اخبار ارز دیجیتال

لیستی از پروژه های رمزارز برتر بازار برای سرمایه گذاری

معرفی تعدای از پروژه های رمزارز برتر بازار در حال حاضر

الیوت وینمن (Elliot Wainman)، سرمایه‌گذار و تحلیلگر بازار رمزارزها، لیست پروژه های رمزارز برتر بازار و منتخب خود را برای ماه مه معریف کرده است. در یک ویدئو جدید، وینمن ابتدا پلتفرم قرارداد هوشمند کاردانو (Cardano) را نام می‌برد.

این معامله‌گر خاطر نشان می‌کند که ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که کاردانو در سایه محبوبیت اتریوم (Ethereum) رشد کند، که ناگزیر با هزینه‌های بالای کارمزد تراکنش همراه است.

اگرچه قابلیت پشتیبانی از قرارداد هوشمند کاردانو تا ماه اوت آماده نخواهد شد، وینمن یادآوری می‌کند که با توجه به نگرانی در مورد چرخش تأثیرات محیطی رمزارزها، کاردانو می‌تواند به عنوان پاسخ برخی از مسائل انرژی درک شده در فناوری بلاکچین، مورد توجه قرار گیرد.

“اکنون وقت آن است که کاردانو شروع به درخشش کند. کاردانو از بسیاری جهات محبوب ترین قاتل اتریوم است زیرا طرفداران متعصب، وفادار و فداکاری دارد…

کاردانو مطمئناً در روندی صعودی قرار دارد و به عنوان یک واحد پول سبز در نظر گرفته می‌شود زیرا آنها از انرژی بسیار کمتری در حفظ بلاکچین کاردانو، نسبت به اکثر رمزارزها، استفاده می‌کنند.”

دیگر رمزارزها

دومین رمزارز این لیست، پولکادات (Polkadot)، رقیب دیگر اتریوم، است که وینمن خاطرنشان می‌کند این آلتکوین برای مدت طولانی‌ در حال درجا زدن و تثبیت است. وینمن خاطرنشان می‌کند:

“پاراچین‌های پولکادات که کمک می‌کنند تا قابلیت‌های قرارداد هوشمند در این بلاکچین فعال شوند، در شرف راه اندازی هستند.”

در مرحله بعدی، وینمن بلاکچین مقیاس پذیر کازموس (Cosmos) را مورد توجه قرار می‌دهد، که به گفته این تحلیلگر، در طی این چرخه صعودی بازار به اندازه مابقی بلاکچین‌های برتر رشد نکرده است.

چهارمین دارایی در لیست وینمن، رمزارزی کمتر شناخته شده و پرپتانسیل با ارزش بازاری کوچک به نام فری‌وی توکن (Freeway Token) است که دارایی بومی شبکه آیوبیت (AuBit) است. آیوبیت به بازرگانان و سرمایه گذاران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های مصنوعی را به صورت غیرمتمرکز خریداری کنند.

وی همچنین به رمزارزهای دیگری مانند کازوما (Kusama)، یرن.فایننس (yearn.finance)، اویلر (Oiler)، چین لینک (Chainlink) و ترا (Terra) نیز اشاره کرده است.

نوشته لیستی از پروژه های رمزارز برتر بازار برای سرمایه گذاری اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا