اخبار ارز دیجیتال

عرضه اولیه عمومی (IPO) صرافی کوین بیس در راه است

عرضه اولیه عمومی کوین بیس

صرافی کوین بیس (Coinbase)، پیش نویس ثبت نام در عرضه اولیه عمومی (IPO) را به سازمان بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارسال کرده است و این IPO در دادگاه کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بنابراین می‌توان انتظار داشت که عرضه اولیه عمومی کوین بیس به زودی به جریان بیافتد. این عرضه اولیه عمومی در میان جامعه رمزارز بسیار مورد انتظار است و به نظر می‌رسد که یک قدم دیگر به نهایی شدن آن نزدیکتر شده‌ایم.

IPO کوین بیس چگونه پیش می رود؟

روز پنجشنبه، کوین بیس اعلام کرد که این شرکت، طرح پیش نویس عرضه اولیه عمومی خود را برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال کرده است. در بیانه این شرکت آمده است:

“انتظار می‌رود فرم S-1، پس از اتمام روند بررسی کمیسیون بورس و اوراق بهادار، با توجه به وضعیت بازار و سایر شرایط ، قابل اجرا باشد.”

کوین بیس در آخرین ارزیابی خود، حدود ۸ میلیارد دلار ارزش داشت، اما باید بدانید که این رقم مربوط به سال ۲۰۱۸ بوده است. در حال حاضر، این شرکت یکی از بزرگترین برندها در حوزه رمزارزها به حساب می‌آید و دارای اعتبار و سابقه بسیار خوبی برای همکاری با تنظیم کنندگان قوانین و مقررات در آمریکا می‌باشد. این دو عامل باعث شده است تا این صرافی، برای مدت‌ها به عنوان یکی از پیشگامان اصلی ارائه دهنده IPO در حوزه رمزارزها به حساب آید.

با این حال، فرم S-1 مورد بحث، همچنان محرمانه است. بنابراین اطلاعات محدودی در مورد این موضوع در اختیار است. به طرز عجیبی، از زمان رسانه‌ای شدن این اعلامیه، قیمت بیت کوین (Bitcoin) از ساعت ۲۱:۲۰ به وقت محلی UCT، بیش از ۶۰۰ دلار افت قیمت را تجربه کرده است.

به احتمال زیاد، این نوسانات با اخبار منتشر شده در خصوص کوین بیس ارتباطی ندارند. زمانی که بیت کوین برای اولین بار در تاریخ خود سطح قیمتی ۲۰ هزار دلار را شکست و به بالاتر از آن حرکت کرد، این صرافی در چند برهه زمانی از دسترس خارج شد. در واقع زمانی که قیمت‌ها رکورد شکنی می‌کردند، این صرافی نتوانست خدمات خود را به درستی ارائه دهد.

بررسی عرضه اولیه عمومی یا ipo صرافی کوین بیس

صرافی کوین بیس، پیشتاز در عرصه IPOها

امید صرافی کوین بیس به این IPO

اگرچه پیش‌نویس عرضه اولیه عمومی هنوز برای بررسی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار قرار دارد، اما صرافی کوین بیس مدت‌هاست که به این IPO چشم دوخته است و امید زیادی به آن دارد. در واقع، بسیاری از اهالی صنعت رمزارز برای تحقق این امر لخظه شماری می‌کردند اما سخت گیری سازمان بورس آمریکا تا کنون مانعی برای این امر بوده است. شرکت کنان کریتیو (Canaan Creative) سازنده دستگاه‌های اسیک (ASIC)، احتمالاً مهمترین شرکت رمزارز محوری باشد که به صورت عمومی معامله می‌شود، اما سهام آن از زمان عرضه IPO تا کنون، مدت زمانی حدود یک سال، عملکرد ضعیفی داشته است.

نوشته عرضه اولیه عمومی (IPO) صرافی کوین بیس در راه است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا