اخبار ارز دیجیتال

فصل آلتکوین ها: چگونه بیشترین سود را دریافت کنیم؟

فصل آلتکوین ها و راهنمایی به تازه کاران

رئیس کل تری‌آرو کاپیتال (Three Arrows Capital)، سو ژو (Su Zhu)، به معامله‌گران تازه‌کار رمزارز توصیه می‌کند که از پلتفرم قرارداد هوشمند کاردانو (Cardano) دوری کنند. فصل آلتکوین ها شروع شده و همه بدنبال پروژه‌های مناسب هستند.

در گفت‌گویی در آپ‌اونلی (UpOnly)، سو می گوید وقتی همسایه‌اش از او در مورد سرمایه گذاری در کاردانو پرسید، به او گفت که از آن فاصله بگیرد و به دنبال چیز دیگری بگردد.

“یکی از همسایگان من چند هفته پیش، در مورد کاردانو می‌پرسید و من فقط به او گفتم که از آن دور شود. من به او گفتم که دور بماند و لیستی از دارایی‌های مناسب را به او دادم و حالا او فکر می کند من یک احمق هستم.”

ادامه فصل آلتکوین ها چگونه پیش خواهد رفت؟

مدیر این صندوق پیش بینی می‌کند که نوسانات بی‌ثباتی در آلتکوین‌‌ها در این چرخه صعودی وجود داشته باشد که احتمالاً منجر به لرزش معامله‌گران رمزارز بی‌تجربه خواهد شد، حتی با وجود عقب نشینی‌هایی که به همان اندازه که پیش بینی می‌شد بزرگ نبود.

“با این اوصاف، چرخه به گونه‌ای است که مثلا موج اول واقعاً خیلی خوب شود و پول زیادی بدست آورد و سپس همه فکر می کنند که فومو (FOMO) واقعی (ترس از دست دادن) باید از سمت افرادی بیاید که به طرز خنده‌داری از خرید دارایی‌هایی که شما نمی‌خرید، چون فکر می‌کنید زود است، ثروتمند می‌شوند.

من فکر می‌کنم در این مسیر، معامله‌گران، به خصوص بخاطر استفاده از اهرم‌های موجود در سیستم، ضررهای بسیار سنگینی خواهند دید، اما به نظر من اگر از نزدیک نگاه کنید و ماجرا را به شکلی کلی‌تر زیر نظر بگیرید، این ضررها، در طول چرخه به خصوص روی آلتکوین‌ها بسیار کمتر از تصور مردم خواهند بود.”

با نگاهی به فضای مالی غیرمتمرکز (DeFi)، سو می‌گوید آلتکوین‌های مبتنی بر دیفای تا همین اواخر مدت زیادی بوده که در یک محدوده ثابت درجا می‌زدند. با این حال، او معتقد است که پول‌های نهادی، بازار را زیر نظر دارند. به گفته مدیر عامل شرکت تری‌آرو کاپیتال، هنگامی که سرمایه آنها وارد بازارهای دیفای شود، این دارایی‌ها به پتانسیل خود خواهند رسید.

“قطعاً درست است که دیفای از موج سرخوشی اخیر عملکرد و بهره کافی را نگرفته است، اما من فکر می‌کنم دلیل این امر نیز این است که مردم توکن‌های قدیمی‌تری را که خریداری کرده‌اند هنوز نگه داشته‌اند و به قیمت نگاه می‌کنند و هنوز هم زیر سقف تاریخی خود هستند و همچنان در همان حالت تعصبی قرار می‌گیرند، و این در حالیست که بسیاری از توکن‌های دیفای هنوز حتی در برخی از صرافی‌ها لیست نشده‌اند. اما من در واقع فکر می‌کنم که این‌ها موقتی است زیرا به نظر من پول سازمانی در راه است. آن سرمایه‌گذاران سازمانی در واقع بسیار خوب پروژه‌های دیفای را درک می‌کنند و همچنین میزان فعالیتی را که اتفاق می‌افتد دریافت می‌کنند و زیر نظر دارند و بنابراین من فکر می‌کنم زمان آن فرا خواهد رسید … در نهایت، این سودها به ما هم خواهد رسید.”

نوشته فصل آلتکوین ها: چگونه بیشترین سود را دریافت کنیم؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا