اخبار ارز دیجیتال

مبدل کاردانو برای پروژه های اتریوم محور به زودی راه اندازی می شود

مبدل کاردانو برای انتقال از اتریوم

شرکت توسعه دهنده کاردانو (Cardano)، اینپوت اوتپوت گلوبال (Input Output Global)، در حال آماده سازی برای راه اندازی مبدلی است که امکان همکاری بین شبکه اتریوم (Ethereum) و کاردانو را فراهم می‌کند. مبدل کاردانو به زودی با شبکه اختصاصی خود شروع به فعالیت می‌کند.

در اطلاعیه جدید، اینپوت اوتپوت گلوبال اعلام کرد که این راهکار به کاربران امکان می‌دهد توکن‌های پشتیبانی شده اتریوم با استاندارد ای‌آر‌سی-۲۰ (ERC-20) را با توکن‌های ویژه مبتنی بر کاردانو عوض کنند.

“برای صادرکنندگان توکن (سازمان‌هایی که مایل به مهاجرت توکن‌های خود به کاردانو هستند) و کاربران آنها (دارندگان رمزارز) ابزاری طراحی شده است تا بتوانند با استفاده از آن به راحتی توکن‌های خود را از شبکه ERC-20 اتریوم به شبکه کاردانو منتقل کنند.”

براساس اظهارات این شرکت، قابلیت تبدیل دو طرفه به کاربران امکان می‌دهد تا توکن‌های ERC-20 را بدون اینکه ارزش یا عملکرد آنها از بین برود، به شبکه کاردانو منتقل کنند. این مبدل همچنین به کاربران امکان می‌دهد تا توکن‌ها را به بلاکچین اتریوم منتقل کنند.

“پس از استقرار، کاربران رمزارزهای پشتیبانی شده اتریوم می‌توانند آنها را از شبکه شلوغ اتریوم به شبکه کاردانو بیاورند و از ظرفیت معاملات این شبکه و هزینه‌های کمتر کارمزد بهره‌مند شوند. در حالی که از امنیت بیشتر، کاهش هزینه‌ها و قابلیت انتقال شبکه‌ای و همکاری برخوردار خواهند شد.”

اولین پروژه‌ای که از اتریوم به کاردانو خواهد رفت!

اولین شریکی که اینپوت اوتپوت گلوبال در ابتدا از آن پشتیبانی خواهد کرد، شبکه هوش مصنوعی غیرمتمرکز سینگیولریتی‌نت (SingularityNET)، با نماد AGI است.

“مبدل ERC-20 توکن جدید سینگیولریتی‌نت به نام AGIX را معرفی می‌کند که استقرار آن اولین نقطه عطف در برنامه مهاجرت این پروژه به شبکه کاردانو است. شبکه آزمایشی اولیه به شما امکان می‌دهد هنگام کار با توکن‌های AGIX در شبکه‌های آزمایشی کاردانو و اتریوم، روند مهاجرت این پروژه را ارزیابی کنید.”

طبق اطلاعات اعلام شده از طرف اینپوت اوتپوت گلوبال، مبدل ERC-20 به زودی در یک شبکه آزمایشی اختصاصی مستقر خواهد شد.

نوشته مبدل کاردانو برای پروژه های اتریوم محور به زودی راه اندازی می شود اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا