اخبار ارز دیجیتال

مایک نووگراتز: استفاده از یک کیف پول رمزارز وابسته به دولت الزامی است

مایک نووگراتز معتقد است که مواقع بحرانی، مانند دوره‌ای که اکنون درحال گذر از آن هستیم، به ما نشان میدهد که چرا هر فرد باید یک کیف پول رمزارز وابسته به دولت در اختیار داشته باشد!

باتوجه به مخالفت توسعه دهندگان صنعت رمزارز با مشارکت نهادهای متمرکز، به خصوص نهادهای وابسته به دولت، به نظر نمی‌رسید بسیاری از پیروان نووگراتز با این ایده کنار بیایند.

پیش از آن که رئیس گلکسی دیجیتال اظهارات خود را بطور کامل شرح دهد، دنبال کنندگان وی در پاسخ به توئیت او اظهار داشتند که آنها از ایده داشتن کیف پول دیجیتالی که به نهادهای دولتی وابسته باشد، استقبال نمی‌کنند.

بسیاری از آنها سؤال کردند که مگر یک کیف پول مرتبط با دولت چه فایده‌ای میتواند داشته باشد؟ عده‌ای دیگر این مساله را مطرح کردند که داشتن یک کیف پول دیجیتال مرتبط با سیستم کارتل بخش بانکداری دولتی با ذات غیرمتمرکز رمزارزها در تضاد است.

اما مدیرعامل دیجیتال گلکسی طی مصاحبه‌ای، جزئیات بیشتری را پیرامون این پیشنهاد خود ارائه داد. وی توضیح داد:

“من از بکارگیری یک کیف پول محافظت کننده از حریم خصوصی که تحت کنترل دولت نیست حمایت می‌کنم. اما آیا دولتها میتوانند به این کیف پول، وجهی ارسال کنند؟”

مایک نووگراتز: استفاده از یک کیف پول رمزارز وابسته به دولت الزامی است

کیف پول رمزارز دولتی میتواند در مواقع بحران مفید باشد

ما درحال حاضر در برهه‌ای از زمان زندگی می‌کنیم که ممکن است بزرگترین بحران زندگی ما باشد. اقدامات حفظ فاصله اجتماعی در سراسر دنیا به یک هنجار تبدیل شده است. شمار کشته شدگان ویروس کورونا رو به افزایش است و بانک‌های مرکزی برای حفظ اقتصاد در میان این هرج و مرج، بی وقفه در تلاشند.

مایک نووگراتز معتقد است که در مواقع بروز چنین بحران هایی، داشتن یک کیف پول رمزارز وابسته به دولت میتواند مفید واقع شود. در واقع این فناوری میتواند توزیع کمک‌های مالی به شهروندان را ساده‌تر کند. اخیراً، بارها و بارها از مزایای احتمالی پرداخت ارزهای دیجیتال نسبت به روشهای سنتی برای چنین مواردی صحبت شده است.

در واقع یک دلیل بسیار مهم برای بهره‌گیری از چنین پرداختهای رمزارزی در زمان بحران وجود دارد. این فن‌آوری قطعاً توزیع پرداخت‌های رفاهی را به میلیون‌ها نفر که از چرخه کار خارج شده‌اند و مطالبه مزایا را افزایش می‌دهد، سرعت می‌بخشد. استفاده از یک ارز دیجیتال دولتی میتواند به کسانی که بیشترین نیاز را در مواقع بحران دارند کمک کند.

🗓

نوشته مایک نووگراتز: استفاده از یک کیف پول رمزارز وابسته به دولت الزامی است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا