مایک نووگراتز: اگر این اتفاق بیافتد، قیمت بیت کوین بسیار بیشتر می شود

0
55

قیمت بیت کوین در چه صورت بیشتر می شود ؟

مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، مدیرعامل گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital)، معتقد است اگر افراد بیشتری بیت کوین را درک کنند، قیمت آن بسیار بیشتر از حد فعلی می شود.

وی خاطرنشان کرد که بیت کوین در مراحل اولیه پذیرش قرار دارد. همین موضوع هم فرصت خرید فعلی را ایجاد کرده است.

قیمت بیت کوین بار دیگر به زیر سطح ۱۱۰۰۰ دلار رسیده است که به گفته برخی تحلیلگران با تجربه بازار، یک فرصت خرید را به وجود آورده است. ظاهراً مایک نووگراتز، کسی که اعتقاد زیادی به ارزهای دیجیتال دارد، باور دارد قیمت فعلی BTC یک هدیه است.

مدیرعامل گلکسی دیجیتال با ارائه برخی تحلیل‌ها در توییتر، ادعا کرد که بیت کوین تنها به این دلیل با قیمت فعلی در حال معامله است که هنوز در مراحل اولیه پذیرش از طرف صنعت قرار دارد. به گفته وی، اگر درک و اعتقاد بیشتری نسبت به این رمزارز پیشرو وجود داشت، “قیمت آن بسیار بیشتر از مقدار فعلی بود”.

نووگراتز در پاسخ به یک سرمایه‌گذار رمزارز که در متقاعد کردن خانواده و دوستان خود در خصوص مزایایی بیت کوین ناتوان بود و انتظار می‌کشید قیمت این ارز دیجیتال کاهش یابد گفت:

“اگر الان همه از ارزش بیت کوین با خبر بودند و به آن اعتقاد داشتند، قیمت آن بسیار بیشتر بود. شما به این دلیل فرصت خرید آن در این قیمت‌ها را دارید، که هنوز در مراحل اولیه چرخه پذیرش قرار دارد.”

در چند وقت اخیر خبرهای مثبتی از بالا رفتن میزان پذیرش بیت کوین در صنعت به گوش می‌رسد. جدیدترین مورد این اخبار به شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy) مربوط می‌شود که به تازگی دارایی‌های بیت کوین خود را از ۲۵۰ میلیون دلار به ۴۲۵ میلیون دلار افزایش داده است. درست مثل زمانی که پاول تودور جونز (Paul Tudor Jones) به قطار بیت کوین ملحق شد، انتظار می‌رود اقدام مایکرواستراتژی نیز شرکت‌های بیشتری را تشویق کند تا، به عنوان بخشی از استراتژی ذخیره ارزش خود، روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنند.

نووگراتز قبلاً چگونگی سرمایه‌گذاری بزرگ خود روی بیت کوین و طلا را به اشتراک گذاشته بود. این سرمایه‌گذار میلیاردر در مصاحبه ماه آگوست خود با سی ان بی سی (CNBC) فاش کرد حتی زمانی که مقداری از سود خود در بازار سهام را از دست داده بود هم به جای اینکه ناراحت باشد و شب از ناراحتی خوابش نبرد، “بخاطر داشتن بیت کوین، مثل یک بچه خوابیده است.”

قیمت بیت کوین

اگرچه پیش‌بینی قیمت بیت کوین همچون گذشته متداول نیست، اما معامله‌گران تحلیل‌های خود را به اشتراک می‌گذارند.

رکت کپیتال (Rekt Capital)، یک معامله‌گر و تحلیل‌گر رمزارز، در ماه مارس شرایطی را توصیف کرد که بر اساس آن بیت کوین می‌توانست تا سال ۲۰۲۱ به بالاترین حد خود در تمام دوران برسد. او در آن زمان اظهار داشت که این ارز دیجیتال در فاز چهارم یک دوره چهار ساله قرار دارد. کپیتال در تحلیل خود اشاره کرده بود که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ تلاش می‌کند تا نزدیکی‌های تراز ۱۴۳۳۴ دلار بالا برود و این اتفاق را زمینه‌ساز رسیدن بیت کوین به بالاترین اوج تاریخی‌اش در سال ۲۰۲۱ ارزیابی کرده بود.

نمودار پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار پیش‌بینی قیمت بیت کوین با مدل ۴ فاز

در ۲۰ سپتامبر (یکشنبه گذشته)، رکت کپیتال با بازنگری در این چشم انداز، به دنبال کنندگان خود یادآوری کرد که بیت کوین باید قبل از پایان سال از تراز ۱۴۳۰۰ دلار فراتر رود تا این شانس را داشته باشد در سال آینده به بالاترین حد خود برسد.

افزایش امنیت شبکه بیت کوین

نمودار افزایش ده برابری امنیت شبکه بیت کوین

از سوی دیگر، حساب توییتر هودلونات (Hodlonaut) نیز به برخی فاندامنتال‌های قوی بیت کوین اشاره کرده است. هودلونات خاطرنشان کرد که امنیت شبکه این ارز دیجیتال نسبت به سال ۲۰۱۷، که قیمت آن به بالاترین میزان خود رسید، به بیش از ۱۰ برابر افزایش یافته است.

نوشته مایک نووگراتز: اگر این اتفاق بیافتد، قیمت بیت کوین بسیار بیشتر می شود اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید