اخبار ارز دیجیتال

مدیرعامل سایت تریدینگ ویو : صعود بیت کوین اجتناب ناپذیر است!

ادامه صعود بیت کوین

به نظرتان آنچه که بالا می‌رود باید پایین بیاید؟ پیرس کراسبی (Pierce Crosby)، مدیرعامل سایت تریدینگ ویو (TradingView)، می‌گوید که نه خیلی سریع! با وجود رکوردهای قیمتی جدید بیت کوین (Bitcoin) در تراز ۲۵۰۰۰ دلار، وی هنوز به ادامه صعود بیت کوین باور دارد.

صعود قیمت بیت کوین متوقف خواهد شد؟

پیش از ثبت رکورد تاریخی دیگر برای قیمت بیت کوین و رسیدن آن به بالاترین میزان خود در تراز ۲۵۰۰۰ دلار، این رمزارز در تراز ۲۳ تا ۲۲ هزار دلار با اصلاح قیمت محدودی مواجه شد. رشد این دارایی و میزان سود آن ممکن است که برای مدتی کاهش یابد اما به گفته مدیر عامل تریدینگ ویو، آینده این رمز ارز همچنان صعودی است. کراسبی در این باره اظهار داشت:

“در حال حاضر، من BTC را برای کوتاه مدت، صعودی می‌بینم.”

عملکرد اخیر BTC ممکن است سهموی به نظر برسد، اما به طور قطع می توانیم بگوییم که در کوتاه مدت، هیچ اتفاق منفی که بخواهد روی این رمزارز اثر بگذارد وجود ندارد. این امر باعث می‌شود تا روند اصلی قیمت بیت کوین صعودی باشد.

نظر مدیرعامل تریدینگ ویو در مورد ادامه صعود بیت کوین

بررسی ادامه صعود بیت کوین

رکورد شکنی‌های بیت کوین ادامه دارد!

بیت کوین در تاریخ ۱ دسامبر امسال، و پیش از اینکه یک اصلاح قیمت ۱۰۰۰ دلاری را تجربه کند، رکورد بالاترین قیمت تاریخی خود را شکست و به ۱۹۸۹۲ دلار رسید. بعد از ثبات قیمتی این رمزارز، BTC روند صعودی دیگری را آغاز کرد و با قدرت تمام، سطح ۲۰۰۰۰ دلاری را در هم کوبید و از آن گذر کرد. در واقع، این رمزارز وارد سطحی شده که هیچ سابقه مشابهی ندارد و هر سطحی که فتح می‌کند جدید خواهد بود.

رمزارز بیت کوین، با ارزشترین دارایی از نوع خود جهان، پس از گذر از سطح ۲۴۰۰۰ دلاری خود به مدت چند روز روند اصلاحی را تجربه کرد اما پس از آن، روند صعودی خود تا رسیدن به ترازی بالاتر از تراز ۲۵۰۰۰ دلار را از سر گرفت. در گذشته، دوره‌های ریزش قیمت BTC به دلیل وارد شدن سرمایه به بازار آلت کوین‌ها رخ می‌داد و دوره‌ای پر سود را برای آلت کوین‌ها موجب می‌شد. البته کراسبی هنوز در مورد آینده آلت کوین‌ها مطمئن نیست. کراسبی در این باره اظهار داشت:

“من به آلت کوین‌ها اعتماد کمتری دارم، بخصوص وقتی که عملکرد آن‌ها به حرکات قیمتی BTC، وابسته است. ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم در فصل بهار یک رشد قیمتی را برای آلت کوین‌ها مشاهده کنیم، ولی باید به دوستداران این رمزارزها بگویم که BTC از جایگاه با ثبات‌تری برخوردار است.”

دو شرکت سرمایه گذار در حوزه رمزارز یعنی مس میوچال (MassMutual) و مایکرواستراتژی (MicroStrategy) نمونه‌هایی از دو موسسه جریان مالی اصلی هستند که روی قطار BTC پریده‌اند و مبالغ هنگفتی را در آن سرمایه گذاری می‌کنند.

نوشته مدیرعامل سایت تریدینگ ویو : صعود بیت کوین اجتناب ناپذیر است! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا