اخبار ارز دیجیتال

شکایت دوباره از لابراتوارهای ریپل توسط یکی از سرمایه گذاران XRP

شکایت دوباره از لابراتوارهای ریپل

اخیرا تایلر تومی (Tyler Toomey)، یکی از سرمایه گذاران مستقل XRP، پرونده جدیدی را علیه لابراتوارهای ریپیل (Ripple) تشکیل داده و شکایت تازه‌ای از لابراتوارهای ریپل به جریان افتاده است.

طبق این دادخواست جدید ریپل، شرکت مستقر در سانفرانسیسکو، با فروش بدون محدودیت رمزارز XRP خود به سرمایه گذاران خرد، قوانین حمایت از سرمایه‌گذاران اوراق قرضه در فلوریدا را زیر پا گذاشته است.

در دادخواست جدید ادعا شده است که لابراتوارهای ریپل به این دلیل تصمیم گرفته توکن‌های خود را به فروش برساند، که این شرکت دیگر نمی‌تواند هزینه‌های خود را تأمین نماید. این کار ﺁنان را وادار کرده تا دارایی دیجیتال خود را به هر کسی بفروشند و با این حال، ذخایر مالی و نقدینگی ﺁن را کنترل کنند.

همچنین ادعا شده است که لابراتوارهای ریپل بخش عمده‌ای از درﺁمد خود را از طریق فروش توکن‌های XRP کسب کرده است.

شکایت تومی، همچنین نام مدیر عامل شرکت، برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse) را به عنوان یکی از متهمان اصلی این پرونده ذکر کرده است. به گفته او، گارلینگهاوس بین سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹، نزدیک به ۱۵۰ میلیون دلار XRP را به فروش رسانده، در حالی که سرمایه گذاران بیشتری را برای خرید این توکن تشویق می‌کرده است. در این دادخواست به مصاحبه‌های گارلینگهاوس با رسانه‌های مختلف که در ﺁن ادعا کرده بود او نیز یک سرمایه گذار بزرگ در XRP بوده، اشاره شده است. وی پیش‌بینی کرده بود که ارزش کل بازار XRP به ۱ تریلیون دلار خواهد رسید.

جدا از این شکایت حقوقی که توسط تایلر تومی ثبت شده، ریپل در حال حاضر با پرونده‌ای که توسط کمیسیون اوراق بورس و اوراق بهادار ﺁمریکا (SEC) علیه این شرکت تشکیل شده، رو به رو است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ﺁمریکا، ریپل را به فروش غیرقانونی توکن‌های XRP، که در این شکایت به عنوان اوراق بهادار معرفی شده‌اند، متهم کرده است. در حالی که این شرکت هر گونه خطایی را انکار می‌کند، درگیری‌های قانونی ﺁن روز به روز در حال افزایش هستند.

تتراگون (Tetragon)، شرکت مدیریت دارایی و یکی از سرمایه گذاران XRP، در حال حاضر به دنبال باز خرید سهام خود از ریپل است.

نوشته شکایت دوباره از لابراتوارهای ریپل توسط یکی از سرمایه گذاران XRP اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا