اخبار ارز دیجیتال

عملکرد هفتگی قدرتمند ؛ پایان بازار خرسی بیت کوین چه زمان خواهد بود؟

پایان بازار خرسی بیت کوین

عصر دیروز، بیت کوین کندل هفتگی خود را در موضعی پرقدرت بست. این امر باعث شد قیمت این رمز ارز جهشی یک شبه را تجربه کند که به درهم شکستن همزمان چندین مقاومت کلیدی منجر شد.

به عقیده یکی از تحلیلگران، عملکرد قدرتمند بیت کوین در هفته گذشته، می‌تواند در آینده نزدیک نقش یک سکوی پرش را برای قیمت این ارز دیجیتال بازی کند. لازم به ذکر است که بیت کوین طی دو هفته گذشته توانسته است از محدوده‌های قیمتی حساسی دفاع کند و افت قیمت بیشتری را تجربه نکرده است.

عامل دیگری که آتش افزایش قیمت بیت کوین را تندتر می‌کند، قدرت‌گیری دوباره بازار سهام است. بیت کوین بار دیگر رشدی همزمان با روند صعودی بازار سهام جهانی را تجربه کرد، رشدی که در آینده نزدیک اخبار خوشی را برای این ارز دیجیتال به ارمغان خواهد آورد.

تحلیلگر دیگری نیز عنوان کرده است که رفتار بیت کوین در مرز ۱۱۹۰۰ دلار را از نزدیک رصد خواهد کرد، چرا که معتقد است ناتوانی بیت کوین در شکستن این سطح مقاومتی، می‌تواند نشان دهنده ضعف عملکرد آن باشد.

ولی به نظر این تحلیلگر، جهش بیت کوین به بالاتر از تراز ۱۱۹۰۰ دلار می‌تواند نشان دهنده هدف‌گذاری اوج‌های قیمتی فوق‌العاده بالاتر توسط این ارز دیجیتال شاخص باشد.

بیت کوین قدرت می‌گیرد؛ ایستگاه بعدی، تراز ۱۱ هزار دلار

در زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین با افزایش ۳ درصدی نسبت به روز قبل، در بازه قیمتی ۱۰۶۷۰ دلار در حال معامله است. قیمتی که افزایش چشمگیری را، نسبت به کف قیمت دیروز در محدوده ۱۰۲۰۰ دلار، نشان می‌دهد.

قدرتی که در افزایش قیمت بیت کوین و آلت کوین‌های بزرگ دیده می‌شود، نشان دهنده آن است که سقوط اخیر قیمت‌ها باعث ایجاد یک کف قیمتی شده است که شاید برای مدت زمانی طولانی تکرار نشود.

گاوهای بازار، سرمایه‌گذاران ریسک پذیر، برای مدت دو هفته از سقوط بیشتر قیمت بیت کوین به زیر محدوده ۹۹۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار جلوگیری کردند، که این خود نشانه قدرت است.

حالا هم گاوها، به دنبال هدف گرفتن محدوده قیمتی ۱۱۰۰۰ دلار هستند. شکست این مقاومت و تبدیل شدن آن به یک سطح حمایتی را می‌توان یک پیشرفت تکنیکال شگفت‌انگیز برای این ارز دیجیتال شاخص به حساب آورد.

تحلیگران: پایان هفته قوی و خوب بیت کوین – بازار خرسی چه زمان تمام می‌شود ؟

بر اساس مشاهدات یک تحلیلگر، دیروز کندل هفتگی بیت کوین بسیار مثبت و قدرتمند بسته شده است.

نمودار عملکرد قیمتی بیت کوین در هفته‌های گذشته - سپتامبر ۲۰۲۰

نمودار عملکرد قیمتی بیت کوین در هفته‌های گذشته – سپتامبر ۲۰۲۰

او ضمن بیان اینکه اعتقاد دارد روند بیت کوین به حالت صعودی تمایل دارد، گفت همچنان راه زیادی تا پایان بازار خرسی بیت کوین باقی مانده است. روندی که فقط با حرکت قیمت بیت کوین به بالاتر از تراز ۱۱۹۰۰ دلار شکسته خواهد شد.

“کندل هفتگی بیت کوین: بیت کوین برای دومین هفته متوالی بالاتر از محدوده قیمتی ۹۹۴۰ تا ۱۰۱۷۳ دلار باقی ماند. برای تأیید بازار گاوی از طرف من، باید صعود بیت کوین به تراز ۱۱۹۰۰ دلار و بالاتر از آن را شاهد باشیم. تا آن زمان، من بی‌طرف خواهم بود (با اندکی تمایل به بازار گاوی) و در این مدت بیشتر به معامله آلت کوین‌ها خواهم پرداخت.”

عملکرد قیمتی اخیر بازار سهام به احتمال زیاد در کوتاه مدت روی قیمت بیت کوین اثر منفی خواهد گذاشت. بنابراین برقراری ثبات در بازار بیت کوین، برای چشم‌انداز آن در میان مدت، حیاتی خواهد بود.

نوشته عملکرد هفتگی قدرتمند ؛ پایان بازار خرسی بیت کوین چه زمان خواهد بود؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا