مایکل نووگراتز: قیمت بیت کوین در سال جاری به مرز ۲۰۰۰۰ دلار خواهد شد

0
11

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال جاری

مایکل نووگراتز، یکی از سرمایه گذاران و میلیاردرهای مشهور دنیای رمزارزها میگوید: تزریق نقدینگی از طریق ارائه بسته‌ های محرک باعث افزایش قیمت بیت کوین خواهد شد.

وی معتقد است که این جریان نقدینگی از طریق سرمایه گذاران خرد، وارد بازار ارزهای دیجیتال شده و قیمت بیت کوین را در سال جاری به ۲۰،۰۰۰ دلار می‌رساند.

پیش بینی قیمت بیتکوین

مایکل نووگراتز مدیرعامل شرکت گلکسی دیجیتال روز سه شنبه اظهار داشت که بیت کوین و طلا، فضای بیشتری برای رشد دارند که این به دلیل تزریق نقدینگی از طریق ارائه بسته‌های محرک از سوی دولت‌ها و همچنین هجوم سرمایه گذاران خرد است. این سرمایه گذار میلیاردر به CNBC گفت:

“داستان نقدینگی قرار نیست از بین برود. ما قرار است یک محرک بزرگ دریافت کنیم. به نظر نمیرسد که فدرال رزرو قصد داشته باشد تعرفه‌ها را افزایش بدهد.”

پس از قانون CARES، که طی آن رئیس جمهور دونالد ترامپ در ماه مارس حکم ارائه بسته محرک ۲.۲ تریلیون دلاری را به امضا رساند، جمهوری خواهان و دموکرات‌ها نیز، بسته‌های محرک را پیشنهاد دادند. درحالیکه جمهوری خواهان قانون HEALS یک تریلیون دلاری را در روز دوشنبه به تصویب رساندند، دموکرات ها نیز بسته HEROES سه تریلیون دلاری را پیشنهاد کردند.

نووگراتز معتقد است که سرمایه گذاران سهام درحال بازگشت به طلا و بیت کوین هستند. وی با تأکید بر اینکه قیمت بیت کوین تا پایان سال به راحتی می‌تواند به ۲۰ هزار دلار برسد، انتظار دارد که طی سه ماه آینده شاهد افزایش قیمت این ارزدیجیتال برتر تا ۱۴۰۰۰ دلار باشیم.

پیش‌بینی قیمتی او تا پایان سال، با نظر چند تن از کارشناسان این حوزه، از جمله تجزیه و تحلیل جامع کریپتو ریسرچ ریپورت (Crypto Research Report) مطابقت دارد.

بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۱۱۲۵۸ دلار معامله می‌شود که نسبت به هفته گذشته ۱۷٪ و از ابتدای سال ۵۴٪ افزایش داشته است. در همین حال، قیمت طلا در روز دوشنبه به بالاترین حد خود رسیده و از ابتدای ماه تاکنون بیش از ۷% رشد داشته است.

نووگراتز گفت که بیشتر سرمایه گذاری‌های وی در بیت کوین، طلا و نقره بوده است. او با اشاره به اینکه حدود ۲۰% از ارزش خالص سرمایه‌اش در بیت کوین است، افزود:

“خوشحال می‌شوم اگر قیمت آن خیلی بالاتر برود.”

این سرمایه گذار میلیاردر در ادامه تأکید کرد که در حال حاضر شاهد حرکت سرمایه گذاران نهادی به سمت بیت کوین است. با این حال، برخلاف سرمایه گذاری در طلا، آنها هنگام تلاش برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال با یک منحنی یادگیری روبرو هستند. وی افزود:

“خرید بیت کوین هنوز هم سخت است. و اگر راحت‌تر باشد، قیمت آن نیز بسیار بالاتر خواهد رفت. طلا حدود ۳۰۰۰ سال است که در دسترس مردم است و بنابراین خرید آن بسیار آسان است.”

منبع: bitcoin.com

🗓

نوشته مایکل نووگراتز: قیمت بیت کوین در سال جاری به مرز ۲۰۰۰۰ دلار خواهد شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید