اخبار ارز دیجیتال

شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا از ریپل

شکایت بورس آمریکا از ریپل

کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا (SEC)، به جرم فروش بدون مجوز اوراق بهادار به شکل توکن های XRP ، از ریپل (Ripple) شکایت خواهد کرد.

فروش بدون مجوز اوراق بهادار آمریکا توسط ریپل

برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse)، مدیر ارشد اجرایی ریپل، در توییتر خود اعلام کرد:

“امروز، کمیسیون بورس و اوراق بهادار به ضرر بازار رمزارزها رای داد. جی کلایتون (Jay Clayton) در ﺁخرین اقدام خود تلاش می‌کند تا نوآوری‌های امریکا در صنعت رمزارزها را به بیت کوین و اتریوم محدود کند.”

ثبت شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ﺁمریکا از ریپل (XRP)

شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ﺁمریکا از ریپل

ریپل به استفاده خود از XRP ادامه خواهد داد

گارلینگهاوس در توییت دیگری توصیح داد:

“همه می‌دانیم که فناوری رمزارزها و بلاکچین همیشه در زندگی ما وجود خواهند داشت. ریپل به استفاده از XRP ادامه داده و خواهد داد. زیرا XRP بهترین دارایی دیجیتال برای پرداخت سریع، صرفه جویی در هزینه‌ها و انرژی است. ریپل در بیش از ۲۰۰ صرافی جهانی مبادله می‌شود و به پیشرفت خود ادامه خواهد داد.”

بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) هر دو به دلیل ماهیت غیرمتمرکز خود از چنگال سازمان بورس و اوراق بهادار جان سالم به در بردند. مدت‌ها است بحث در مورد اینکه ﺁیا توکن ریپل ایمن است یا نه، ادامه دارد و در این بین ریپل با شکایت از سوی خریداران XRP نیز مواجه است.

اعلام جنگ ریپل به سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا

برد گارلینگهاوس خاطرنشان کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار – به غیر از کشورهای گروه ۲۰ (G20)، بیست غول اقتصادی دنیا، و سایر بخش‌های دولت ﺁمریکا – نباید آنچه را که نوآوری به نظر می‌رسد، انتخاب کند. (به ویژه هنگامی که تصمیم ﺁنها مستقیما به سود چین باشد). او نوشت:

“ما ﺁماده نبرد و پیروزی هستیم، این نبرد تازه ﺁغاز شده است.”

این شرکت بلاکچینی حدود ۵۰ میلیارد XRP یا حدود نیمی از کل موجودی این ارز را برای خود ذخیره کرده است که دیوید شوارتز (David Schwartz) ، مدیر ارشد فناوری این شرکت ادعا می‌کند توسط خالقین ریپل به ﺁنها “هدیه” داده شده است. با وجود دادخواهی‌ها و شکاف‌های شدید میان بنیانگذاران، این شرکت بلاکچینی توانسته است یکی از ثروتمندترین شرکت‌های در زمینه این فناوری باشد.

نوشته شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا از ریپل اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا