فارم بزرگ استخراج ارز دیجیتال با ۴۹۶۷ دستگاه در سوادکوه مازندران پلمپ شد

0
142

پلمپ فارم بزرگ استخراج ارز دیجیتال در شهرستان سوادکوه

فرمانده انتظامی مازندران از کشف ۴ هزار و ۹۶۷ دستگاه قاچاق تولید و استخراج بیت کوین و ارز دیجیتال به ارزش ۵۰۰ میلیارد ریال در شهرستان سوادکوه شمالی این استان خبر داد.

سردار سید محمود میرفیضی امروز در شهرستان ساری، گفت: به منظور جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی، طرح تشدید و مبارزه با قاچاق به عنوان یکی از مهمترین اولویت های ماموریتی فرماندهی انتظامی استان در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران افزود: در اجرای این طرح، ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان سوادکوه شمالی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از مخلان امنیت اقتصادی و کشف مزرعه استخراج بیت کوین و ارز دیجیتال در آن شهرستان شدند.

میرفیضی تصریح کرد: ماموران در عملیاتی غافلگیرانه متهم را که با مقاصد سودجویانه اقدام به نصب دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در ۲ سوله و ۱۸ کانتینر یک واحد صنعتی شهرستان کرده بود، شناسایی و دستگیر کردند.

وی از کشف ۴ هزارو ۹۶۷ دستگاه ماینر قاچاق به همراه متعلقات آن، شامل ۴ هزار و ۱۷۱ دستگاه پاور در بازدید از محل خبر داد و گفت: برابر نظر کارشناسان ارزش ریالی کالاهای مکشوفه بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

میرفیضی تاکید مقام معظم رهبری بر رونق تولید در شعار امسال را فرصت مغتنمی برای پیشرفت و توسعه کشور عنوان کرد و اظهار کرد: مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی، گامی موثر در حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری داخلی است.

فرمانده انتظامی مازندران پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت های اقتصادی غیر قانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و گفت: خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه‌ها و افزایش بیکاری است.

منبع: farsnews

نوشته فارم بزرگ استخراج ارز دیجیتال با ۴۹۶۷ دستگاه در سوادکوه مازندران پلمپ شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید