اخبار ارز دیجیتال

قیمت اتریوم ۵۰۰ درصد دیگر رشد خواهد کرد!

قیمت اتریوم ۵۰۰ درصد دیگر رشد خواهد کرد!

یک تحلیلگر پرطرفدار در حالی که عنوان کرده اتریوم بسیار کمتر از ارزش واقعی خود قیمت گذاری شده است، ۵۰۰ درصد رشد قیمت این رمزارز تا پایان سال را دور از ذهن نمی‌داند.

به گفته تیکا تیواری (Teeka Tiwari)، مدیر سابق یک صندوق پوشش ریسک (Hedge Fund) و تحلیلگر پرطرفدار رمزارز، اتریوم می‌تواند رالی قیمت اخیر خود را با رشدی ۵۰۰ درصدی بیش از پیش ادامه دهد و اینگونه به محدوده قیمتی ۵ رقمی وارد شود. وی در ادامه ادعا کرده است که اتریوم این توانایی را دارد تا به دلیل کاربرد بسیار بالای خود در نهایت جایگاه بیت کوین را از آن خود کند.

افزایش قیمت اتریوم تا ۱۳ هزار دلار

می‌توان بلاکچین اتریوم را پرکاربردترین شبکه در فضای رمزارز قلمداد کرد. از چندین استیبل کوین پرطرفدار که تحت این شبکه اجرا می‌شوند گرفته تا فناوری‌های زیرساختی توکن‌های غیر قابل تعویض (NFTs) و اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) که دو بخش پرطرفدار فضای رمزارز به حساب می‌آیند، همگی در اتریوم کاربردهای وسیعی دارند.

اگرچه سطح بالای استفاده از این شبکه مشکلات مختص به خود را نیز دارد، همچون تعویق در تکمیل تراکنش‌ها و کارمزدهای بالا، اما این امر در نهایت باعث شده تا قیمت توکن بومی این شبکه رشد قابل توجهی را شاهد باشد. از آغاز سال تا کنون اتریوم بیشتر از ۲۰۰ درصد رشد را تجربه کرده است و امروز با عبور از تراز ۲۳۸۰ دلار یک اوج قیمت تاریخی جدید را از خود به جای گذاشته است.

اما علی رغم این رشد چشمگیر، تیکا تیواری معتقد است که این دارایی “به شدت” کم ارزش گذاری شده است و افزیش قیمت قابل توجهی را در آینده نزدیک برای این رمزارز متصور است. وی اعتقاد دارد که ارزش اتریوم از تراز کنون تا ۵۰۰ درصد رشد را تا پایان ۲۰۲۱ تجربه خواهد کرد.

در زمان نگارش این مطلب، اتریوم بالاتر از تراز ۲۳۸۰ دلار معامله می‌شود. بنابراین یک چنین رشد بزرگی می‌تواند قیمت این رمزارز را تا تراز ۱۳۰۰۰ دلار افزایش دهد و اینگونه ارزش بازار آن تا ۱.۵ تریلیون دلار افزایش خواهد یافت.

علاوه بر این تیواری ادعا کرده است که در نهایت ارزش بازار اتریوم از بیت کوین نیز که هم اکنون کمی پایین‌تر از ۱.۲ تریلیون دلار قرار دارد نیز فراتر خواهد رفت:

“از نظر من، دو جریان پیشرو در بخش دیفای و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApps) باعث خواهند شد تا اتریوم به ارزشمندترین پلتفرم نرم‌افزاری تاریخ تبدیل شود. چون زمانی که شما نیاز به وجود یک رابط یا واسط را از میان بردارید تا حد بسیار زیادی از هزینه‌های شما کاسته خواهد شد.”

تیواری همچنین به این موضوع اشاره کرده که وی تنها فردی نیست که اظهار نظری اینچنین مثبت در خصوص اتریوم مطرح کرده است. چراکه پیش از اون نیز آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci)، مدیرعامل اسکای بریج (SkyBridge) و مارک کوبان (Mark Cuban)، میلیاردر مشهور و مالک دالاس موریک (Dallas Mavericks) نیز نظرات مشابهی را مطرح کرده‌اند.

نوشته قیمت اتریوم ۵۰۰ درصد دیگر رشد خواهد کرد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا