارکس و ارز دیجیتال است. این روش به معامله‌گران فرصت می‌دهد تا به استفاده از سرمایه‌ای که شرکت‌های معتبر، در اختیار آنها می‌گذارد به معامله پرداخته و سهم سود حاصل از آن را دریافت کنند؛ فراموش نکنید که اولین قدم انتخاب یک شرکت پراپ تریدینگ معتبر است؛ بنابراین پیش از گام نهادن در این مسیر، حتماً فاکتورهایی از قبیل : سابقه، اعتبار و میزان رضایت مشتریان از شرکت مد نظر را بررسی نمایید.

منبع : بهترین پراپ

تحریریه ارسال ایمیل ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2641196

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها